Замурмишка• 12 мая в 19:49
Ті хто зараз живе за кордоном, рокажіть про школи та дитячі садочки.
Чи виховелі та вчителі теж натякають, щоб їм носили подарунки за ’особливу увагу’ до дитини?
Чи є побори у школах?
Що вам подобається в освітньому процесі, а що ні?
Чи є побори у школах?
Чебураха з перцем• 12 мая в 19:58
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Что значит стоят того?
Кому-то стоят, Кому-то- нет. Это должно быть добровольно. А на самом деле принудительно. Разве не так?
А ещё принудительно водят в костёл 1 раз в неделю: нужно стоять на коленях и молиться. Никого не интересует, что ты православный, а не католик)
Это где так? У меня спрашивали будет ли ребенок ходить в Костел, сразу сказала нет, ему религию и костел заменили на этику
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 19:58
Ответ дляЗамурмишка
Ця ментальність бачу передалася навіть тим кому 30 років(
А вам бы только свое обосрать)
’Заграничне і гівно величне’)
СКИБИДЫШь• 12 мая в 19:58
Ответ дляЗамурмишка
А відношення до тих дітей змінюється, чи всі рівні?
За баночку меда?))
відношення до усіх однакове і добре, немає такого щоб дитину хтось принижував або кричав на неї. Тут свої нюансікі, можут написати завуальовану погану характеристику, але це всі добре знають, така ментальність
Весотехник• 12 мая в 19:58
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Что значит стоят того?
Ну...со своими законами в чужой монастырь
Jane_Ukraine• 12 мая в 19:58
США, ні ніяких поборів і натяків звичайно немає. Якщо дитина хоче то може якусь дрібницю подарувати вчителю чи водію автобуса на Різдво чи інше свято. Конкретно у нашому шкільному окрузі заборонено дарувати подарункові картки на будь яку суму. Лише листівки чи може якийсь маленький сувенір. Подобається, що зі старшої школи діти вже обирають предмети, які хочуть вчити. Подобається шкільне життя поза школою: це музичні бенди, спорт, сноуборд або лижі, театр. Кожен обирає що йому підходить.
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 19:58
Ответ дляЧебураха з перцем
А у моей сестры не спрашивали. Водят всех и все)
Чебураха з перцем• 12 мая в 19:59
Ответ дляЗамурмишка
В якій ви країні?
Словакия. Сдаю 40€ в начале учебного года
Love_Love_Love_• 12 мая в 19:59
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А вам бы только свое обосрать)
’Заграничне і гівно величне’)
При чому тут обісрать?
Для чого ви лізете в одне місце без мила і інших заставляєте?
Замурмишка
• 12 мая в 19:59
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Что значит стоят того?
Це у Польщі?
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 19:59
Ответ дляВесотехник
Так автор хочет знать как в других странах. Ей здесь отвечают
КаваЗМолоком• 12 мая в 19:59
Я в Германии, дочь учится в школе и я работаю в сфере образования.Нет поборов, взяток, подношений, подарков.Но образование слабое.
Ніколи не збрешу• 12 мая в 19:59
Что нравится. Разнообразные экскурсии, учителя с детьми на одной волне. коуч Би снял тик ток с детьми, взорвал интернет) все писали в комментах вот это учитель классный, вот бы нам такого, а в какой стране такие учителя и тд. Не грузят так, как в нашей школе. Но уровень все таки был выше в украинской, мне кажется.
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 20:00
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут обісрать?
Вы опять пьяная?)
мистерЛяпсус• 12 мая в 20:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну до чого це повідомлення ваше, поясніть, я не розумію 🤷♀️
До того, що вчитель в школі не викладається. Навіщо, якщо ще можна і заробити. А за кордоном в школі знають екзамен наВ2
Білка в колесі• 12 мая в 20:01
Ответ дляНіколи не збрешу
Может уровень и выше, но в большинстве своем за границей лучше живут, несмотря на их уровень образования в школе
А толку от того, что у нас высокий уровень образования в школе?! Пенсии максимум по 100 евро у людей(((
Замурмишка
• 12 мая в 20:01
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А вам бы только свое обосрать)
’Заграничне і гівно величне’)
А ви звикли тягти до школи чи садочків пакети з винно-цукерково-сирокопченим бо працівник без того погано виконує свою роботу? Треба підмазати?
Jane_Ukraine• 12 мая в 20:02
Ответ дляЗамурмишка
100% українські мами нажаль звикли до цього і їм це здається за норму ((( нажаль
Экспертиза• 12 мая в 20:03
Ответ дляБілка в колесі
Никто ни на что не намекает
Поборы есть - на обязательные экскурсии, ещё на книжки сдавали. Но если денег у тебя мало, то государство всегда частично поддерживает или другие родители скидываются или какие-то организации помогают
В нас нема такого, щоб здавали на книжки. Ноути видали
Екскурсії є і дуже часто, майже кожен тиждень. Вони обовʼязкові, бо після них треба писати і здавати проєкти з історії чи географії чи з суспільства. Що побачив, що дізнався, що почув. В нас екскурсії безкоштовні і проїзд оформляють безкоштовно якось, але, як далеко їдуть, то треба здати на обід
При тому, самі вчителі казали, що раніше і обіди були безкоштовні, але діти часто їх викидали.. і типу марнотратство. То хай купляють за свої гроші, то тоді будуть їсти
Якось так
мистерЛяпсус• 12 мая в 20:03
Ответ дляБілка в колесі
Сьогодні бачила десь в інтернеті картинку: ВУЗ- магістратура-аспірантура-курси манікюру
Love_Love_Love_• 12 мая в 20:03
Ответ длямистерЛяпсус
Залежить все від вчителя і від дитини. Якщо просто вчити англійську з 3-5 класу нормально і без репетитора закінчити в США останні 1-2 класи, цього з головою достатньо.за яким кордоном і з яких мов здають на в2?
В 2 і в нас здадуть після школи. Тут рівень освіти гірший значно, просто тут оцінки за гроші і паркет в класі не ставлять
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 20:04
Ответ дляЗамурмишка
А при чем здесь лично я?
Я что кого-то к чему-то принуждаю?
Я даже соотечественников своих не обсераю, в отличие от вас)
Я что кого-то к чему-то принуждаю?
Jane_Ukraine• 12 мая в 20:04
А ще можу написати, що категорично НЕ подобається в американських школах! Їжа! Це жах і катастрофа як на мене
Білка в колесі• 12 мая в 20:04
Ответ дляЭкспертиза
Якось так
Мы за ноуты по 120 евро платили и это было обязательно. И скидки нам не было, потому что мы не на социале. Хотя доходы у нас низкие.
Маурита• 12 мая в 20:05
Чехія, жодних поборів й подарунків немає. Вони б й не зрозуміли такого. Подобається повага до учнів, гідна оплата праці вчителів (вони в школі не від безвиході). Ще дуже гарне й недороге харчування, багато виїздів на природу , екскурсії класом
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 20:06
Ответ дляБілка в колесі
Германия?
Экспертиза• 12 мая в 20:06
Ответ дляБілка в колесі
Ми теж не на соціалі. Ще була поїздка в гідропарк, ці всі горки, квиток на день треба купити. То вчитель збирала гроші на рахунок. Але було повідомлення, що в кого нема коштів на квиток, повідомити приватно і вирішать проблему
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 20:07
Ответ дляБілка в колесі
Австрия
Моя подруга там замужем с 2017 года. Очень дорогая страна для жизни
Техпаспорт на медузу• 12 мая в 20:08
Ответ дляЭкспертиза
А за чей счёт решают проблему?