Без образів• 12 мая в 20:51
Вишивання на Zweigart дорого?
Хто цікавиться вишиванням, дещо я спантеличена. Хотіла нарешті вишити вишиванку на гарній рівномірній тканині. У спільнотах захоплюються Zweigart 32 kaunt але я в шоці. Треба, скажімо, 2 метри тканини при ширині рулона 1.40.
Це 90 євро на саму тканину, а ще й нитки. Це ну м´яко кажучи дуже дорого. Є які-небудь інші більш демократичні варіанти гарної рівномірної тканини? Як ви викручуєтесь?
Коварная Зая• 12 мая в 20:55
2 м тканини забагато на вишиванку. Довжина вишиванки+довжина рукава.
Без образів
• 12 мая в 20:57
Ответ дляКоварная Зая
Ніби-то потрібно скласти дві довжини сорочки, одну довжину рукава і додати 0,4 метра як припуск на шви. Можливо, помиляюся
Перша леді колгоспу• 12 мая в 20:58
Дорого, но приятно) на сколько я знаю, есть много не менее хорошей равномерки нашего производства. Вам правильно подсказали за Лелитку, они знают все.
Коварная Зая• 12 мая в 21:02
Ответ дляБез образів
Дивлячись яка ширина тканини.
При ширині тканини 90 – 110см необхідно купити тканини дві довжини блузки і одну довжину рукава. При ширині тканини 150см досить одної довжини блузки і рукава плюс 10 – 15см.
Без образів
• 12 мая в 21:05
Ответ дляПерша леді колгоспу
Без образів
• 12 мая в 21:07
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я соромлюся у них питати, бо нічого не куплю, я за кордоном. Хотіла вже на цьому ринку орієнтуватися, якби знати що саме шукати
Перша леді колгоспу• 12 мая в 21:10
Ответ дляБез образів
Так, если вы за границей, то можете на самом сайте цвейгард посмотреть, что по скидкам. Или другие сайты помониторить. Я брала по скидке под какой-то праздник.
Без образів
• 12 мая в 21:11
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую, поки що знижок не бачила. Буду шукати
Перша леді колгоспу• 12 мая в 21:12
Ответ дляБез образів
Если вы с Германии, то читала где-то, что у них есть магазин рядом с производством, там часто отрезы со скидкой.
Борисфенка• 12 мая в 23:13
Ответ дляБез образів
Була пару тижнів тому в Хмельницькому, бачила льон по 150 гривень за метр, це 4 євро.
Є купа Інтернет-магазинів українських, шукайте, вони шлють перевізниками.
Не за Будка• 13 мая в 00:45
На фб сторінці Лелітки якраз цього тиждня було порівняння тканин-рівномірок для вишиванок.
Український бюджетний варіант - тканина Вестерн (бавовна+льон+лавсан), здається 500 грн за 1 м.
Я вишивала на Коломийському домотканому, зараз теж близько 450 грн за 1 м.
На вишиванку зазвичай купляла 1,6-1,8 метра, але ж тканина дає усадку і майже завжди в мене був четвертний рукав.
Українська тканина значно програє по якості Zweigart і загалом якісним ріаноміркам. І вишиванка виходить справді золотою.
Але Zweigart варто купляти, якщо впевнені, що вишиванка повинна прожити багато років і ледь не перейти в спадок.
Я, наприклад, вишила собі 3 вишиванки і з усіх 3ох поступово поправилася. Тому мені не шкода, що вишивала їх на дешевшій українській тканині. Плюс схеми не були особливо складними чи автентичними.
А от складні вишиванки на зразок полтавських чи борщівських справді варто на дорогій тканині вишивати.