Б´ю байдики• 12 мая в 22:15

Оценки в аттестате уже не нужны? Кто в теме?

Девочки, просветите пожалуйста, я не в курсе, у меня ребенок пока во втором классе. Сейчас оценки могут быть любые в аттестате и главное результаты НМТ? То есть условно если там одни "двойки", но нмт отличный то аттестат в вузе не очень то и нужен, лишь бы был? В мое время на те оценки очень прискипливо смотрели, пытаюсь понять как сейчас
Запароленое одеяло• 12 мая в 22:16
Вам настільки важливо знати це зараз? Поки ваша дитина довчиться до нмт, все може бути інакше.
Забобонний фрукт• 12 мая в 22:16
По нуш ще нема наказів і чи візьмуть в ліцей лише за екзаменом
Бурундучиха• 12 мая в 22:17
На данный момент важен НМТ ,а не аттестат
Как будет ,когда ваш ребенок закончит школу-неизвестно
Говорю відверто• 12 мая в 22:18
За мої 30 років окрім батьків ніхто на ті оцінки ніразу не глянув, на роботі зробили скан першої сторінки диплому і все, посада керівника середнього ступеню
Забобонний фрукт• 12 мая в 22:18
Дивно, коли лише 1-2 в свідоцтві і високі бали НМТ
ФруктЕщеТот• 12 мая в 22:18
Не бывает такого, что оценки низкие, а НМТ здано отлично.
Наоборот бывает.
Оле Лукойе• 12 мая в 22:19
При вступі за кордон треба оцінки, інколи за останні 3 роки
І НМТ треба
Бурундучиха• 12 мая в 22:19
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну автор в крайности впала
Если ребенок готовится к НМТ ,то в аттестате не будет 2
А вот наоборот -очень часто :Аттестат отличный ,а НМТ плохой
кураГАЛЯ• 12 мая в 22:19
Ответ дляФруктЕщеТот
Наоборот бывает.
бывает
когда ребенок просто забивает на домашку
-Ань-• 12 мая в 22:19
Атестати уже не видають років 6.
Навіть свідоцтво про освіту не видають.
Дають тільки свідоцтво про здобуття освіти.
Кров з молоком• 12 мая в 22:20
Якщо в табелі одні двійки, то я не вірю, що дитина зможе здати успішно НМТ. , взагалі не вірю, що їх можна здати не готуючись. Старший син здавав ще ЗНО, вчився не дуже, готувався з усіх предметів з репетиторами. На двійках в атестаті ’не виплив’ би. Хоча в універі середній бал атестату не враховували при вступі, тільки ЗНО
ФруктЕщеТот• 12 мая в 22:21
Ответ для-Ань-
Атестати уже не видають років 6.
Навіть свідоцтво про освіту не видають.
Не морочте голову тьотя.
-Ань-• 12 мая в 22:22
Дають свідоцтво про здобуття, а дітей примушують розписатись за свідоцтво про освіту. Підробка документів.
Знову Я• 12 мая в 22:22
Ответ дляКров з молоком
нмт по 4м предметам, а оцінок в атестаті штук 20. То чому не може бути двійок в атестаті і хороших балів на нмт?
автор Б´ю байдики • 12 мая в 22:22
Ответ для-Ань-
Атестати уже не видають років 6.
Навіть свідоцтво про освіту не видають.
Яка різниця як називається, там же оцінки є
ФруктЕщеТот• 12 мая в 22:23
Ответ дляБ´ю байдики
Вона не людина, а особа. В неї все не так.
Solnceya• 12 мая в 22:24
Ответ дляФруктЕщеТот
Как раз наоборот
-Ань-• 12 мая в 22:25
Ответ дляБ´ю байдики
Змінюючи назву, змінюють суть.
Замість шкіл - ліцеї і гімназії.
Замість учнів - здобувачі освіти.
Вчителі не вчать, а надають освітні послуги.
Кров з молоком• 12 мая в 22:26
Ответ дляЗнову Я
Ну це я не точково мала на увазі, а в цілому, образно про двійки. Оцінки в атестаті не важливі для вступу, але по ним зрозуміло чи потрібно дитину підтягнути десь. НМТ саме не здасться. Треба попрацювати і поднапрягтися. А коли ’піднапрягаються’, то і в атестаті це відображується, відповідно
ГЛЮкоза• 12 мая в 22:27
Ответ для-Ань-
Атестати уже не видають років 6.
Навіть свідоцтво про освіту не видають.
И что?
Оно ничем не отличается от аттестата
автор Б´ю байдики • 12 мая в 22:27
Ответ для-Ань-
Змінюючи назву, змінюють суть.
Замість шкіл - ліцеї і гімназії.
Замість учнів - здобувачі освіти.
Ну ото по суті напишіть щось будь ласка, а як нема по суті то є інші теми
Знову Я• 12 мая в 22:28
Ответ дляКров з молоком
В атестаті це на чотирьох предметах відправиться. І все. Я як раз і питаю, чому це раптом по решті 15 (умовно) предметів не може бути двійок?
ФруктЕщеТот• 12 мая в 22:28
Ответ дляSolnceya
Как раз наоборот
Звичайно, вона справжня людина, бо є паспорт книжечка. А ми всі особи з IDcard, без роду і племені
ГЛЮкоза• 12 мая в 22:29
Ответ дляФруктЕщеТот
Это просто уже до маразма доходит. Но секта она и есть секта
Губи з філером• 12 мая в 22:31
Вступ в університет лише за результтаами нмт, оцвнки не враховуються.
Але ще ніхто не бачив двієчника, який відмінно здав нмт.
-Ань-• 12 мая в 22:31
Ответ дляГЛЮкоза
И что?
Оно ничем не отличается от аттестата
Ви помиляєтесь. Дуже спішать загнати дітей в електронний концтабір.
Країна в смартфоні: для дорослих ’Дія’, для дітей ’Мрія’.
Спочатку чіпувати собак, потім чіпувати дітей.
ГЛЮкоза• 12 мая в 22:32
Ответ для-Ань-
Вы от этого не отвертитесь в любом случае, как бы не старались

Выход - в лес жить. Но даже вы туда не пойдете жить - всем нужен комфорт
Вареничніца• 12 мая в 22:32
Мій вступає у вуз, де важливо все, і середній бал свідоцтва, і навіть олімпіади, формується рейтинг вступників
Цветочница• 12 мая в 22:33
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну, если вы не разбираетесь - то не нужно обесценивать других
Губи з філером• 12 мая в 22:33
Ответ дляВареничніца
В Україні всі правила вступу регулюються державою, а не зво