Білка в колесі• 12 мая в 22:49
Стаю злою через роботу
Я завжди була доброю, емпатичною, дуже тонко відчувала інших людей, намагалась бути корисною та при можливості допомагати людям. Вже пів року як влаштувалась на нову роботу, в результаті помітила, що стаю злою, байдужою, дратівливою. Робота з людьми, ще і доволі складна фізично. Що це таке?
Роза в вазі• 12 мая в 22:51
Это как врачи оперирующие,они очень жестокие и чёрствые,хотя с виду могут быть милахами.
Мрію про пончик• 12 мая в 22:52
Дуже складно працювати з людьми, але з часом ти починаєш економити ресурси, не нервувати, сприймати як звичайні робочі моменти. Любити тишу
Білка в колесі
• 12 мая в 22:55
Ответ дляВкуси мене
Я в аптеці такою стала ...просто люди злі,з цим дуже важко
Я і раніше працювала з людьми, але на цій роботі вони мене виводять чомусь конкретно((
Organic• 12 мая в 22:55
Сложно быть в позитиве когда кругом обратное. На этом форуме так же. Не хочется ничем делиться тут. Думала покажу в одной теме, что нарисовала и передумала.
Мрію про пончик• 12 мая в 22:58
Ответ дляOrganic
Учитесь контролировать эмоции. Показывайте рисунок, хоть что-то не по теме мужиков)
Білка в колесі
• 12 мая в 22:58
Ответ дляOrganic
Це правда, тут дуже багато негативу
Organic• 12 мая в 23:00
Ответ дляМрію про пончик
Я контролирую, возможно, даже лучше остальных, просто нет желания. Как начнутся комменты, фейспалмы. Смысл? Лишний негатив.
Мрію про пончик• 12 мая в 23:01
Ответ дляOrganic
Ну да, главное, чтобы Вам нравилось. А обосрут- однозначно)
Organic• 12 мая в 23:03
Ответ дляБілка в колесі
Це правда, тут дуже багато негативу
У меня такое впечатление, что люди чем дальше, тем больше накапливают негатив, соцсети и новости этому способствуют. по мимо личных трагедий и сбалансировать это нечем, нет равновесия.. К чему это приведет непонятно(
Замрійлива• 20 июня в 15:28
Ответ дляВкуси мене
А почему вы мидокалм не продаете без рецепта?
Вкуси мене• 23 июня в 19:07
Ответ дляЗамрійлива
Тому що це рецептурний препарат,в інструкції все написано)
Замрійлива• 23 июня в 20:01
Ответ дляВкуси мене
Но вы же понимаете, что этим препаратом снимают адскую боль в шее, пояснице и т.д.? Вы понимаете, что с такой болью человеку препарат нужен срочно и нет возможности по поликлиникам набегаться?
Вкуси мене• 23 июня в 23:03
Ответ дляЗамрійлива
Так можна написати і про сильнодіючі опіоїди...)
Я можу розуміти що завгодно...до того ж,якщо адский біль,то швидка
Замрійлива• 24 июня в 13:02
Ответ дляВкуси мене
Вы мидокалм приравниваете к наркотику?
Вкуси мене• 24 июня в 20:10
Ответ дляЗамрійлива
Вы мидокалм приравниваете к наркотику?
Ми говоримо про рецептурні препарати)
Яка різниця,що це,якщо препарат відпускається за рецептом)
Якщо настільки погано,то швидка,чому провізор має вирішувати вашу проблему,порушуючи правила відпуску...