Саджу все зарання• 13 мая в 10:31

Порадьте забудовника Дуплексів в Київській області

Порадьте будь ласка забудовника для купівлі дуплекса в Київській області .
Бубль Гум)• 13 мая в 10:37
Odolam. bud, подписана на них в инсте. В СБ и в Крюковщине у них дюплексы
Сливочная пенка• 13 мая в 10:40
Придесення НЕ рекомендую!
Благоуханочка• 13 мая в 10:45
Ответ дляСливочная пенка
Придесення НЕ рекомендую!
Це те що в Рожнах? Їду повз нього на дачу, часто багато машин, мабуть люди їздять дивляться, а що з ним не так? Просто цікаво.
Нещодавно почали ще один комплекс недалеко будувати, але по іншу сторону дороги, назву не пам´ятаю
Сливочная пенка• 13 мая в 10:50
Ответ дляБлагоуханочка
Так. Должны были сдать дом тем летом. До сих пор нет документов. Землю режут «на глаз», строят из говна и палок, договор не соблюдают