Божий одуванчик• 13 мая 2025
Ситуація у фітнес- студії. А як би вчинили ви?
Добрий день.
Учора мій терпець вже увірвався 😐 Одна дівчина приходить на тренування у фітнес- студію вже з таким сморідом застояного поту, що навіть у роздягальню зайти важко- той сморід реально виїдає очі.
Тренування групові і завжди навколо тієї дівчини створюється вільний простір, бо всі намагаються стати подалі від неї. Але це не наштовхувало її ні на які здогадки.
І от учора на увесь час тренування мені не пощасливилось опинитися поряд з нею.
Дівчата, ну це повний капець! Замість того, щоб концентруватися на вправах, я боролася з приступами тошноти! Хоч плач!
І от, після закінчення тренування, я підгадала момент, коли вона залишиться у роздягальні одна, підійшла і дослівно сказала: «Я дуже вибачаюсь, але хочу попросити Вас перед тренуванням користуватися вологими серветками і дезодорантом (які є для загального користування у студії). Можливо Ви прямо з роботи- на тренування і нема часу на водні процедури. Але я не витримую це. Ще раз вибачте.»
На що вона відповіла «Харашо».
І от наче я була коректною (чи ні?), але шось мені так незручно, що я могла образити людину. А з іншого боку, ну що робити в таких ситуаціях?
Ви що робите? Мовчки терпите? Чи вчинили б так як я?
На що вона відповіла «Харашо».
Голена блондинка• 13 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Нафиг она вам вообще сдалась.отойдите да и все
Неужели кроме проблем с давлением, есть проблемы со зрением у вас? Прочтите ещё раз ответы автора
Свідок Перемоги• 13 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Тоді тренер мала б поставити іншу дівчину на моє місце. А хто на таке погодиться?
Тренер должна была решать эту проблему
А не вы
Точка
А не вы
Точка
Акуна_Матата• 13 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Чому хтось має терпіти, бо тренер не стоїть біля неї і просте хоче більше грошей?
Вона мала це обговорити з дівчиною, а не змінювати її сусідів.
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Я вас понимаю и вы старались. Но хочу вам сказать что дело не в дезодоранте для общего пользования. Есть люди для которых это огромная проблема как невроз или депрессия и почти ни один дезодорант не подходит.. и чем больше они купаются, пшикают - тем больше потеют.
Але якщо людина знає про цю свою проблему (якщо проблема в цьому), можна ж під пахвами протерти вологими серветками, якщо ідеш туди, де є інші люди, де ти була активно рухатись і пітніти ще більше!
Невроз чи депресія хіба роблять піт відразу таким вонючим, якщо дотримуватися елементарної гігієни?
Джинци на Флісі• 13 мая 2025
Автор, впринципі ви правильно сказали, думаю, що їй було неприємно (ну але що ж робити)
Також можуть бути певні ендокринні захворювання, які дають від тіла неприємний запах і серветками це не вирішити
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну она не нападает на вас, ничем не трогает. Оно вам надо чтоб комплексов этот чел нажил или чет с собой сделал( люди разные). Хай смердит себе
Ну, тобто, я повинна терпіти рвотні позиви, або шукати собі іншу студію, аби тільки не привити комплекси людині, яка не комплексує через те, що смердить?
Я сподіваюсь, що все, що вона зробить з собою після моїх слів- просто буде прати одяг і митися.
Путающаяся• 13 мая 2025
Правильно сказали. У меня мой помощник на работе так воняет потняками, не выдержала сказала. Он в шоке был, но действительно было невозможно работать, а мы стоим плечо к плечу
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
А через тренера не можна було вирішити це питання?
Не знаю. Думаю, почути від тренера їй було б більш незручно, ніж почути від мене.
Та і як сказати тренеру? «Вона воняє. Піди попроси, шоб шось зробила з цим!»?
Рубаю олівлє• 13 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ага, як не ходити?) Я третій рік ходжу туди три рази на тиждень!) І абонемент оплачений, знову ж таки))
Дякую за підтримку. Я сама ледве наважилась. Але реально чуть не плакала учора, вдихаючи це.
У меня была когда-то ситуация. Очень давно. Я работала директором ресторана. Я была очень молодая. И у нас работал официант. Очень классный парень, работу выполнял лучше всех. Но блин от него начало вонять. Я стеснялась сказать, но понимала, что это нереально чтобы он так работал. И пока мы с персоналом спорили кто ему скажет. Уборщица тётя Таня, подошла к нему и без церемоний сказала: а ну снимай быстро форму, надевай другую, от тебя воняет, я все постираю. Так меня спасла эта женщина от неприятного разговора 🤣
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляТа легко!
И что вас удивляет запах пота на ТRX? оттуда же все мокрые вылазят. Или свое не воняет?
Пітніти на будь- яких тренуваннях- це норма!
Але вона приносить цей запах ще ДО тренування! У роздягальню заходить і там вже нема чим дихати. Стійкий, вʼївшийся запах.
І так, моє не воняє навіть після тренування. Бо я слідкую за цим.
ГЛЮкоза• 13 мая 2025
Ответ дляАnnеt
тренеры обычно не лезут в разборки, когда что-то не так у занимающихся. и меня это возмущало. вечные ссоры из-за ’это моё место!!’ просто отбивали всякое желание ходить, а тренерша делала вид, что она слепохлохонемая.
А чому тренер має виступати арбітром в бабських суперечках за місце, яке вони помітили ядом, потом, слиною чи ще чимось
Капитошечка• 13 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ви справді не розумієте? Це дивно...
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Не потрібно починати фрази зі слів ’ я дуже вибачаюсь´
Чому? Я розумію, що людині буде не дуже комфортно слухати те, що я скажу. Тому вибачилась.
Кредитная• 13 мая 2025
Я в зал хожу там столько вонючих мужиков. А обувь иногда потняками такими воняет. Я б заманалась им объяснять. Просто держусь подальше. Тю это ж спортзал
ЗдохниПуйло• 13 мая 2025
Це ті люди, які бояться змити свій смрад називаючи його рн. Бояться мити свою промежину, прати одяг, помастити свої пахви, така вся супер здорова але смердючка
ГЛЮкоза• 13 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Видно, що в спорті ви ніколи не були, вам не доводилося їздити на збори, переодягатися по черзі з хлопцями і т.д.
Атятя_тётя• 13 мая 2025
Плохой запах может появляться, даже если она и моется дважды в день
У нее что-то со здоровьем не то, токсины не выводятся нормально
ЗдохниПуйло• 13 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Знайти нормальний зал з душом та нормальною вентиляцією.
Я так розумію, що спарва не в душі, а в тому, що людина не пере одяг і не миється
Ответ дляГЛЮкоза
я к разным ходила. была пара нормальных, которые говорили ’девочки, тут нет чьего-то конкретного места. не можете договориться - я вас буду расставлять сама’. но в основном тренера морозятся. может им по приколу, когда в группе вечно собачатся и неприятная обстановка?
ЗдохниПуйло• 13 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
И странно что воняет только вам.
Если бы правда то воняло бы всем
Ви весь текст уважно читали?
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Нема куди відійти. Я ж пишу. Це групові заняття. У кожної своє місце, біля свого TRX.
ГЛЮкоза• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
А автор ніжна і плутає зал з оранжереєю
ПуГоФФка• 13 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Вы просто не знаете что такое жить с обосренным обонянием. Поверьте, я никогда так не радовалась, когда у меня при ковиде нюх пропал полностью, так хотелось, чтоб он не вернулся.
Докладальниця• 13 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Насмішили про спорт під час депресії. Коли загострення то люди ледь ноги тягають.
Алина-1240• 13 мая 2025
Ответ дляПуГоФФка
Знаю)))но кругом куча и вонючек
ГЛЮкоза• 13 мая 2025
Ответ дляАnnеt
Тобто, дорослим тіткам, треба репліка від тренера про займаність місця, щоб до них дійшло і вони заспокоїлися в суперечці? Дитячий садок якийсь, але жіночий