Жинси на дитину• 05 мая в 16:49

Часте мочеспускання, не цистит, зайдіть будь ласка

Дівчата це точно не цистит, бо я часто ходжу в туалет прям одразу як випью щось. Тобто ніби не тримається нічого, незнаю як пояснити. Нічого не пече, не болить, просто випью кави і біду за пів години по три рази, а якщо приляжу то і більше. До якого лікаря сходити, уролог?
Потребую апгрейду• 05 мая в 16:49
Уролог, проверить почки. Настраивайтесь на узи с полным мочевым
Завжди з рушником• 05 мая в 16:50
У вас,мабуть, набряки. Кава виводить рідину. Це можуть бути і гормони жіночі і щитовидка і нирки.
Алина-1240• 05 мая в 16:51
Нейрогенный мочевик
Бесконечность-не предел• 05 мая в 16:52
Нейрогенный мочевой, Або опущення стінок по гінекології.
Нирки теж можна перевірити, але не думаю що в них справа.
Замулена ріка• 05 мая в 17:03
Уролог-гинеколог-невролог, такая цепочка. Иногда гастроэнтеролог
Lacrimo• 05 мая в 17:07
Кава починає виходити через 20 хв, потім ще раз чи 2. Так вона працює. Це стосується кави, чоловік казав ще пиво ( особисто не бачила такої тенденції). Цистит болить. Часто в туалет може бути любе: починаючи від лишньої рідини, переохолодження, кави, вагітності... це те що згадала . Якщо нічого такого не спостерігається на інших напитках - то це норм. Взагалі маловірогідно, що це в любому випадку не норм, якщо від цього не стає зле.
Лапка• 05 мая в 17:14
Було таке пів року тому.
Моя причина - нервове, почалося з переляку під час обстрілу.
Але, для виключення інших причин, сімейний лікар направив здавати Заг. Аналіз крові, сечі, функція нирок та узі.
Зверніться до сімейного лікаря, на підставі аналізів він направить до іншого спеціаліста.
Будьте здорові
Кров з молоком• 05 мая в 18:43
Кофе мочегонное.И не только почки и мочевой влияют на частое мочеиспускание,еще и проблемы с желудком.Нервы тоже связаны с мочевым.
автор Жинси на дитину • 05 мая в 23:45
Ответ дляКров з молоком
Дякую за відповідь.
автор Жинси на дитину • 05 мая в 23:45
Ответ дляЛапка
Було таке пів року тому.
Будьте здорові
Дякую за пораду
автор Жинси на дитину • 05 мая в 23:45
Ответ дляЛапка
Було таке пів року тому.
Будьте здорові
Дякую ♥️
автор Жинси на дитину • 05 мая в 23:45
Ответ дляLacrimo
Дякую ♥️
автор Жинси на дитину • 05 мая в 23:45
Ответ дляЗамулена ріка
Дякую
Кров з молоком• 06 мая в 00:43
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую за відповідь.
Пожалуйста!)
У меня еще камни в желчном и как только начинает болеть желчный камни перекрывают желчь,так тоже частое еще больше мочеиспускание,а так тоже часто бегаю.
Может и с желчным тоже связано.Причин масса.
автор Жинси на дитину • 06 мая в 08:01
Ответ дляКров з молоком
Пожалуйста!)
Підкажіть жовчний тільки через ухд подивитись камені можна?
автор Жинси на дитину • 06 мая в 08:01
Ответ дляКров з молоком
Пожалуйста!)
УЗД?