Божий одуванчик• 13 мая 2025
Ситуація у фітнес- студії. А як би вчинили ви?
Добрий день.
Учора мій терпець вже увірвався 😐 Одна дівчина приходить на тренування у фітнес- студію вже з таким сморідом застояного поту, що навіть у роздягальню зайти важко- той сморід реально виїдає очі.
Тренування групові і завжди навколо тієї дівчини створюється вільний простір, бо всі намагаються стати подалі від неї. Але це не наштовхувало її ні на які здогадки.
І от учора на увесь час тренування мені не пощасливилось опинитися поряд з нею.
Дівчата, ну це повний капець! Замість того, щоб концентруватися на вправах, я боролася з приступами тошноти! Хоч плач!
І от, після закінчення тренування, я підгадала момент, коли вона залишиться у роздягальні одна, підійшла і дослівно сказала: «Я дуже вибачаюсь, але хочу попросити Вас перед тренуванням користуватися вологими серветками і дезодорантом (які є для загального користування у студії). Можливо Ви прямо з роботи- на тренування і нема часу на водні процедури. Але я не витримую це. Ще раз вибачте.»
На що вона відповіла «Харашо».
І от наче я була коректною (чи ні?), але шось мені так незручно, що я могла образити людину. А з іншого боку, ну що робити в таких ситуаціях?
Ви що робите? Мовчки терпите? Чи вчинили б так як я?
На що вона відповіла «Харашо».
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
В нас в зал з тренером ходить така дівчина , я просто тікаю подалі від неї, задихаюсь. Мій терпець урвався, я пішла до адміністратора і сказала, що вони мене побачать такою, якою ніхто мене ніколи не бачив, що я буду некоректною і тд. Але більше я це терпіти не буду. Хто і як цій дівчині повідомив про сморід, я не знаю, але зараз вона ходить не смердить
Цікаво те, що у більшості випадків це ніякі не проблеми зі здоров’ям. Люди просто з якихось невідомих причин не миються або не перуть спортивний одяг.
ГЛЮкоза• 13 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Але після ми йдемо у душ. А хтось просто зібрався і побіг додому, бо живе поряд.
Якби ми всі воняли кінським потом, від початку до кінця тренування?
У вас у студії душ? То чому ви про серветки згадали
Мамина квіточка• 13 мая 2025
я б на весь зал сказала в шутливій формі що фу що це так смердить неможливо дихати, кому подарувати мило
Ms. Искренность• 13 мая 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Скорее всего ничего не изменится
99% что нет. Я посещаю занятия, несколько месяцев. Одна девушка как у автора, она сидит,рядом невозможно сидеть. Она двигается,то можно падать. Одна женщина,в возрасте,не выдержала и тоже ей сказала и вручила дезик. Какое то время запаха не было. А потом тоже самое. И одежда непонятно как часто стирается
Oksania_mama• 13 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Я вас понимаю и вы старались. Но хочу вам сказать что дело не в дезодоранте для общего пользования. Есть люди для которых это огромная проблема как невроз или депрессия и почти ни один дезодорант не подходит.. и чем больше они купаются, пшикают - тем больше потеют.
Пот и вонь - 2 большие разницы.
Если пот вонючий - это всегда болезни, надо проверяться и лечиться.
Додаю напруги• 13 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Вона й не переодягалась. Тільки взуття змінювала, курточку зверху вдягнула і йшла додому
Така нєряха
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Бо людина приходить за 10-15 хвилин до початку тренування. Переодягається і йде в зал займає місце. Навряд чи прийняти душ перед тим для неї актуально.
Ms. Искренность• 13 мая 2025
Ещё вспомнила. На одной работе был мужчина, мелкий начальник,воняло изо рта. Очень. Ну тетки это не обсуждали,у нас был женский почти коллектив. Ещё и пытались его сватать))
И раз тоже,работала в магазине, была одна покупательница,там был рвотный запах. Она наверное болела. Ей никто не говорил. Только она заходила, то администратор сразу открывала окна и двери, бо другие покупатели сначала оглядывались,не понимали ничего, откуда запах,а потом просто уходили. И после ее ухода администратор сразу хватала пшикалку для туалета и бегала по магазину и пшикала
Заместитель Анонима• 13 мая 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Плохой запах может появляться, даже если она и моется дважды в день
У нее что-то со здоровьем не то, токсины не выводятся нормально
Або вона просто не помилась. Ця проблема на багато частіше зустрічається.
Атятя_тётя• 13 мая 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну вот если прям едкий, то не помылась + проблемы со здоровьем 😥
Стрибну в гречку• 13 мая 2025
У меня на работе была девочка, от которой потом разило нереально. По запаху в комнате можно было определить, что она недавно заходила. При чем это не от одежды или немытых волос, одежда менялась каждый день, девочка хорошо выглядела, но запах просто валил с ног. Потом оказалось, что это духи, какая-то из Молекул.
Капитошечка• 13 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
В казармі, доречі, туалети завжди чисті.
А от наманікюрені фітнес-лосіни іноді навіть в туалеті не змивають після себе і поокладки, пробачте за подробиці, не загорнуть, а так і кидають у смітник, щоб провітрювалася, напевно
В казармі б´ють за бруд. Не бачу аналогії...
ГЛЮкоза• 13 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
А тих, хто скривавлену свою прокладку залишає розгорнутою, як лапоть, або
в туалеті спортзала, і не лише, не завадило б мокати туди ж
Забула що?• 13 мая 2025
Я бы никогда не сказала человеку, даже если бы мне глаза выедало. Ходила бы в другое время в зал, если для меня это так критично.
Майструю крила• 13 мая 2025
Так це ж з когорти тих дівчат- жінок, які не розуміють навіщо митися кожен день
Бо вони не воняють
Тут таких повно
Бо вони не воняють
Тут таких повно
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Я не можу ходити в інший час. Я ходжу після роботи.
Божий одуванчик
• 13 мая 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Я б після цього взагалі перестала ходити в фітнес клуб
Якби мені таке сказали, я б почувалася незручно, слухаючи це, однозначно. Студію б не міняла. Але стала б ретельно слідкувати за гігієною і з людиною, яка мені це сказала, уникала б зустрічатися поглядом.
Lux Aeterna• 13 мая 2025
у нас одна была на работе, морепродукты грела на общей кухне без дверей и вытяжки
тоже все ходили нюхали эту помойку, пока я не сказала в лоб
Робот Вертер• 13 мая 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Доволі коректно висловилися. У мене така ситуація була на колишній роботі, у колективі працювала дівчина з ну дуууже сильним запахом поту, яка до того ж рідко прала речі, дійшло до того, що клієнти почали скаржитися керівництву. Керівник не один раз на зібраннях казав якби «для усіх», але ясно, що це для неї, на жаль, нічого не змінилося після пари таких зауважень(
В тому то і момент, що коли для ’всіх’, то на себе ніхто ту інформацію не бере))
Є люди, котрі просто не паряться, вони звикли, і я не розумію чому тим зручно, а іншим має бути не зручно сказати, тому мають терпіти.
Є люди, котрі мають проблеми. У мене знайома, коли нервувала - миттєвий запах і такий, що очі виїдало. Всі мовчали, старалися ставитися з розумінням, але то капець.
Усатая полосатая• 13 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ми до тієї дівчини теж ставилися зразу нормально, бо вона і людина хороша, і проблеми у неї по здоровʼю були, як виявилося потім, але клієнти заходили і казали: «ну і конюшня тут у вас»(((
Хоча навіть на роботі була можливість привести себе до ладу і скористатися теплою водою чи парфумом з вологими серветками
Робот Вертер• 13 мая 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Ну бо для неї то норма( Тема, звісно делікатна, але інші люди не мають ставитися до таких з розумінням, коли це банальна ниряшливість.
Я ще не дуже розумію як можна не відчувати від себе різкий запах (не стверджую , може й є такі). Я, наприклад, своє тіло знаю і влітку беру з собою дезік на роботу, бо на цілий день не вистачає.
У вашої історії є продовження чи так все і лишилося?
Усатая полосатая• 13 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
Не знаю, я пішла з тієї роботи, але знаю, що та дівчина більше там не працює, але чи сама пішла, чи звільнили- без поняття)
Кредитная• 14 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
А автор ніжна і плутає зал з оранжереєю
Та люди ходят в зал с разными целями видимо
Божий одуванчик
• 14 мая 2025
Ответ дляКредитная
Ага. Відімо. Але я точно іду щоб тренуватися, отримувати задоволення і результат. А не боротися з рвотними позивами від чийогось застарілого поту.
Це навіть не качалка, де чоловіки і жінки тягають залізо! Це жіноча студія TRX. Пітніють усі! Але вже вонючими на тренування приходять деякі.