Сладкий лимончик• 03 апреля в 14:14
Послуга покупки в офлайн магазині України?
Чи хтось представляє таку послугу: придбання товару в магазині міста?
Наприклад, в онлайн магазині товар відсутній, тоді як в реальному є.
Послуга для тих, хто живе в іншому місті
Сладкий лимончик
• 03 апреля в 14:25
Ответ дляБілка в колесі
Ищите таких помошников курьеров на сайте кабанчик.ua
чула погані відгуки про цей сервіс
АнтиТроль• 03 апреля в 14:47
Ответ дляСладкий лимончик
чула погані відгуки про цей сервіс
Ну звичайно ж це на ваш ризик, але там багато курьєрів з гарними відгуками. Чи ви хочете щоб хтось купив вам щось за свої кошти , відправив, а ви розрахувались коли будете забирати з пошти? То таких дурних нема.