Викупана• Изменено 13 мая в 16:33
Дівчатка, не проходьте повз моєї теми, допоможіть, будь ласочка. Англійська мова
Доброго дня! Дівчата, я сьогодні вранці вже зверталася сюди за допомогою і ви тоді мені дуже допомогли. Але зараз знову потрібна ’допомога залу’ тому, що наші думки з донечкою розділилися я вважаю так, а вона зовсім по іншому. Хочеться почути ще й ваші особисті думки з приводу цього завдання. Як більшість з Вас вважає тому, що дану картинку ми з донечкою трактуємо кожен по-своєму. Всім заздалегідь вдячна за приділений час та за ваші відповіді!
Викупана
• 13 мая в 16:35
Ответ дляТут надолго
Що це за тест ви робите?)
Шкільний тест, онлайн завдання, там дуже багато завдань, але всі інші вона вже самостійно виконала, а з деякими виникли ось такі невеличкі проблеми.
Мати драконів• 13 мая в 16:36
Если бы она кого-то знакомила, было бы: she´s introducing her/them/her friends....а в значении ’ представляется кому-то’- herself
Тушьмушьнюшь• 13 мая в 16:49
Ответ дляВикупана
Вона має сама все робити, як виходить. Ви їй заважаєте своїми трактуваннями.
Просериарила молодость• 13 мая в 16:51
Ответ дляТушьмушьнюшь
«Донечка». 🤦
Омг. Вже незадоволені життям тьоткі до будь якого слова доколупаються
Тушьмушьнюшь• 13 мая в 16:52
Ответ дляПросериарила молодость
Гіперопека для «донечки» потім боком вийде.
Просериарила молодость• 13 мая в 16:53
Ответ дляТушьмушьнюшь
За своїми донечками слідкуйте))
Простецкая• 13 мая в 16:59
Ответ дляВикупана
Перше
Викупана
• 13 мая в 18:01
Дівчатка, ви найкращі, я завжди це знала! Разом з вами я вже багато років і жодного дня ще не пожалкувала, що колись знайома мені порекомендувала нашу Порадницю! Всім дякую за допомогу! Затишного вечора всім нам!