Хомо_сапиенс• 13 мая 2025
Що ви купили собі на літо? Скільки коштів витратили?
Неновая почта• 13 мая 2025
Два платья, пару футболок, льняную рубашку, хлопковый костюм , кучу бижутерии . Хз столько потратила.
Не за Будка• 13 мая 2025
Пока только очки и шлепки. Штаны Кос сегодня заказала с примеркой
Тысяч 60
Безпринципова• 13 мая 2025
Ничего еще не купила. Разве что пару футболок белых. Еще даже не доставала прошлогодние шмотки и хз чего там у меня есть, и влезу ли я в них
Мастер Класс• 13 мая 2025
Я обычно на сайле летнем покупаю.
А так уже купила купальники пару шлепок, 4 футболки.
Бентливуман• 13 мая 2025
Три платья, одни кроссовки, босоножки, майки.
Вроде все. 1500 грн
Я шопоголик - надо сначала сносить прошлые покупки. Стараюсь сдерживаться
Вроде все. 1500 грн
Тріль!• 13 мая 2025
То ви про кошти витрачені, чи про речі?
Я не рахувала: спідниці 2, пару футболок, брюки легкі, 2-3 сарафани, ще дивлюсь на сукню..а ще хочеться сумочку новеньку і кросики, та треба босоніжки і окуляри..)
Василина Семеніч• 13 мая 2025
Вообще ничего. Зимой купила платье лёгкое с длинным рукавом и легкие спортивные штаны, ношу сейчас. Сегодня поеду в Зару, гляну что-нибудь интересное. Но реально здесь лето холодное, больше нужны весенние вещи. Хочу светлые штаны и может пару верхов.
Анчо Ус• 13 мая 2025
Полностью все купила, в прошлом году не покупала ничего, сыну все вещи отдала на продажу. Вернее не полностью все, ещё в процессе. Ну так полторушку евро уже потратила, муж сказал. А это у меня ещё купальников нет, комбинезонов , босоножек
барабанщица• 13 мая 2025
Дві свіжі футболки - 1600 грн. Хочу ще кросівки і крокси, свіжий купальник - планую на це витратити 6-7 тисяч грн. А так всього дуже-дуже багато, сьогодні якраз розібрала літній гардероб. Може ще в кінці літа пару суконь на розпродажах куплю.
Бабульція• 13 мая 2025
Ответ дляДокладальниця
Хату на хуторі купили. В Карпатах, можна голим ходити
супер
я тоже хочу
барабанщица• 13 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
Тільки одну сукню в reserved, шукаю ще купальник
Покажіть, будь ласка, яку? Резервед - один з улюблених магазинів.
НеКонец-Света• 13 мая 2025
Ще поки що нічого нового, лінь їхати в тц. бо знову нагрібу купу хламу і потім буде валятися у шафі як завжди. Шопінг то каторга для мене, не маю смаку, не вмію комбінувати речі, жах..
Тріль!• 13 мая 2025
Ответ длябарабанщица
І у мене
На розпродажі купую 70% літнього собі і дитині
Небоброїдка• 13 мая 2025
Ответ дляНе за Будка
Тысяч 60
Ого. Я сьогодні ліки купила мамі , заплатила 40 тис. , для нас це дуже дорого. А це лахи
барабанщица• 13 мая 2025
Ответ дляТріль!
І у мене
І я так само, і собі, і дітям. На наступну зиму куртки дітям купила на сейлі.
Тріль!• 13 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Куртки - то любоф вже кілька років! Ціна на сейлі та якість=
Летчица• 13 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Мой размер 170 уже пару лет, но перерос и теперь детские вещи малы, а мужские не сидят...
А так Резервед с рождения заказываю , просто + размер)
барабанщица• 13 мая 2025
Ответ дляНебоброїдка
Обіймаю Вас, в чоловіка тьотя щомісяця на 70 тис.купує ліки. Це тяжко, але разом виходить все.
Настасья Пицун• 13 мая 2025
Летний костюм, пару футболок белых, сумку, серебряные кольца/серьги. Босоножки выбираю.