Пушап Мі мі• 13 мая 2025
Гастроентеролог Київ - Марченко О.Г. Хто звертався, відгуки
Підкажіть, будь ласка, хто звертався до гастроентеролога Марченко Олександри Георгіївни. Гарний спеціаліст? Може порекомендуєте ще когось?
Закусенец• 13 мая 2025
Можу порекомендовать Конотопенко Ольгу Володимирівну, класний спеціаліст, мою мамочку витягнула з великими проблемами по гастроентеролога після багатьох операцій.
ЧупакабраЗеБест• 13 мая 2025
я ее пациент в чернобыльской больнице.
очень добрая и внимаетльная. может и без записи принять если вообще плохо, и пожалеет, и советы даст, и рецепты,
мне кучу беслптныйх напрвления подавала, и на рентген, и на крвоь мочу всякую, и записала меня эендокринологу, и на узи мочевого там же у них.
Пушап Мі мі
• 13 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я ее пациент в чернобыльской больнице.
Дякую за відповідь. У мене вже є обстеження, і гастроскопія, і колоно. Залишилось тільки знайти спеціаліста хто вилікує)
Пушап Мі мі
• 13 мая 2025
Ответ дляЗакусенец
Дякую! Не має часом її контактів?
ЧупакабраЗеБест• 13 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
сходите к разным, послушайте что скажут.