75В• 13 мая в 22:17
А що 2 тисячі євро вже не гроші для відпочинку?
Давно нікуди не літали. Дала запит тур агенту допомогти з пошуком готелю на 7 діб з трьох разовим харчуванням, який підходить дітям.
Вказала в критеріях: чисто, безпечно, нормальне харчування. Переліт авіа з Європи.
Тур агент шукала і відповідала, що, на жаль, на таку малу суму нічого не знайдено.
Це вже все, нормальні умови за ціною 2 тисяч нереально знайти? 😬
75В
• 13 мая в 22:18
Ответ длямиссАрфография
Самому без турагента не на олл ще щось можна знайти
На жаль, ніколи сама не купувала авіа квитки і переживаю, що сама не те або не так оформлю.
миссАрфография• 13 мая в 22:19
Ответ для75В
Нічого складного нема)
язззззь!!!• 13 мая в 22:20
А скільки вас дорослих і малих? Скільки зірок шукали? В яких країнах шукали?
ЯяяКакаджамбо• 13 мая в 22:21
Вы хотите в 2000 вложить билеты,проживание и 3-хразовое питание как минимум 3 человек?
Викупана• 13 мая в 22:23
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Болгария идеально подойдет на 7 дней, но автор хочет наверное другое
Ласковая_львица• 13 мая в 22:23
К сожалению, если вас больше 2х то нереально :( можно самой попробовать поиграть, поискать билеты и отельчик, но с 3х разовым питанием даже в этом случае не получиться.
Пузата Хата• 13 мая в 22:23
Ну мы слетали на Пасху в Египет вчетвером за 5к € неделя/2 номера, такие цены. Я тоже не знала, что все так подорожало.
ЯяяКакаджамбо• 13 мая в 22:24
Ответ дляВикупана
Ну да,автор в Болгарию не захочет и я ее понимаю.
Пригаю-цибаю• 13 мая в 22:26
ось вам варіант, з харчуванням HB суперський готель, Хорватія, поряд супермаркет. З Ужгорода вас відвезуть прямісінько в готель. Ніч можна і перетерпіти. Море для дітей там супер
Ранковий базар• 13 мая в 22:26
Самостоятельно бронируйте жилье в январе, феврале
Ехать на авто
Мы так отлично отдохнули за смешные деньги в Хорватии прошлым летом вдвоем 3 недели!!! Не олл
Ехать на авто
Заикальница• 13 мая в 22:31
Езжайте в Закарпатье
Другой отдых но оздоровиться еще как сможете - воздух, природа, водичка, питание. За небольшие деньги
САМ_ТАКОЙ• 13 мая в 22:31
Ответ дляПригаю-цибаю
В Хорватии море холодное
Баба Йога• 13 мая в 22:31
В прошлом году на 10 дней 4К у.е. потратили на Турцию (я и 2 детей). Это без дороги до Кишинева и обратно и проживания там.
Радикальная• 13 мая в 22:31
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А почему нет? Разные же отели есть... мы когда-то около 10 лет назад купили квартиру и денег совсем не было на отдых. И я нашла дешёвую Турцию. 2+1 стоило до 1000$. Отель Мей Гарден. И все было отлично. Нет, конечно не вау, но я ожидала худшего, а в итоге отдохнули нормально
Пригаю-цибаю• 13 мая в 22:32
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В Хорватии море холодное
там дати виїзду протягом всього літа, прохолодне до початку липня
Сусановна• 13 мая в 22:37
Ответ дляПригаю-цибаю
Автор хоче трьохразове харчування, навіщо їй супермаркет, якщо вона не хоче готувати
і ніч в автобусі з дітьми, то повний капець, щось ви зовсім не те що хоче автор пропонуєте...
Місячне Сяйво• 13 мая в 22:38
ну агенту ж теж треба щось їсти, шукайте самі, буде дешевше, я від початку війни все роблю самостійно, шукаю та їду з дітьми, до того ж, якщо діти не сильно маленькі, можна спокійно брати апарти з кухнею, зазвичай в Італії кухні як вдома навіть із духовкою, берете щось заморожене, типу піци, закинули туди, дітям морозиво й вперед)
позвикали до того олл
тим більше у Туреччину де повно русні я принципово не хочу їхати, псувати собі відпустку
позвикали до того олл
Дикая Роза• 13 мая в 22:39
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А что тут удивительного, такие цены есть
Сусановна• 13 мая в 22:40
Ответ дляРадикальная
10 років назад 1000 на відпочинок і зараз, різна тисяча, я три роки назад за 2000 5-ку Кактус із Аквапарку в дорогий Бодрум знайшла, на 10 днів, 2+1. Зараз в Турції зовсім інший цінник, ваша тисяча вважай як 3000 за таку сумму вже можна і шукати щось
Дикая Роза• 13 мая в 22:46
Ответ дляМісячне Сяйво
позвикали до того олл
Не хочет человек готовить, даже пиццу ту не хочет в духовку ставить. Олл в этом случае прекрасный вариант, а в Италии несказимая жара летом, духоперка