З бісиками• 15 мая в 11:55
Греція, не за всі гроші….
Порекомендуйте будь ласка.
Бюджетний готель на Криті, щоб було не зовсім «убожество».
Можна 4,3*.
Хочемо з Кишиніва авіа, з підлітком 12 років
Можна 4,3*.
Неробименінерви• 15 мая в 11:56
Що для вас не всі гроші?) Ну що за вираз. 2, чи 3 тис євро підходить?
Поддакиваю иногДА• 15 мая в 11:56
Ответ дляНеробименінерви
Та й 15-20 це не за всі
Love_Love_Love_• 15 мая в 11:59
Нашо їхати в Грецію, якщо ти не готовий віддати за неї всі гроші?
Сижу_и_плачу• 15 мая в 11:59
Дуже розпливчасто формулюєте) Ми не знаємо, скільки всього у вас грошей і скільки має залишитися після Греції)
З бісиками
• 15 мая в 12:00
Ответ дляLove_Love_Love_
до 100 000 грн
З бісиками
• 15 мая в 12:01
Ответ дляСижу_и_плачу
до 2000 евро. Все що дивлюсь більш менш 140 000
З бісиками
• 15 мая в 12:04
Ответ дляТреба підробіток
TUI SUNEO Chrissi Amoudia
Смотрели?
Ні, подивлюсь.
Дякую
Освічую темряву• 15 мая в 12:24
Ви дуже пізно ’прокинулись’ , хороші варіанти були в лютому-березні
Точу ляси• 15 мая в 22:21
Ми відпочивали два роки тому в готелі Eri Beach біля Херсонісосу. Дуже рекомендую, перша лінія, харчування було дуже смачне, лежаки безкоштовні. Є невеликий аквапарк.
Точу ляси• 15 мая в 22:21
Але дешевше було летіти з Катовіце, туди без проблем дістатися потягами.
Стрибну в гречку• 04 июня в 20:12
Ответ дляТочу ляси
Добрий вечір,збираємось в цей готель,там гарний пляж?бо по відео дивлюсь камні, і трошки берегу у сусідього готелю піщаного