КинДза• 14 мая в 10:16

Відпочинок в Закарпатті з дітьми

Порадьте,будь ласка, бюджетну базу відпочинку в Закарпатті для дорослого і 2 дітей на літо.і щоб зручно було добиратись потягом.дякую.
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:17
Ответ дляКокошинЭль
Какая тусня? Отдохните, подышите воздухом, вы не понимаете как отдыхать?
мені теж дивно. ми спимо до 10,потім снідаємо. далі йду на масаж спини. чи до косметолога)))потім обід. Потім чи відпочивати чи ходити. після 17.00 до вечора знову гуляємо. Або зранку до вечора їдемо на екскурсію. Дивні люди не вміють відпочивати. шукають якогось двіжу.
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:17
Ответ дляУсатая полосатая
подивіться Фуршет. с. Поляна на території Сонячного Закарпаття. Були там в квітні. Ціни адекватні, хазяїн дуже приємний, територія навколо гарна: озеро, ліс. З поїзда є трансфер у них.
а яка там інфраструктура?просто ліс,озеро і все?
Усатая полосатая• 14 мая в 11:20
Ответ дляУходя дверю не хлопать
це невеличке село, де всі все здають відпочиваючим. Магазинів багато, екскурсії на будь-який смак по Закарпаттю. Кафе є. Чи може ви щось інше мали на увазі? Ми з родиною кожен день їздили кудись на екскурсії, та гуляли в лісі.
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:23
Ответ дляУсатая полосатая
ліси зараз як інфекціоніст вкрай не рекомендую. в Україні пошесть кліщів,з яких 85%заражені лаймом. Це не колись. Зараз через теплі зими їх дуже багато,іжаки їх дуже розносять. До мене звертаються увесь рік,навіть в грудні після лісів лікувала лайм. тому сама не ходжу і не рекомендую. або треба обпшикуватися репелентами і оглядати один одного кожні 30 хв
Усатая полосатая• 14 мая в 11:25
Ответ дляУходя дверю не хлопать
добре, що ми вже повернулись звідти )) якби я вас прочитала до відпочинку, то боялась би. Добре, що все добре. Але згодна, що треба бути обережним з цим.
Мавка• 14 мая в 11:27
Ответ дляУходя дверю не хлопать
За кліщами і до лісу не потрібно йти.
Міські парки кишать. І обробка не допомагає
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:31
Ответ дляМавка
За кліщами і до лісу не потрібно йти.
Не скажіть. В міських парках якщо ходити по доріжках - нічого не буде. Кліщі з дерев не падають. Вони на траві і кущах. А от у лісі . За мою прсктику тілтки 2 осіб вкусило в парку, бо бігали по газонах. Основна маса- після пікніків у лісі, після грибів і дач, де висока трава. Після городів. Тож парки норм, якщо ви не будете лазити по кущах. На оавках і на асфальтованих доріжкпх кліщі не сидять. В парках є обробка. В лісі нема нічого. Там пошесть просто
Мавка• 14 мая в 11:33
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В містах повно кліщів і навіть зимою були випадки.
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:35
Ответ дляМавка
Звичайно. Але де? Чули дзвін та не знаю де він. В парках, на кущах.на дорогах і на лавках вони не чіпляються. З дерев вони не падають. І кількість у місті в парку і в лісі значно різна- усотні-тисячі разів. Просто люди геть необізнані в уьому. Ніколи кліщ не причепиться в парку на доріжці чи на лавці.кліщ сидить на траві і кущах до 1.5 метра. Все. В парках нема хащ і зарослів
КокошинЭль• 14 мая в 11:36
Ответ дляПатика-мотика
Так то ж мабуть вже з їжею? А може і ні, так, згадалося. Сама шукаю що куди і якось жаба так душить
У кого нет денег на отдых, тот не устал
Мавка• 14 мая в 11:37
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В Трускавці взагалі пошесть . Падають з дерев
КокошинЭль• 14 мая в 11:38
Ответ дляУходя дверю не хлопать
И я не понимаю. Расслабиться нужно. Зачем в отпуск ехать и опять бегать, движ искать
Мавка• 14 мая в 11:40
Ответ дляУходя дверю не хлопать
року в рік в Трускавецькій громаді зростає кількість укусів кліщами і в біжучому році їх кількість перевищує втричі в порівнянні з 2021 роком. Також зросла вдвічі захворюваність на бореліоз (хвороба Лайма).

З метою профілактики кліщового бореліозу (хвороби Лайма) серед населення Трускавецької громади, зменшення наявності кліщів та ін. членистоногих в зелених зонах Трускавця, сіл територіальної громади, доцільно проводити обробку газонів, клумб, кущів та ін. зелених насаджень на відкритій місцевості, особливо в місцяхмасового відпочинку та перебування людей, в т.ч. дітей. Нажаль, акарицидна обробка проводилась лише на території ТзОВ «Міжнародна клініка «Козявкіна», ДЗ «Джерело», а обробка парків проводилася лише в районі бюветів площею 3600 м2, тоді як у 60% випадків присмоктування кліща у захворівши сталося у лісопарковій зоні, а у 13% випадків у лісі.

Сприйнятливість людей до захворювання висока і якщо ви знаєте про укус кліща варто звернутися на консультацію до інфекціоніста.
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:45
Ответ дляМавка

звичайно там є І в Моршині,і в Сваляві. не лазьте по хащах,по газонах,по траві,по кущах))не лізьте в кущі фотографуватися)на цивілізованих доріжках їх нема. Кліщ чекає жертву виключно на кущах і високій траві. На лавках в парках їх нема))))з дерев вони не падають. Вони є скрізь. Але в цивільних місця їх нема. а у лісі(це місце не цивільне,не оброблене,без громад.доріжок)їх повно. і діти ,які невисокого зросту,збирають їх з кущів,що обабіч вузьких троп ростуть. от і все. Тому я проти диких лісів.
Мавка• 14 мая в 11:46
Ответ дляУходя дверю не хлопать
як у 60% випадків присмоктування кліща у захворівши сталося у лісопарковій зоні, а у 13% випадків у лісі.
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:46
Ответ дляМавка
боже,не кажіть такого .Кліщі з дерев не падають))))я інфекціоніст і маю досвід. вони живуть тільки на кущах і траві
Мавка• 14 мая в 11:47
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:47
Ответ дляМавка
та-так)))ви ж інфекціоніст))) напевно,працюєте в Інституті інф.хвороб ГРомашевського)))говорите просто дурну нісенітницю. В УКраїні на сьогодні 85 % кліщів заражені лаймом. і кількість зостає. Через зміну клімату.
Мавка• 14 мая в 11:48
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не кажіть нікому, що ви інфекціоніст
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 11:48
Ответ дляМавка
не пишіть дурні,яку висмоктали з пальця)
Мавка• 14 мая в 11:48
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мавка• 14 мая в 11:49
Ответ дляУходя дверю не хлопать
За великим рахунком кліщі є скрізь, їх можна підчепити навіть в місті на асфальті.
Incol• 14 мая в 12:13
Ответ дляМавка
Я своїх в Чорногорію везу на 2 місці, а про Трускавець вони взагалі слухати не хочуть. Хоч мають де жити безкоштовно
Моршин якось проїздом були, то взагалі печаль
Ви самостійно все організовуєте чи через агенцію яку ? Хочу доньку десь трохи вивезти теж.
Мавка• 14 мая в 12:15
Ответ дляIncol
Знайомі живуть вже багато років.
Багато років їздимо.
Дарина-Aha• 14 мая в 12:20
https://tour-cloud.com/ua
Ми раніше їздили по таким турам акційним у Сонячне Закарпаття.
Подивіться, може вам щось підійде. Краще або с. Поляна, або с. Солочин, з вокзала Сваляви зустрічають на таксі, якщо домовитись
Incol• 14 мая в 12:21
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Підскажіть, якщо ’зафіксовано’ укус кліща, окрім спостерігати і через пенвий час здати аналізи більше ніяких дій ? Чи ефективне прийняття антибіотиків у профілактичній дозі ? Колсть сусідка піймала в Києві біля дому кліща бореліозного, з того часу це у мене прям фобія.
Incol• 14 мая в 12:30
Ответ дляМавка
Знайомі живуть вже багато років.
Багато років їздимо.
А можете порадити назву місцини якщо вам там все подобається.
Мавка• 14 мая в 12:32
Ответ дляIncol
Була в багатьох місцях, так як їздимо вже років 15, а може і більше
Зараз зупитяємось в районі Бару.
Інколи Утєха або Шушань.
Друзі в Добрій Воді їм подобається
В Будву дуже людно для нас
Incol• 14 мая в 12:33
Ответ дляМавка
Зараз зупитяємось в районі Бару.
Інколи Утєха або Шушань.
Друзі в Добрій Воді їм подобається
В Будву дуже людно для нас
Дякую, в дуже людно не хочеться. А як краще добиратися з України ?
Уходя дверю не хлопать• 14 мая в 12:33
Ответ дляIncol
за новими протоколами Іладз( клініка в Польщі,що займаються лише лаймом) і минулорічної конференціїї в Німеччині( відбулася влітку 2024 року) при укусі кліща АБ п*ється з 1 дня 21 день.Це профілактика. Найважливіше розпочати лікуввання у перші 3 дні. Спостерігати виходить дорого.спірохети,які можуть бути у кліща,через 3 тижні вже міцно закріплються в кістках і хрящах і вибити їх звідти дуже важко. Якщо укусив кліщ і протягом 3 тижнів не було ніякої профілактики,то стаивться діагноз хронічний лайм (за умови симптомів) і лікування розпочинається мінімум на 45 днів 3 аб і до 3-4 місяців. Спірохети лайму в кістках вбираються у плівки,які не бере вже не доксициклін,ні цефікс. тому п*ється інший препарат,який розчиняє плівки, а сам аб вже вбиває спірохету.Це дуже довго і часто неефективно. за минулий рік в мене було за літо 163 пацієнти з лаймом . Приймаю в Києві. 98% схопили на дачі,бо не обробляють двір, у лісі, на городі., після пікніків на природі.