Ондатрова шуба• 14 мая 2025
Який твердий сир берете найчастіше?
і як обираєте, щоб був без гумовості?
Звоночек• 14 мая 2025
З наших - добродар, а взагалі люблю витримані сири
Доречі дуже приємно здивувала Сумська сироварня Оберег- замовила на пробу і прям сердечко, але звісно не дуже вигідно замовляти доставкою, це скоріше про спробувати
Федорино Горе• 14 мая 2025
польский Натан сносный вполне, в магазинах маленьких колбасных есть всегда, Легенда карпат неплохой довольно , Джугас в атб вполне вкусный
Дама_с_караваем• 14 мая 2025
З наших сирів комо. А так люблю пармезан, гауду, молоду і витриману
Стефанія• 14 мая 2025
Ответ длярукиЖимолости
Тільки не польський. Він як пластик на смак.
Кому як..Зате, там (Європа та інші країни), з продуктами, є контроль).
Пластик... Це не творог - це сир...
Стефанія• 14 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ну, вас з вашими сирами
Пішла я знову ставити чайник і мазати бутерброди маслом і сиром.
...мазати сиром...
Стефанія• 14 мая 2025
Ответ дляКрасавица писяная
В последнее время часто беру этот. Нарезка. Вся семья его любит.
Люблю с лактозой)