Амелі на мілені• 14 мая в 12:39

Хто куштував морозиво в Файних льодах

Оті, що зі смаком борща чи лосося, чи інші екзотичні смаки. Як воно? Щоразу дивлюся, але не ризикую взяти.
Безпринципова• 14 мая в 12:40
та фу
Безпринципова• 14 мая в 12:40
мороженое это десерт, нафиг эти извращения
Золота орда• 14 мая в 12:41
Ответ дляБезпринципова
та фу
Ви пробували?
Безпринципова• 14 мая в 12:42
Ответ дляЗолота орда
Ви пробували?
ну не хватало, мне у них нравится мороженое, но с более адекватными вкусами
автор Амелі на мілені • 14 мая в 12:44
Ответ дляБезпринципова
От чомусь ніхто не пробував, а всі фукають А може там смакота?
Відповів всім• 14 мая в 12:44
Ну так вони дають спробувати) на мій смак- таке собі несмачне
автор Амелі на мілені • 14 мая в 12:46
Ответ дляВідповів всім
А, правда? Я й не знала. Треба буде спробувати.
Відповів всім• 14 мая в 12:48
Ответ дляАмелі на мілені
У нас дають) не знаю, чи на всіх точках. Мені вистачило спробувати, щоб зрозуміти, що це не моє))).
Розвідка Маші• 14 мая в 12:49
Это как и сало в шоколаде, зачем люди такое едят - загадка
автор Амелі на мілені • 14 мая в 12:49
Ответ дляВідповів всім
Я чомусь думаю, що мені теж не сподобається. Але ж цікаво. Щоправда, коли підходжу купляти, шкода витрачати гроші на таке, то беру щось таке, що точно смачним буде.
автор Амелі на мілені • 14 мая в 12:50
Ответ дляРозвідка Маші
Ой, не нагадуйте. Мене вмовили те сало скуштувати колись
Відповів всім• 14 мая в 12:52
Ответ дляАмелі на мілені
Вистачить спробувати) і цікавість вгамуєте , і купите нормального потім)
Редиска Я• 14 мая в 12:52
Куштувала з лососем. Теке феееее((((( Не зайшло. Ну просто морозиво зі смаком риби
Розвідка Маші• 14 мая в 12:53
Ответ дляАмелі на мілені
Так они пробовать дают
Попа как у Кардашьян• 14 мая в 13:02
Не сподобалось, якась хімія. Для мене це молоко і цукор, або вершки, морозиво
Не гоню• 14 мая в 13:05
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вы хоть раз ели его?
Попа как у Кардашьян• 14 мая в 13:21
Ответ дляНе гоню
Вы хоть раз ели его?
Да тільки більш класичне купувала, я до такого не звикла, помню смак настоящого пломбіру, але ви його знаєте. Після морозива яке колись було, більше ніяке не смачне.
Попа как у Кардашьян• 14 мая в 13:22
Ответ дляНе гоню
Вы хоть раз ели его?
Має бути вершки і цукор, чи молоко і все В інше от лукавого
Не гоню• 14 мая в 13:23
Ответ дляПопа как у Кардашьян
))))
Едимнаморе• 14 мая в 22:15
Куштувала з лососем. Не дуже. Смак хімічний копченого лосося. А ось із сиром дороблю та смородиною сподобалось