Може кому допоможе і врятує дитину від медичних експертментів. В нас таки від вітаміну К трапився посилений гемоліз, нажаль, інших причин не знайшли затяжній жовтяниці, наслідки - лікуємось в невролога й моніторимо досі той білірубін. Дитина до інʼєкції того злощасного вітаміну і після зовсім різні діти. Хочеться і кричати й плакати, але це не допоможе. Тепер нам кажуть що добре хоч не вкололи вакцину від гепатиту тоді, а лише бцж(хоча й бцж індійська не така легка як для дитини що має підвищення білірубіну).
Ось якось так.
Svitlana_Sk• 02 мая в 10:25
В мого сина жовтяниця тричі була, кололи вітамін к та бцж в роддомі...... в неповні 2 місяці злали аналізи то гемоглобін 85, вже 2 міс шукаємо причину і намагаємось підвищити гемоглобін(((
Ответ дляSvitlana_Sk
Прочитайте інструкцію до канавіту: в деяких новонароджених він може викликати жовтяницю (навіть ядерну) та гемолітичну анемію. Грубо кажучи він впливає на гепатобіліарну систему і тут вже від організму залежить як зреагує, як компенсує посилене руйнування еритроцитів. Прямо вам всі співатимуть, що то не від нього, але за зачиненими дверима спитають чому не відмовились😩
Ответ дляAnnichka
Для чого кололи?
Сказали по новому протоколу колять всім. Якщо не вколоти то є ризик кровотеч… а про наслідки уколу забули сказати.
Старшому 13, тоді не кололи і фізіологічна жовтяниця минула ще в пологовому, тоді кровотеч не боялись, або як мені зараз пояснюють, протоколи були інші.