Освічую темряву• 14 мая в 13:04

Тепер я розумію, чого навколо так багато недоглянутих жінок.

Нафарбують губи дешевою помадою, намажуться тоналкою , через яку видно прищі і ходять.
Вирішила купити собі догляд за тілом. Недорогі продукти, аби бути трохи гарнішою за мавпу.
Скраб для тіла - 190 грн
Помада - 170.
Крем для тіла - 205.
Скраб для губ (здавалось би, що це непотрібна річ, але у мене шкурки на губах) - 90 грн
Дезодорант - 140
Пемза для пʼят - 40 грн.
Все, 800 грн немає.
Дуже сумно і шкода віддавати такі гроші.
Жена сантехника• 14 мая в 13:05
Крем для тела можно экономить, если ним мазать только видимые части тела.
вре_Динка• 14 мая в 13:06
Я нещодавно купила крем-пінку для тіла, бо не подобається текстура звичайних кремів мінус 1200 🫢 то вже про догляд за обличчям мовчу🤯
Володарка мрій• 14 мая в 13:06
Тема не розкрита. Стали гарнішою за мавпу? 🤔
Липка-прилипка• 14 мая в 13:06
Через любую тоналку прыщи видно
Володарка мрій• 14 мая в 13:07
Ответ дляЛипка-прилипка
Через любую тоналку прыщи видно
🤫
Алина-1240• 14 мая в 13:07
Я купила сегодня себе 2 карандаша для глаз, гель, дезик и кролю корм, и у меня 2100 как слизало
Конотопська відьма• 14 мая в 13:07
Ви стали гарнішою з цим набором?
Липка-прилипка• 14 мая в 13:07
Ну и скраб для губ действительно бесполезный продукт, если есть шкурки нужно больше воды и бальзамы
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:07
Ответ дляКонотопська відьма
Ви стали гарнішою з цим набором?
Я ще не купила, тільки в корзину кинула
Можу брикнути• 14 мая в 13:08
Автор, в мене тільки крем для тіла 800 коштує. Так що ви нормально скуптлись
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:08
Ответ дляЛипка-прилипка
Я пʼю багато води.
Бальзам мені дадуть в подарунок))
Алина-1240• 14 мая в 13:08
От шкурок кста посмотрите масло для губ в авроре, ото с киви типа.дешево, а получше дорогих
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:09
Ответ дляМожу брикнути
А нащо вам такий дорогий?
Паспортний стіл• 14 мая в 13:09
Ответ дляАлина-1240
Лучше бы вы к подологу сходили и вызвали клининг. Это было бы еще дороже, но хотя бы имело какой-то смысл.
Липка-прилипка• 14 мая в 13:09
Ответ дляОсвічую темряву
Я пʼю багато води.
Бальзам мені дадуть в подарунок))
Так нормальной бальзам нужен, а не тот, что завалялся
Лапка• 14 мая в 13:09
Ответ дляОсвічую темряву
Я ще не купила, тільки в корзину кинула
А ваш набор не дешман?С таким набором будете хуже обезьяны
Сэкономлю ваш бюджет-скраб для тіла не нужен, используйте кофе после заварки
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:10
Ответ дляЛипка-прилипка
У мене був від laneige
Віддала 600 грн
Такий собі
Можу брикнути• 14 мая в 13:10
Ответ дляОсвічую темряву
А нащо вам такий дорогий?
Він мені подобається)
Конотопська відьма• 14 мая в 13:10
Ответ дляЛипка-прилипка
Через любую тоналку прыщи видно
Ой, є ж реклама )) Корейці сидять і спонжем , такий грім по літсу мажуть, що страшно. В коробці той крем, скрізь дирочки вилазить. Та на ютубі купа реклами. Короче купила в нас одна на роботі. Су...о, хоч би попередила. Як покійників гримірують, ото таке прийшло до нас в той день ))))
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:10
Ответ дляЛапка
Ну відгуки хороші на ці продукти
Липка-прилипка• 14 мая в 13:10
Ответ дляОсвічую темряву
У мене був від laneige
Віддала 600 грн
Такий собі
Нор , он не для проблем.
При проблемах скорее что-то типа кикапласта надо
Алина-1240• 14 мая в 13:10
Ответ дляПаспортний стіл
Подолог мне увы не поможет, у меня не к чему уже приростать ногтю)+неправильная постановка стопы и пальцев😁только протезирование )))и не до клининга сейчас, делаю ремонт
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:11
Ответ дляЛипка-прилипка
Нор , он не для проблем.
На цикапласт дуже погані відгуки
мистерЛяпсус• 14 мая в 13:11
Для губ возьмите медела пурелан в аптеке, за ночь гладкие мягкие губы
Лапка• 14 мая в 13:11
Ответ дляОсвічую темряву
Ну відгуки хороші на ці продукти
Я вас умоляю. Вы в магазин ходите?Видите в какую цену все?А теперь представьте из чего сделан ваш набор
Липка-прилипка• 14 мая в 13:11
Ответ дляОсвічую темряву
На цикапласт дуже погані відгуки
А на скраб отличные?)
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:12
Ответ дляЛипка-прилипка
А на скраб отличные?)
Так
Конотопська відьма• 14 мая в 13:12
Ответ дляОсвічую темряву
Я ще не купила, тільки в корзину кинула
Ну успіхів у наведенні краси.
Бо я кинула блиск і пудру, і вже 5 тис. Аж замислилась, може ну його, та нагребти на тисячу всього дешевого? )) І теж буду не мавпою.
Липка-прилипка• 14 мая в 13:12
Ответ дляОсвічую темряву
Так
И вы им всем верите?)
Алина-1240• 14 мая в 13:13
Ответ дляКонотопська відьма
Возьмите кушон тир тир)))и полное перекрытие вам без штукатурки метровой)и кста, покойников не так гримируют, они холодные, мало того что греешь лицо феном и средство, так надо аккуратно, иначе остынет и потрескается😆