Освічую темряву• 14 мая в 13:04
Тепер я розумію, чого навколо так багато недоглянутих жінок.
Нафарбують губи дешевою помадою, намажуться тоналкою , через яку видно прищі і ходять.
Вирішила купити собі догляд за тілом. Недорогі продукти, аби бути трохи гарнішою за мавпу.
Скраб для тіла - 190 грн
Помада - 170.
Крем для тіла - 205.
Скраб для губ (здавалось би, що це непотрібна річ, але у мене шкурки на губах) - 90 грн
Дезодорант - 140
Пемза для пʼят - 40 грн.
Все, 800 грн немає.
Дуже сумно і шкода віддавати такі гроші.
Скраб для тіла - 190 грн
Помада - 170.
Крем для тіла - 205.
Дезодорант - 140
Пемза для пʼят - 40 грн.
Все, 800 грн немає.
Люблю джаз• 14 мая в 14:08
Ох автор, это только начало пути. У меня волосы обходятся в хорошую сумму, шампунь, бальзам, маска, термозащита. А потом мужчины- ой такая естественная красота. А сколько вложить надо в нее, это остается за кадром.
Про тело вообще молчу. Еда, тренировки, лазер. Ну и лицо, крема, ВВ крем, ботокс. И это мне еще повезло с кожей и бровями.
Поэтому когда мужчина рядом хочет видеть ухоженную и стройную и при этом ничего не давать взамен- ну успехов, пусть ищет другую дурочку.
ЯкаКраля• 14 мая в 14:11
В мене тільки крем під очі в цьому місяці 3600
То ви, автор, нормально скупилися
Аліса-90ae• 14 мая в 14:12
Навколо мене охайні та доглянуті жінки. При тому що я оцінюю серед тих хто робить покупки або в міському трансплрті їде
Цукрові вишні• 14 мая в 14:13
Ответ длямистерЛяпсус
Для губ возьмите медела пурелан в аптеке, за ночь гладкие мягкие губы
Подтверждаю.
У меня брекеты + свои сухие, все усугубилось, сухие стали прям лушпайки до крови.
Ни один бальзам или помада не помогали, только этот меня спас. Заживляет раны и не сушит.
Ловлю капці• 14 мая в 14:13
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну и скраб для губ действительно бесполезный продукт, если есть шкурки нужно больше воды и бальзамы
Ще медом мазати губи і буде все ок
Пиши-пропало• 14 мая в 14:53
Ответ дляАлина-1240
Если просто блеск, то возьмите матирующий шарик в стике)провели, он жир впитал, и без средств
Покажите какой
мистерЛяпсус• 14 мая в 15:52
Ответ дляЦукрові вишні
Подтверждаю.
Я его вообще покупала после того как родила и он мне очень помог для груди, потом увидела в тиктоке, что для губ тоже идеальное средство и прямо вот супер. Больше другие бальзамы не покупаю.
БезникаЯ• 14 мая в 15:57
Ответ дляБорщичок
Какой шампунь вам подошел?
Ось цієї лінійки. Беру різні, і шампуні і бальзами. Більше подобається з білою глиною.
Борщичок• 14 мая в 16:12
Ответ дляБезникаЯ
Спасибо.
Нехай щастить• 14 мая в 17:00
Згодна, по собі знаю, що якщо є проблеми із зовнішністю, а з фінансами не дуже, то не вийде бути красивішою за мавпу, у мене принаймі не виходить.
Якщо що, то я про це роздумую з доходом 15-18 тис/грн, а є і ще меньші зп.
І я не про брови чи манікюр, їх ніколи і не робила.
Але в певний момент з´явилася сивина і навіть домашнє фарбування не дешево, від більшості шампунів себорея, на руках щось на зразок атопічного дерматиту, гірсутизм на обличчі, розширені пори, про зморшки мовчу, ще й волосся жмутами випадає.
Виправити все дешевими засобами не виходить, на дорожчі коштів не вистачає. От і балансую між зовнішністю мавпи і звичайним виглядом сірої миші.
Тобто вже потрібно немало витрат, щоб забезпечити природній вигляд.