Освічую темряву• 14 мая в 13:04

Тепер я розумію, чого навколо так багато недоглянутих жінок.

Нафарбують губи дешевою помадою, намажуться тоналкою , через яку видно прищі і ходять.
Вирішила купити собі догляд за тілом. Недорогі продукти, аби бути трохи гарнішою за мавпу.
Скраб для тіла - 190 грн
Помада - 170.
Крем для тіла - 205.
Скраб для губ (здавалось би, що це непотрібна річ, але у мене шкурки на губах) - 90 грн
Дезодорант - 140
Пемза для пʼят - 40 грн.
Все, 800 грн немає.
Дуже сумно і шкода віддавати такі гроші.
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:13
Ответ дляЛипка-прилипка
И вы им всем верите?)
На нього близько 300 відгуків і всі позитивні
Тому так
Липка-прилипка• 14 мая в 13:14
Ответ дляОсвічую темряву
Тому так
Ну, удачи.
Лапка• 14 мая в 13:15
Ответ дляКонотопська відьма
Ну успіхів у наведенні краси.
Бо я кинула блиск і пудру, і вже 5 тис. Аж замислилась, може ну його, та нагребти на тисячу всього дешевого? )) І теж буду не мавпою.
Одна маска для лица 3000,а тут набор на 800
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:15
Ответ дляЛапка
Нахіба вам маска за 3 тисячі?
Вже б краще укол краси зробили
Простоваля• 14 мая в 13:16
недоглянутость - це про спосіб життя, а не про гроші
Дівка в намисті• 14 мая в 13:16
Покажите пожалуйста пилинг для губ
Лапка• 14 мая в 13:16
Ответ дляОсвічую темряву
Нахіба вам маска за 3 тисячі?
Вже б краще укол краси зробили
Мне нравится её действие)Уколы тоже не на все действуют
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:16
Ответ дляДівка в намисті
Покажите пожалуйста пилинг для губ
Mayur
автор Освічую темряву • 14 мая в 13:16
Ответ дляЛапка
Скільки вам років?
Лапка• 14 мая в 13:17
Ответ дляОсвічую темряву
Скільки вам років?
Конотопська відьма• 14 мая в 13:17
Ответ дляАлина-1240
Возьмите кушон тир тир)))и полное перекрытие вам без штукатурки метровой)и кста, покойников не так гримируют, они холодные, мало того что греешь лицо феном и средство, так надо аккуратно, иначе остынет и потрескается😆
Мені?) Я не користуюсь тональним. Купила пудру, щоб влітку трохи блиск прибирати на т-зоні і тон вирівняти, бо виснянки яскраві стають. Хоча шкіра нормальна, не жирна, але літом іноді треба бути трохи кращою, ніж є))) Взимку і як прохолодно, цієї проблеми немає. А так в мене обличчя не потребує тональних і гриму.
Алина-1240• 14 мая в 13:18
Ответ дляКонотопська відьма
Если просто блеск, то возьмите матирующий шарик в стике)провели, он жир впитал, и без средств
Радуга-дуга• 14 мая в 13:18
Ответ дляОсвічую темряву
Я ще не купила, тільки в корзину кинула
То у вас 6 позицій за 800 грн, якими півроку будете користуватись. Ну або візьміть за ці гроші 3 лотка полуниці або тортик та насолоджуйтесь цілий день.
Конотопська відьма• 14 мая в 13:18
Ответ дляАлина-1240
Я ж написала, трохи веснянки робити не такі яскраві.
Липка-прилипка• 14 мая в 13:19
Ответ дляПростоваля
Но это все равно не нулевой бюджет.
Так-то около 6-10 тысяч грн вполне потянет в месяц
Лапка• 14 мая в 13:19
Ответ дляЛипка-прилипка
Но это все равно не нулевой бюджет.
Соглашусь. Никакие тоналки не нужны будут. Но это планомерное капиталовложение
Липка-прилипка• 14 мая в 13:20
Ответ дляЛапка
Уход не заменяет тональный крем
Христя в тiстi• 14 мая в 13:20
Купила 4 филешки, коту корма, кофе в кафе, вкусняхи для сына, водичку на улицу, муки и яйца 1200нету. Про какой уход можно писать если на жизнь не хватает.
Лапка• 14 мая в 13:22
Ответ дляЛипка-прилипка
Уход не заменяет тональный крем
Зачем он?Я года 3 как отказалась от него.Немного подпудриваю и все.Тон и кожа выравнивается зимой пилингами
Ростки жимолости• 14 мая в 13:25
Відьму в податок тушь для твій
Конотопська відьма• 14 мая в 13:25
Ответ дляЛипка-прилипка
Уход не заменяет тональный крем
Навіщо тональний, якщо обличчя доглянуте, чисте, рівний тон. Я розумію там, якийсь фуршет, подія, тощо. В мене теж стоїть тональний на такі всі свята. Але навіщо тональний дівчині чи жінці на кожен день, якщо в неї шкіра і так гарна?
Я все меньше і меньше бачу жінок з тоном і пудрою. Бо вже багато стало доглядати правильно, ходять в салони. На роботі дивлюсь дівчата йдуть , умиваються в жару, розпиляють воду з балончика. Ніхто ті тональні на кожен день не юзає.
Липка-прилипка• 14 мая в 13:25
Ответ дляЛапка
Пилинги не выравнивают тон кожи.
Это как сказать : ’я использую серум для ресниц, мне больнее нужна тушь’, ’я ухаживаю за губами, мне больше не нужна помада ’
Жена миллионера• 14 мая в 13:25
А за 170 грн то вже дорога помада по вашому?)
Шкварочка• 14 мая в 13:25
Ответ дляКонотопська відьма
Ну успіхів у наведенні краси.
Тільки на тональні засоби не ведіться))
Бо жоден дешевий тональний і близько не гарний. Наприклад, той розпіарений ессенс, що типу як діор, чи як Шарлота, вже забула - гівно рідкісне. На обличчі відчувається плівкою, жирнить постійно, скільки не промакуй, а потім ще й всю шкіру посипало. Так у мене ідеальне безпроблемне обличчя, ні вугрів, ні розацеа, ні комедонів.
Я не знаю, у порівнянні з чим то «гарне». З Балєтом, мабуть.
Як і туш їхня ж, wow. Ні довжини, ні обʼєму.
Так що, обережно гребіть)) ще скільки викидати)))
Липка-прилипка• 14 мая в 13:25
Ответ дляКонотопська відьма
Кожа с тональным и без отличается
Липка-прилипка• 14 мая в 13:26
Ответ дляШкварочка
Тільки на тональні засоби не ведіться))
Вам просто тоне не подошёл, а так и бюджетные, если с средним - лёгким покрытием найти не проблема
Конотопська відьма• 14 мая в 13:29
Ответ дляЛипка-прилипка
Пилинги не выравнивают тон кожи.
Ну не у всех же кожа одинаковая) кому то один уход нужен, кому то посерьезней подход.
Мне достаточно выйти после душа, увлажняющий флюид в жару, питательный крем зимой нанести , и немного пудры, если есть блеск. Тон ровный. Да не только мне, миллионам женщин. Помимо тонального есть другие средства , которые увлажняют или питают. С губами так же. Кто то не любит блески и помады, но бальзам у них есть, как уход и комфорт для губ.
Анчо Ус• 14 мая в 13:30
Ответ дляРостки жимолости
Відьму в податок тушь для твій
Шо
Конотопська відьма• 14 мая в 13:30
Ответ дляШкварочка
Тільки на тональні засоби не ведіться))
Дякую, не користуюся тональними засобами.
Липка-прилипка• 14 мая в 13:30
Ответ дляКонотопська відьма
Но у всех кожа с тоном и без будет отличаться