Підкажіть де замовляли кухню якогось середнього цінового сегменту. Планую робити тільки нижню секцію і так щоб вкластись в 40000грн. Дивилась поки від віп мастер. Може якісь фірми порадите. І якого кольору обирали білу чи кольорову? Наскільки вони практичні в користуванні?
Fresh_coconut• 14 мая в 13:31
Ответ дляKrasotka-d9fd
В Леруа Мерлен бюджетні кухні. Безкоштовно прораховують проект.
Не во всех городах есть Леруа
ЕЛЕНА 2982• 14 мая в 13:40
В Эпицентре заказывали зимой, бюджетно
Такую как на фото, все по нашим замерам скомплектовали, вышло идеально
Замовляла Комфорт меблі, користуємось 2 місяці-ще рано судити про якість, але поки все влаштовує. У них на сайті є конструктор з прорахунком вартості. Або шукайте представників у своєму місті (теж є на сайті) .По ціні у представника вийшло трохи дорожче, але прийшов замірщик, все виміряв і під свох заміри зробив проект - у мене 2 шафи не стандартні, то їх виготовили по проекту