Сижу_и_плачу• Изменено 14 мая в 22:56

Де шукаьи нового чоловіка заміжній жінці

Про мене 42, виглядаю нормально без зайвої ваги, мій вік мені не дають - максимум 35, дитина підліток, нормально заробляю квартира машина. Задовбав 2-й чоловік, де шукати третього? Я якось давно нікуди не ходила, та і не розумію поки що логістику. Новому чоловіку відразу говорити що заміжня, чи трохи пізніше? Дічата, розказуйте свої історії та рибні місця
Життє Бентежне• 14 мая в 22:56
Шукайте третього так як ви другого знайшли😄
ЯяяКакаджамбо• 14 мая в 22:56
Ну Вы же второго где-то нашли)) там же поищите третьего.
Гладиолус• 14 мая в 22:56
Вообще не палевно, что это раскрут на свои истории) Ну ни разу.
Просериарила молодость• 14 мая в 22:57
На СЗ ищите
Дякую_аж_підскакую• 14 мая в 22:57
Ответ дляЖиттє Бентежне
Это ж нелогично. В том месте водятся такие, которые автора не устраивают. Нужны новые рыбные места
Лукава_Кiшка• 14 мая в 22:58
Не возможно сказать новому мужу, что вы замужем за старым.
Злюка бобер• 14 мая в 22:58
Зараз дівок купа до 35, які хочуть мужиків, то ваша конкуренція. Третього важко буде найти. Чоловіки туди шию тягнутимуть. Хіба у вас вимоги не високі, кого не розберуть, вам дістанеться.
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 22:58
Ответ дляЖиттє Бентежне
Другий сам знайшовся - я правда так з ним і?не закрутила поки була заміжня, але він дочекався розлучення і зробив пропозицію. Зазвичай чоловіки відразу женяться на мені - не знаю чому. І за першого швидко вийшла і за другого
Партизанка• 14 мая в 22:59
У вас такие же рыбные места, как и у женатых мужиков: сз и приложения для знакомств. Будете друг другу мозги там компосировать, а потом признаетесь и обниметесь
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 22:59
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Та не працює так, я тоді не шукала - він сам знайшовся на мою голову
Життє Бентежне• 14 мая в 22:59
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Рибні місця ніхто не здасть😄
Злюка бобер• 14 мая в 23:00
Ответ дляСижу_и_плачу
Та і оба якісь гавнянінькі, раз тікаєте від них))) такі да, швидко. Бо нічого з себе не представляють. Мамок і прислугу шукають.
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:01
Ответ дляПросериарила молодость
На СЗ ищите
Ой ні, в мене якось взагалі на таке не стоїть і це купа часу зайвого має бути, а я працюю, дбаю про сім´ю, спортзал, друзі... ні, треба його десь в реалі. Де якісні чоловіки? Гроші не цікавлять, але має бути гарна освіта і відкритий до секс експерементів
Життє Бентежне• 14 мая в 23:02
Ответ дляСижу_и_плачу
В спортзалі не знайомляться?
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:02
Ответ дляЛукава_Кiшка
Новому чоловіку, по доброму треба декілька щоб роздивитися
Злюка бобер• 14 мая в 23:02
Ответ дляСижу_и_плачу
Гарна освіта, нічособі))) це яка ж , наприклад.
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:03
Ответ дляЗлюка бобер
Я за те не переживаю. Я дам фору будь якій. Молодість проходить у всіх
Злюка бобер• 14 мая в 23:04
Автор, годі ваші пальці ліпити, відповідь дайте краще)))) А то як обіженка зі своїми антілайками. Дорослішайте.
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:04
Ответ дляПартизанка
Я була недовго на тіндері після розлучення... ну пару неділь... так там один шлак вибачте.
Злюка бобер• 14 мая в 23:04
Ответ дляСижу_и_плачу
Та надавались вже, щось до вашого берега не дуже припливає.
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:05
Ответ дляЖиттє Бентежне
Рибні місця ніхто не здасть😄
Тю дівчата, в морі багато риби.
Сизоока бестія• 14 мая в 23:06
Ответ дляЗлюка бобер
Гарвард)
Злюка бобер• 14 мая в 23:06
Ответ дляСижу_и_плачу
Тю дівчата, в морі багато риби.
Раки, мелкие но по 3 , да? )))
Злюка бобер• 14 мая в 23:07
Ответ дляСизоока бестія
Гарвард)
Та я дивлюся двух взагалі моє питання смутило так сильно))) бідняги не змоли навіть нвписати..
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:07
Ответ дляЗлюка бобер
Ну у одного айті компанія, інший власник клінік естетичної хірургіх - ніхто мамок не шукав... про що з мамками трахатися? Але мені набридли боси шмоси, я хочу нормального мужика - інженера якогось з великими руками
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:08
Ответ дляЖиттє Бентежне
В спортзалі не знайомляться?
Ні, там не мій контингент, я люблю мужчин з мізками
Злюка бобер• 14 мая в 23:08
Ответ дляСижу_и_плачу
А, фантазуєте?))) Ну так би і писали. Пишить далі, на вечер потрібен позитив.
автор Сижу_и_плачу • 14 мая в 23:09
Ответ дляЗлюка бобер
Я нічого не ліплю це дівчата
Злюка бобер• 14 мая в 23:09
Ответ дляСижу_и_плачу
Там тупі, хто в спортзал ходить?
Сизоока бестія• 14 мая в 23:09
Ответ дляЗлюка бобер
Та вони вже бухі)