Танго утрьох• 14 мая в 23:19
Яка сукня вам подобається більше?
Результат:
вже голосів:
93 (45.59%)
Біла
75 (36.76%)
Рожева
36 (17.65%)
Дивитись
Танго утрьох
• 15 мая в 00:22
Ответ дляТАЗератти
Я купила на днях сукню з нової колекції Марелла. У горох) 270 євро. Не сказала б, що дешево. І не сказала б,що італійські бренди не шарять у моді
Горох вічний.
Одна з моїх улюблених суконь, чорна шифонова міді в мілкий білий горох. Скільки я компліментів отримала!
Танго утрьох
• 15 мая в 00:24
Ответ дляМира всем
Это платье намного лучше чем те, что хочет автор. Не супер, но имеет место быть если очень нравится. ( мне вот совсем нет, и Ребрик оно не украшает)
Автор носить в основному сукні. Їх у мене штук 40. А ці сподобались. Я його не на 10 років купую😂
От не розумію, чому вас так тригернули ці сукні і горох?
Мира всем• 15 мая в 00:25
Ответ дляТанго утрьох
Вы спросили- мы ответили.
Дешёвое ( не в плане цены, а вида) платье, не удачного кроя.
Танго утрьох
• 15 мая в 00:27
Ответ дляМира всем
Вы спросили- мы ответили.
Жінка з гарною енергетикою і нормальною самооцінкою і в мішку буде гарно виглядати.😉
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 мая в 07:06
Симпатичні ніжні плаття..
Який колір обрати? Залежить від вашого кольору шкіри та волосся. Я в білому як моль:) (світлошкіра блондинка)