Почемучка• 14 апреля в 22:04

Як вам сукня?

Брати?
Результат:
вже голосів: 134
80 (59.7%) Не бери
38 (28.36%) Гарна
16 (11.94%) Тиць
Усміхайлик• 14 апреля в 22:06
Думаю після першого ж прання вона згодиться тільки як домашня сукня для прибирання
Гола з конопель• 14 апреля в 22:07
Очень нравится цвет.
автор Почемучка • 14 апреля в 22:08
Ответ дляУсміхайлик
Ну це непоганий бренд, носиться добре
Усміхайлик• 14 апреля в 22:09
Ответ дляПочемучка
Ну це непоганий бренд, носиться добре
Ну це ж вам носити)
Чому ви мене вмовляєте?)
автор Почемучка • 14 апреля в 22:10
Ответ дляУсміхайлик
Ну це ж вам носити)
Чому ви мене вмовляєте?)
Я вас не вмовляю. Я про якість.
Швидка Настя• 14 апреля в 22:10
Тільки колір гарний, а так незручні плечі. Буде постійно спадать. Не люблю таке
Швидка Настя• 14 апреля в 22:10
Ответ дляУсміхайлик
З чого цікаво такі висновки?
Усміхайлик• 14 апреля в 22:12
Ответ дляШвидка Настя
З чого цікаво такі висновки?
З зовнішнього вигляду сукні на фото.
Тканина після прання вже не буде настільки тримати форму.
Буде інакший вигляд трохи після прання.

Але ви можете купувати і носити, якщо впевнені в інакшому. Це ж смак кожного
автор Почемучка • 14 апреля в 22:12
Ответ дляШвидка Настя
З чого цікаво такі висновки?
French connection гарно носиться, але не суть.
Я про модель і колір. В мене груди 3 розміру, сумніваюсь. Думаю, така модель на скромніший бюст
Хвець-тець• 14 апреля в 22:12
Я б взяла заради кольору, в мене зовсім нема яскравих речей. Але плечі не подобаються, постійно б поправляла
автор Почемучка • 14 апреля в 22:13
Ответ дляУсміхайлик
З зовнішнього вигляду сукні на фото.
Буде інакший вигляд трохи після прання.

Дякую за вашу думку. Я для цього і питаю
автор Почемучка • 14 апреля в 22:15
Ответ дляХвець-тець
Ну коли загорілі плечі, мені подобається, коли спущені на одне плече
Швидка Настя• 14 апреля в 22:15
Ответ дляУсміхайлик
З зовнішнього вигляду сукні на фото.
Буде інакший вигляд трохи після прання.

Я таку не куплю. Але передивилася вкотре фото і все таки не зрозуміла про яку форму йде мова. Таке воно й буде після прання
автор Почемучка • 14 апреля в 22:16
Ответ дляШвидка Настя
Може дівчина мала на увазі, що колір зміниться.
Синиця у спідниці• 14 апреля в 22:18
Рабыня изаура
Хвець-тець• 14 апреля в 22:19
Ответ дляПочемучка
Якщо бюстик добре триматиме груди, то гарно виглядає
Аннуитет• 14 апреля в 22:31
я б не брала, на городі відкриті плечі згарять в момент. А куди ще його - не придумаю.
Пошукайте щось більш актуальне
Начальник Анонимов• 14 апреля в 22:31
Мені не вистачає об´єму і довжини в нижній частині. Якийсь дисонанс між об´ємними рукавами і куцим низом
После 18• 14 апреля в 22:33
Гарна сукня. Якщо натуральна тканина, то взагалі класно. Незрозуміло правда як носяться такі рукава. Чи спущені з плеча чи на плечах. Я би без примірки не купувала.
БеллаДонна• 14 апреля в 22:39
Якщо ви висока і струнка талія вузька то буде класно , якщо низенька та плюс груди 3 р то вийде як морський коник ,
БеллаДонна• 14 апреля в 22:41
Ну я це бачу як пляжна сукня , в сонячний день вийти пройти по місту в кафе , в офіс в такому не варто звісно 😂
автор Почемучка • 14 апреля в 22:51
Ответ дляБеллаДонна
На моречко
автор Почемучка • 14 апреля в 22:52
Ответ дляБеллаДонна
БеллаДонна• 15 апреля в 00:19
Ну в мене по тій сукні тільки питання таліі , навіть не грудей , який зріст моделі? Вказано на сайті? Бо може на таліі бути капюшоном , типу такого , якщо модель вища від вассна 10 см то ці 10 см будуть на таліі збиратись ?
БеллаДонна• 15 апреля в 00:22
А так на моречко та під загорілі плечі то мені здається классно буде ,колір бомба