Ваша прЭлесть• 14 мая 2025

Versace Bright Crystal

Хочу собі щось легке і жіночне на кожен день. Як вам Bright Crystal?
КохайтесьЧорнобровi• 14 мая 2025
Норм
Колупалочка• 14 мая 2025
Норм
Ласкове телятко• 14 мая 2025
Мне очень нравится
Безсовісна кума• 14 мая 2025
Банально аж занадто.
Тектологиня 80lv• 14 мая 2025
Він мені милом пахне
Вчителька з мікрорайону• 14 мая 2025
Мене став душити
Я таке знаю• 14 мая 2025
Дуже приємний
Дюйм оф о4ка• 14 мая 2025
Нічого особливого.
Играю_на_кларнете• 14 мая 2025
Набридло, як і еклат і багато інших масових парфюмів
КвартираЧья• 15 мая 2025
Класний, але такий популярний був шо капець, набрид усім. Ну comeback на 10 років. Придбайте щось сучасне.
Невгамовна• 15 мая 2025
Вибачте, але я цей запах ненавиджу - таке відчуття, що це улюблений запах для тих, хто йде на пошту в час пік посилку забирати. І по півфлакона виливає на себе... Для мене люди, які цим пахнуть, просто не мають совісті... Нічого особистого...
Мадам Подлинник• 15 мая 2025
Его переформулировали. Теперь, новые флаконы содержат амбродеревяшки, которые не переносит каждый пятый.
Так что, будьте готовы, что некоторые начнут вас сторониться, как от Kirke.
Заюшка_хозяюшка• 15 мая 2025
Ну они точно не лёгкие, я скорее соглашусь с комментом 11😀
Вообще не смогла ими пользоваться
мегамоСГ• 15 мая 2025
Для мене він дуже легкий , колись подарували то передарувала
МУСЯкомарова• 15 мая 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Есть и старая версия
ivareka• 15 мая 2025
Versace Versense больше нравится, но и этот приятный.