Козачка• 14 мая в 22:23

У кого проблемні ноги, яке літнє взуття ви носите?

Дівчата, у кого проблемні стопи, покажіть, яке взуття ви носите? Яких брендів?
Маю на увазі, всілякі варіанти, коли потрібна полу- та ортопедичне взуття, яке підтримує і не деформує.
Радуга-дуга• 14 мая в 22:24
Кроссовки. Есть и кроксы, и скечерс, и кларкс босоножки, всё трёт (
Электричка• 14 мая в 22:25
Ортопедичні та з меморі устілкою (скечерс) , антишоковою пяткою ( Тамарі, каприз) , екко, Баден ще сподобалося
автор Козачка • 14 мая в 22:25
Ответ дляЭлектричка
Якщо не складно, покажіть саме моделі, які ви носите. Дякую
автор Козачка • 14 мая в 22:26
Ответ дляРадуга-дуга
Та в спеку то ж неможливо..(( та і не всюди підеш у кросівках
Директор Пляжу• 14 мая в 22:26
Скечерс, Рикер, Тамарис, Кларкс.
Кили и Манджаро• 14 мая в 22:29
А хтось босоніжки Коламбія носить?
Точніше сандалі
Форточка• 14 мая в 22:29
ношу спортивные и не очень сандалии
Стріляний птах• 14 мая в 22:29
Все лето в кедах, дешёвые, с Алиэкспресс.
В этом году хочу купить у них же, кеды в стиле босоножек.
автор Козачка • 14 мая в 22:31
Ответ дляКили и Манджаро
А хтось босоніжки Коламбія носить?
Точніше сандалі
У мене була одна модель. Якось взагалі не прижилась, не сподобалась. Шлейки босоніжок доволі далеко від пальців були, несуразні. Купувала онлайн, то не бачила, як саме будуть на моїй нозі
автор Козачка • 14 мая в 22:31
Ответ дляСтріляний птах
З проблемними ногами кеди?
Ну ви ризикова ))
Большой секретик• 14 мая в 22:32
Немає проблем з літнім , ношу тільки шлепкі,босоніжкі.
Але неможливо підібрати осінь, весна все велике і шлепає п´ятка. Маю вузьку стопу і низький підйом
автор Козачка • 14 мая в 22:32
Ответ дляБольшой секретик
У мене теж не має проблеми.
Хотілося би моделі побачити, що носять жінки з проблемними стопами
Кили и Манджаро• 14 мая в 22:33
Ответ дляКозачка
Такі дивлюсь.
Мені треба саме такий Х-подібний верх, щоб не було на підйомі поперечної лямки
Форточка• 14 мая в 22:33
Ответ дляКозачка
У мене теж не має проблеми.
у меня вот такие. но стопы не очень прямо проблемны, просто люблю комфортную обувь, которая не давит и в которой можно долго ходить
https://www.elnaturalista.com/fr/en/sandals-woman-...
автор Козачка • 14 мая в 22:34
Ответ дляКили и Манджаро
Такі дивлюсь.
Щось схоже, але інша модель.
Электричка• 14 мая в 22:34
Ответ дляКозачка
автор Козачка • 14 мая в 22:35
Ответ дляФорточка
Досить гарні. Треба міряти дякую
Щебетуха• 14 мая в 22:35
Ответ дляКозачка
Шкіряні шльопанці. Перші в планах. Другі купила. Є взуття rieker, tamaris, пошукайте
автор Козачка • 14 мая в 22:35
Ответ дляЭлектричка
фото
Дякую
Форточка• 14 мая в 22:35
Ответ дляКозачка
Досить гарні. Треба міряти дякую
у нас их особо не померяешь, у этой фирмы есть только один магазин в Украине - Фиеста.
Директор Пляжу• 14 мая в 22:35
Ответ дляКили и Манджаро
А хтось босоніжки Коламбія носить?
Точніше сандалі
Вообще не понравились, заказывала из Америки. Сразу продала. Подобного плана очень нравились Hi-Tec.
автор Козачка • 14 мая в 22:36
Ответ дляЩебетуха
У мене є рікер, тамаріс звичайно.
На фото не підходять.
Але дякую, що приділили час
автор Козачка • 14 мая в 22:37
Ответ дляФорточка
Я не в Україні
Ms. Любмая жена• 14 мая в 22:37
Кроссовки с баллонами, кроксы
автор Козачка • 14 мая в 22:38
Ответ дляФорточка
У мене були черевики цієї фірми. Вони такі цікаві, не схожі на інші
Форточка• 14 мая в 22:38
Ответ дляКозачка
да, это хорошая фирма, я теперь полностью на нее перешла) но конечно надо мерять, не вся обувь подходит, есть и неудобная
Обращеница• 14 мая в 22:40
Стопы широкие, на правой есть небольшая вальгусная деформация, большинство ежедневной обуви vivobarefoot, кроссовки asics или hoka . Есть и clarks, wrangler , но эти очень редко
Менее Более• 14 мая в 22:43
Ответ дляКозачка
У мене теж не має проблеми.
Маме такие взяла, идеальные, очень комфортные и мягкие и в машинке можно стирать
Я тут с краю постою• 14 мая в 22:46
Ответ дляЭлектричка
я от маю не одні скечерси. Купила модель, що з прозорим амортизатором під п´яткою і все наче зручно, нічого не тре, а ходити в них не можу((. Дуже болить у підйомі і під пальцями вся частина (навіть на носочки стати не можу).
автор Козачка • 14 мая в 22:46
Ответ дляМенее Более
Трошки не мій формат
Але нехай мама носить із задоволенням