Значит надо• Изменено 16 мая в 01:01
Почему до сих пор мужчины требуют от женщины готовить, убирать и т.д.?
И даже не думают разделять домашние обязанности. Тогда как большинство женщин работают наравне с мужчинами. И еще после работы тащат тяжелые пакеты с продуктами.
Это несправедливо. Хозяйство раньше было сугубо на женщине, так как она не работала, а только занималась домом и детьми. Но сейчас все изменилось. Почему многие мужчины до сих пор живут с такой установкой?
У меня миллион планов. Кроме работы, у меня курсы повышения квалификации и курсы английского. Я смогу приготовить простую, здоровую еду на несколько дней вперед, нужно разогреть. Но выготавливать ежедневно - это нереально.
У меня есть парень, иногда на выходных я прихожу в гости, мы смотрим кино. Когда он говорит, что проголодался, смотрит на меня, чтобы я что-то приготовила. Получается, он всегда будет на это рассчитывать?
То есть я буду тратить свое время у плиты, а он в это время будет английский учить или иным образом развиваться.
П.С. Я пока не замужем, но перспектива стать бесплатной домработницей меня не привлекает.
Секретница• 16 мая в 10:14
Ответ дляКоролева ганделику
Я не купую нічого зовсім. Чоловік може купити, міг купити, але не купив. Це виключно його проблема і його рішення проблеми відсутності їжі.
Заказать тоже муж не разрешает? Вам самой не интересно, что вы будете готовить или есть? Вас удерживают против воли? Вы можете свободно выходить из дома?Помощь нужна?
Королева ганделику• 16 мая в 10:26
Ответ дляСекретница
Вы серьёзно? Мужики сильнее физически. Отрицаете это?
Не маніпулюйте. Мова була про виносливість.
Чоловіки більше важать, тому можуть підіймати більшу вагу ніж жінки. Але жінки більш виносливі, коли в них менше фізичне навантаження.
Це фізика. Щоб підняти більше потрібно докласти більше сил і швидше закінчиться енергія. Якщо цю ж вагу розтягнуть на кілька разів, то розподілить енергію в часі. Малу вагу підіймати можна довже, це витримка.
Секретница• 16 мая в 10:29
Ответ дляКоролева ганделику
Быть лошадью - личный выбор
Королева ганделику• 16 мая в 10:29
Ответ дляНеКонец-Света
ну вот мой не может
и да, жил отдельно 5 лет
думаете готовил? хренушки - ходил где готовое есть или рестораны, даже чай себе не сделает
и да, жил отдельно 5 лет
Мене це влаштовує.
Тут такий прикол. Якщо я хочу їсти, то я готую. Готую те що я хочу їсти і їм тільки те що я хочу їсти.
А той хто не готує повинен прогнутись під того хто готує, і буде їсти що йому приготують. Іноді не маючи вибору.
Королева ганделику• 16 мая в 10:31
Ответ дляСекретница
Быть лошадью - личный выбор
Бути безсилою тряпкою теж чийся вибір.
Королева ганделику• 16 мая в 10:40
Ответ дляСекретница
У мене вдома є всі продукти щоб приготувати все що я люблю. Я можу замовити готову їжу, я можу замовити кулінарію і чоловік її привезе. Можу, але не хочу. Сьогодні я ще не снідала. Але зараз піду замовлю собі другу філіжанку кави в кафешке в ТЦ.
черная мамба• 16 мая в 10:47
Ответ дляСекретница
У меня перегиб - сына гоняла, все делал, дочь не трогаю, понимаю, что девочке никуда не деться от домашней работы, пусть хоть в детстве покайфует.
По моєму досвіду ніяк не приучені дівчата з дитипство до господарських справ так і лишаються рукожопами
Сиренькая• 16 мая в 11:13
Ответ длячерная мамба
А по моєму досвіду - ні.
Доньки сестри з дитинства жили з бабусею та дідом, ніколи нічого не робили, бо були дідовими квіточками) Обидві вийшли заміж в 20-22 роки, не вміючи ані готувати, ані пралку загрузити, про те, що унітази миються - взагалі не знали. Нічого, обом вже під 40, свої діти є, то і борщі варять, і прибирають, і дачі позаводили, і там все роблять, навіть консервують.
Свою доньку ніколи роботою по дому не напрягала, коли вона почала жити окремо в 19 років, то вміла готувати бутери, олів´є, і гречку варити. Прибирала після того, як кімната на звалище перетворювалась. Зараз 22, паски цього року спекла, то кращі, ніж мої вийшли, а мої навіть Порадниці хвалять і рецепт просять)) Меблі ікеївські сама збирає, я того робити не вмію. Бачок в туалеті поламався, то подивилась в ютубі, як полагодити, і сама все зробила.
Нема нічого неможливо для людини з інтелектом та з наявністю ютуба.
Пацаааааааан• 16 мая в 12:07
Ответ дляМама Чели
Потому что никто добровольно это гавнише на себя не взвалит.И это ж не только готовка, а куча бесплатной, нудной, бесконечной работы.
Поэтому вкладывайтесь в себя, с парнем просто встречайтесь.На фразу: я голодный, отвечать: так поешь.Нет еды? Так приготовь или закажи.А ты? А я тогда тоже поем.
Не влазьте в это патриархалтное гавно в прямом смысле, когда он срет, вы срете, но унитаз моете только вы.Годами.
Ви неперевершена.
Доктор Хаос• 16 мая в 12:23
Ответ дляТелефон Рубика
Все одне готувати потрібно кожного дня, а коли є діти і від цього взагалі нікуди не дітись і особливо нічого не замовиш.От тут все це приготування їжі звалюється на жінку, бо мій теж рідко і з
нагадуваннями готує, а плприбирати і я можу.
мені не в напряг готувати, хоча готую щодня по кілька разів.
є дитина, в садок не ходить, помічників немає. і я працюю.
і якщо я готую, то я вдячна шо прибирання не мій обовʼязок в цей час, бо квартира велика.
тобто в нас розділені обовʼязки в усьому, щоб урівняти навантаження. а не так шо один упахався, а інший повен сил і бадьорості.
Більшості чоловіків взагалі на думку не приходить, що по дому він може щось робити. Особливо квартирні. Бо мама все робила сама. Перекроїти це може тільки нетерпляча дружина. Але у нас з дівчаток 90-ностих робили терплячих і зручних. У мене подруга встигла побудувати карʼєру , вона займається любимою справою не за малі гроші. І коли їй зустрічаються ( а в основному такі і зустрічаються), які хочуть посадити її на кухню ( вона вміє готувати), щоб вона стала смиренною домохазайкою - у них нічого не виходить. І я її підтримую. Бо такі потім і грошей давати не будуть. Зараз створені всі умови ( технологічні), що чоловік може і прання закинули , і приготовити щось просте і робота запустити, чи посудомийку. І саме до купівлі такої техніки чоловіки повинні мати бажання в першу чергу. Для своєї зручності і для дружини. Побут зараз такий спрощений, що нема смислу комусь вічно сидіти вдома ( не рахуючи декрету) і натирати поверхні. Якщо великий дім з ділянкою, худоба - смисл є комусь бути при хазяйстві. Я була домогосподаркою досить довго. Не можу сказати, що я хотіла б знову цим займатись. Мені комфортніше, коли я можу делегувати обовʼязки на любого члена сімї, у якого в даний момент просто менше справ інших.
Клептоманка• 16 мая в 15:10
Ответ дляНічний дожор
Мне на... не нужны дети и тд
Отлично, не рожайте
Клептоманка• 16 мая в 15:13
Ответ дляСвідок Перемоги
Скажу свою історію. Я погодилася, бо коли ми зустрічалися з майбутнім чоловіком(а нам було по 30 рочків), то унього в домі завжди було чисто, насмажені котлети, борщ в холодильнику. Мені в голову навіть не приходило, що все це робить його мама! А він сам ’не вміє’ готувати нічого, окрім смаженої картоплі, ’не знає’, що унітаз треба мити і аке інше. Але ми вже одружилися, бо я була вагітна. Довше, ніж на 12 років мене не вистачило. Задовбалася і пішла. Зараз мама вже не їздить його обслуговувавти, квартира перетворилася у бомжівню, навіть дітейнеможу йому давати на вихідні, бо там повна антисанітарія.
Такие вещи обсуждаются не берегу и точно до постели. Задаются определенные вопросы о будущем, о быте, как ты видишь наше будущее и так далее, так что не надо винить кого-то в своих глупостях
Свідок Перемоги• 16 мая в 15:15
Ответ дляКлептоманка
Так. Дійсно. ’Обіцяному вірити’...
Клептоманка• 16 мая в 15:18
Ответ дляСвідок Перемоги
Так. Дійсно. ’Обіцяному вірити’...
При чём тут вера? Мой будущий муж с первых дней знакомства знал что я лентяйка которая палец об палец не ударит, что я зарабатываю себе на доставку и у меня бардак дома. Что я даже лишний раз зелень в магазине не куплю ’потому что её мыть надо’))) Бытовой инвалид бы бежал роняя тапки, но он хозяйственный, поэтому всё делает сам и его это не смутило. Как себя поставите, так вами и пользуются, это выбор
Свідок Перемоги• 16 мая в 15:19
Ответ дляКлептоманка
Як скажете.
Значит надо
• 16 мая в 16:03
Ответ дляКотя_люлю
Так вас заміж ніхто не кличе. І не факт, що покличе. Чого ви розпереживались?
Еще один мужчинка в теме.
Котя_люлю• 16 мая в 20:26
Ответ дляЗначит надо
Еще один мужчинка в теме.
Ви помиляєтесь, знову.
Сім´я - це не конкуренція, сім´я - це взаємодопомога, пліч-о-пліч
Але для деяких дам це порожній звук. Її повинні кружляти, вона повинна любити лише себе і бути в себе на першому місці. Зараз саме такі наративи у тренді.
Але питання - нащо чоловіку така?!
Значит надо
• 16 мая в 23:30
Ответ дляКотя_люлю
Ви помиляєтесь, знову.
Але питання - нащо чоловіку така?!
Чому місцевим чоловікам соромно зізнатись, що вони чоловіки? От цікаво?
Видно, завжди видно, коли пише чоловік. Жінка по стилю, по лексиці це бачить.
Котя_люлю• 17 мая в 12:06
Ответ дляЗначит надо
Розумна, може, й бачить 😆