ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2025
Лоборатория CSD не даёт результат анализа уже 12 дней. Куда жаловаться?
Сдала у них бесплатно мазок по гинекологии и бакпосев. Бакпосев есть результат, мазок нет. Звонила, они говорят вам перезвонят. Тот мазок быстро делается. Но результата нет.
Куда жаловаться?
Безпорадна Кроко• 16 мая 2025
Черга,чекайте.Я колись безкоштовно як здала,то через 3 міс був готовий.
дякую аж підскакую• 16 мая 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Капец, результаты уже ж не действительны наверное
Заместитель Анонима• 16 мая 2025
Ответ дляЯ в дамках
Так вы хотите бесплатно
Чтоб еще и сіto сделали? 🤣
У них многие анализы делаются бесплатно по направлению врача. Я так сдавала ПАП-тест
Безпорадна Кроко• 16 мая 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Я прочекала 20 днів і пішла швидко зробила.А там десь через 2,5-3 міс був результат.Сотні і тисячі обстежень в черзі
Галя-краля• 16 мая 2025
взагалі не люблю цю лабораторію, робила аналізи за гроші, один не зробили - забули видно, після звінка надали результат, я дуже не впевнена, що взагалі його хтось робив. Іншого разу прислали результати, а там дуже високий показник був , ну я ж в паніці давай гуглить, а виявилося не вірно формулу в аналізі крові не формулі порахували.
Смажена полуничка• 16 мая 2025
Мені прийшло все в той самий строк, що заявлений на сайті для платних аналізів.
Я вам рекомендую підійти у відділення, а не телефонувати, і стояти біля стійки адміністратор, поки не вирішать вашого питання. Наполягайте на перездачі.