Идеальная оптимистка• 16 мая 2025
Цікавий тренд серед роботодавців.
При пошуках роботи, стикаюсь з таким явищем, що шукають співробітника в офіс, а уся команда закордоном. Звісно за три роки купа хвостів, які треба розгрести за усім відділом. Якщо офіс недалеко від дому та вище керівництво, яке приймає рішення на місці, для мене це не проблема. Але, вже якась нерівність, життя одних цінується, а новий співробітник має дупи прикривати і їздити під обстрілами на роботу.
долой_лама• 16 мая 2025
Ну так они ищут тех , кто и так остался в Украине, это ж плюс, что человек получит работу, а были б все работники в Украине, то им не нужен был бы ещё один ’присутствующий на месте’
Ананомчикус• 16 мая 2025
Авторе, виїжджайте і працюйте віддалено,хто вам заважає? І так, роботодавець обирає співробітника, згідного на його умови. А співробітник шукає роботодавця із прийнятними умовами. Що вам ще не так?
Идеальная оптимистка
• 16 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А як правильно? Оформити нового і теж відправити за кордон?
Ні, правильно дати все ж таки можливість дистанційної роботи та і зп має бути вищою.
А Я Самая Самая• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну от ви станете директором і будете всіх брати дистанційно і на високу зарплатню
Идеальная оптимистка
• 16 мая 2025
Ответ длядолой_лама
Якщо вище керівництво на місці і зарплата хороша для мене не проблема.
Ананомчикус• 16 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Звісно, хтось має піклуватися про беззахисного автора,то чому б це не робити потенційному роботодавцю? Але зауважу, автор чомусь шукє работу не на іноземних сайтах, бо сама організовувати переїзд не бажає
Бабуся Бетман• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дивно, я думала правильно так, як вважає роботодавець, але он воно що)
А чому вищою?
Идеальная оптимистка
• 16 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А чому вищою?
Тому, що в моєму випадку, я маю розгрести фізично, косяки з документами всіх за три роки.
Ананомчикус• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
То й шукайте дистанційну, вона також є. А ЗП залежить виключно він ваших професійних навиків Ну а якщо їх нема, то уви, тільки ніжками і щодня до офісу
А Я Самая Самая• 16 мая 2025
Шановні, роботодавець по суті ваш партнер.
І вам самій обирати - працювати з таким партнером чи ні.
Ну які можуть бути претензії якщо навіть трудового договору ще нема
А Я Самая Самая• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Нічого ви не маєте.
Не хочете не працюєте
Идеальная оптимистка
• 16 мая 2025
Ответ дляАнаномчикус
Про мене не треба піклуватись, я сама про себе піклуюсь. Вся робота окрім доків, може робитись дистанційно, я можу їздити в офіс раз на тиждень і робити тільки свою частину.
Идеальная оптимистка
• 16 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Так я і пишу про партнерство, з партнерами перемовини ведуть, а не кожен ставить свої умови
Пупуговка• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так если им не нужен работник на удаленке, а нужен оффлайн? Автор, я бы Вас вообще никуда не взяла с такой логикой и недовольством🤣
А Я Самая Самая• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ви провели перемовини?
Ананомчикус• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Авторе, ви не а тому положенні , щоб диктувати умови. Ви можете лише погодитися на запропоновані або ні.
Хитрушка-чекушка• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так вас поэтому и для этого и берут (, если берут), на эту работу, никто ж не говорит, что вы будете вот это делать, а потом наваливают
Бабуся Бетман• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Немаю вашого випадку
Є пропозиція. Ви погоджуєтеся з умовами або ні.
Ананомчикус• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Авторе,ви не партнер,ви- найманий працівник. Коли станете якимось ексклюзивним, зможете говорити про партнерство, але не зараз
Хитрушка-чекушка• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Та нет, кто платит деньги, тот и условия выставляет.
Парова машина• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так озвучьте руководству , что разгребание косяков стоит дополнительных денег и назовите сумму , за которую вы беретесь это делать .
Хитрушка-чекушка• 16 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Это точно, даёшь работу, а она ещё и недовольна
Идеальная оптимистка
• 16 мая 2025
Ответ дляПарова машина
Так я це і озвучила, думають, дурних нема
Идеальная оптимистка
• 16 мая 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Роботи валом, людей нема
Бабуся Бетман• 16 мая 2025
Ответ дляПарова машина
Ви серйозно?)
Це пропозиція на ринку праці, а не навішування додаткових повноважень на діючого співробітника
Парова машина• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
В чем тогда проблема ?
ПлюшкамиБалуюсь• 16 мая 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так вам за это деньги платят
Или вы хотите прийти на работу и только чаи там гонять?