Mary4444• 16 мая 2025

Пишуть, що переговори все

Найближчим часом як я розумію нічого не буде
О_Юми• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Хочете рашку? Чи Ви не в Україні?
Не в Україні, але скоро повертаюсь. Рашку не хочу. Але ще більше не хочу, щоб щодня гинули люди. Життя важливіші за території. В нас народжуваність втричі менше смертності. З такими темпами українці просто вимруть як нація взагалі
navariya• 16 мая 2025
Ответ дляFlower Girl23
А тем временем, Зе совещается с кураторами в Албании...
Сели перекурить, а не совещатся. Который раз? Ни о чём. Но проветрился с супругой - но и норм))
vikaS• 16 мая 2025
Ответ дляFresh_coconut
К сожалению выход один, собрать вещи продать недвигу и уехать бо это капец.
Смотря где вы находитесь.
Наши квартиры в Запорожье.
Нет желающих купить.
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
То я тоді не розумію позиції деяких тут на форумі. Якщо її не можна перемогти, то вочевидь, що в будь-якому випадку переможе вона. Питання лише часу і втрат. Тоді чому люди так проти перемовин і вважають, що в рашкою неможливо домовитись. Можливо, питання умов. Але вони в будь-якому випадку будуть для нас поганими. Проте з часом не будуть ставати кращими, коли ще більше людей загине і ще більше територій буде захоплено. Ці умови можуть стати лише гіршими.
Не хочу никого обидеть, но те, у кого такая позиция - либо за границей, и не хотят окончания войны, чтобы не пришлось возвращаться в Украину; либо у них, или у мужей бизнес, который процветает на фоне войны...
Seehund• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
Якщо держава не може убезпечити домівки херсонців, запоріжців і харків´ян, то вона має будувати для них житло в безпечних регіонах і евакуювати. За ті гроші, що осіли в карманах за роки війни, можна було вже не одне місто з нуля побудувати
Мечты, мечты...
О_Юми• 16 мая 2025
Ответ дляFlower Girl23
З досить великої спільноти українців в невеликому місті Британії, повернутись в Україну хочуть буквально кілька сімей, в тому числі і я. Всі інші шукають шляхи залишитись. І вони дуже переживають, щоб не дай Боже не було перемир´я поки не отримають додаткові візи на 1,5 року. От можливо вони на форумах і пишуть про кордони 91.
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
да никто не хочет...но остановить ее Украина не может, может только потерять больше и больше людей положить
Всё правильно, только этот вопрос абсолютно не волнует нашу власть... Ни украинские территории, ни жизни людей...((
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
Я в курсе, у меня там родственники... Только Британия постоянно усложняет возможность для них, там остаться...((
DElenka_• 16 мая 2025
Ответ дляFlower Girl23
Какая позиция? Не соглашаться на условия?
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляDElenka_
Ну да - продолжать войну до последнего... Те области, про которые кацапы говорят, они всё равно заберут, только вот какой ценой?..(((((
dulenok• 16 мая 2025
Ответ дляFlower Girl23
Тут согласна на все 1000…
DElenka_• 16 мая 2025
Ответ дляFlower Girl23
Так Вы не думаете, что приверженцы такой позиции сидят не заграницей, а в этих областях. И они не хотят в оккупацию и т.д....? Хотят, чтобы договорились хотя бы по линии боевых действий
Peres Lal• 16 мая 2025
Результаты от рашки
Perfect look• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
Почему решили возвращаться, если не секрет?
Perfect look• 16 мая 2025
Ответ дляPeres Lal
Результаты от рашки
Ясно - понятно, обстрелы будут продолжаться (
Peres Lal• 16 мая 2025
Скорее всего. Подождем более точной информации, на когда договорились (если договорились) продолжить переговоры.
Oxy3• 16 мая 2025
Ответ дляКокоСина
Російська та українська делегація «взяли паузу» в переговорах у Стамбулі, заявило джерело російського «Інтерфаксу».

За даними українського джерела Sky News, Росія висунула вимоги, які є «нереалістичними та виходять далеко за межі всього, що обговорювали раніше».
Мені дуже цікаво, що ж там такого в ’виходять далеко за межі всього, що обговорювали раніше»? Про 4 області вже давно говорять.
MiaoMiao• 16 мая 2025
Удалено администрацией...
Yuliya-23• 16 мая 2025
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
в чому, шо відмовились вийти зі всіх наших територій? А може то рашка обісралась?
MiaoMiao• 16 мая 2025
Ответ дляYuliya-23
Удалено администрацией...
Yuliya-23• 16 мая 2025
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
Ви геть з глузду зїхали
MiaoMiao• 16 мая 2025
Ответ дляYuliya-23
Ви геть з глузду зїхали
Ні, пишу як думаю і як знаю
Oxy3• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
То може краще було б направити гроші, що зараз відмивають на війні, на побудову для цих людей житла десь на заході чи в центрі, на їх реабілітацію та підтримку.
Хто вам сказав, що все завершиться тими 4 областями? Ви пресу 2022 року не читали? Не розумієте, що ті 4 області лише початок і плани з 2022 не змінилися? Куди переселяти будете Харківську, Дніпропетровську, Одеську?
dulenok• 16 мая 2025
Ответ дляOxy3
Удалено администрацией...
О_Юми• 16 мая 2025
Ответ дляFlower Girl23
Так,це правда, багато хто згоден йти на асулім, щоб залишитись. Але мене це взагалі не цікавить, мені краще вдома
О_Юми• 16 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Я з тих, хто не може прижитись (хоч є і робота, і житло, і мова вже більш-менш). Але мені вдома все краще, хоч матеріально думаю перший час буде значно складніше. Ну і близькі люди в першу чергу, сумую
Не чіпай - вб ю• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
Удалено администрацией...
Лише стояти в обороні, інших варіантів немає наразі..
Oxy3• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
Удалено администрацией...
Тобто в агітуєте зараз за повну капітуляцію? Бо про повернення окупованих зараз мова вже зовсім не йде. Мова про втримання неокупованих. Ви все готові віддати: Миколаїв, Одесу, Дніпро, Харків? А куди людей діти з тих областей? Це мільйони, вони всі у Львові не помістяться.
dulenok• 16 мая 2025
Ответ дляOxy3
Где вы увидели агитацию? Подскажите, как чем и кем мы можем не потерять то, что сейчас под нами? Я как житель Харькова, вижу как они прут на нас со всех сторон и сдержать их мы не можем? То, где год назад было спокойно уже разгромлено и прут все дальше.
Oxy3• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
Ви хотите жить в Раше?