Найближчим часом як я розумію нічого не буде
Ответ дляDumky
Хочете рашку? Чи Ви не в Україні?
Не в Україні, але скоро повертаюсь. Рашку не хочу. Але ще більше не хочу, щоб щодня гинули люди. Життя важливіші за території. В нас народжуваність втричі менше смертності. З такими темпами українці просто вимруть як нація взагалі
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
То я тоді не розумію позиції деяких тут на форумі. Якщо її не можна перемогти, то вочевидь, що в будь-якому випадку переможе вона. Питання лише часу і втрат. Тоді чому люди так проти перемовин і вважають, що в рашкою неможливо домовитись. Можливо, питання умов. Але вони в будь-якому випадку будуть для нас поганими. Проте з часом не будуть ставати кращими, коли ще більше людей загине і ще більше територій буде захоплено. Ці умови можуть стати лише гіршими.
Не хочу никого обидеть, но те, у кого такая позиция - либо за границей, и не хотят окончания войны, чтобы не пришлось возвращаться в Украину; либо у них, или у мужей бизнес, который процветает на фоне войны...
Ответ дляFlower Girl23
З досить великої спільноти українців в невеликому місті Британії, повернутись в Україну хочуть буквально кілька сімей, в тому числі і я. Всі інші шукають шляхи залишитись. І вони дуже переживають, щоб не дай Боже не було перемир´я поки не отримають додаткові візи на 1,5 року. От можливо вони на форумах і пишуть про кордони 91.
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
да никто не хочет...но остановить ее Украина не может, может только потерять больше и больше людей положить
Всё правильно, только этот вопрос абсолютно не волнует нашу власть... Ни украинские территории, ни жизни людей...((
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
Я в курсе, у меня там родственники... Только Британия постоянно усложняет возможность для них, там остаться...((
Ответ дляFlower Girl23
Какая позиция? Не соглашаться на условия?
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляDElenka_
Ну да - продолжать войну до последнего... Те области, про которые кацапы говорят, они всё равно заберут, только вот какой ценой?..(((((
Ответ дляFlower Girl23
Так Вы не думаете, что приверженцы такой позиции сидят не заграницей, а в этих областях. И они не хотят в оккупацию и т.д....? Хотят, чтобы договорились хотя бы по линии боевых действий
Perfect look• 16 мая 2025
Ответ дляО_Юми
Почему решили возвращаться, если не секрет?
Perfect look• 16 мая 2025
Ответ дляPeres Lal
Результаты от рашки
Ясно - понятно, обстрелы будут продолжаться (
Ответ дляКокоСина
Російська та українська делегація «взяли паузу» в переговорах у Стамбулі, заявило джерело російського «Інтерфаксу».
За даними українського джерела Sky News, Росія висунула вимоги, які є «нереалістичними та виходять далеко за межі всього, що обговорювали раніше».
Мені дуже цікаво, що ж там такого в ’виходять далеко за межі всього, що обговорювали раніше»? Про 4 області вже давно говорять.
Ответ дляО_Юми
То може краще було б направити гроші, що зараз відмивають на війні, на побудову для цих людей житла десь на заході чи в центрі, на їх реабілітацію та підтримку.
Хто вам сказав, що все завершиться тими 4 областями? Ви пресу 2022 року не читали? Не розумієте, що ті 4 області лише початок і плани з 2022 не змінилися? Куди переселяти будете Харківську, Дніпропетровську, Одеську?
Не чіпай - вб ю• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
Удалено администрацией...
Лише стояти в обороні, інших варіантів немає наразі..
Ответ дляdulenok
Удалено администрацией...
Тобто в агітуєте зараз за повну капітуляцію? Бо про повернення окупованих зараз мова вже зовсім не йде. Мова про втримання неокупованих. Ви все готові віддати: Миколаїв, Одесу, Дніпро, Харків? А куди людей діти з тих областей? Це мільйони, вони всі у Львові не помістяться.
Ответ дляOxy3
Где вы увидели агитацию? Подскажите, как чем и кем мы можем не потерять то, что сейчас под нами? Я как житель Харькова, вижу как они прут на нас со всех сторон и сдержать их мы не можем? То, где год назад было спокойно уже разгромлено и прут все дальше.
Ответ дляdulenok
Ви хотите жить в Раше?