Mary4444• 16 мая 2025

Пишуть, що переговори все

Найближчим часом як я розумію нічого не буде
dulenok• 16 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
интересно, кому ваш коммент показался смешным.
разве что, тем кто нас убивает
coloritka• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
ну это из разряда ’придет Трамп и все станет хорошо и война закончится’
Трамп шизофрєнік. Щодня щось нове меле((
Басина• 16 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
а на что вы рассчитывали? без пуйла все переговоры до одного места.
Ну хоть в турцию съездили люди, отдохнули, развеялись.
З пуйлом вони теж до одного місця.
Perfect look• 16 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Як єсть не залишиться. Якщо фінансування закінчиться, зброя закінчиться, а нафта стане по 25, як єсть, не може бути за логікою.
Если бы США ввели реальные санкции и обвалили нефть, то да, а так это будет еще не скоро
автор Mary4444 • 16 мая 2025
Ответ дляGive us victory
Удалено администрацией...
Який кінець по вашому?
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Війни не буде?
Миру не буде?
Розмов не буде?
Чого саме?
нічого
navariya• 16 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Я так не думаю. Продовжувати без зброї не вийде. Падіння ціни на нафту також попереду.
А що нафта?
Гроші - це бумага.
А копалини, щє інщі, крім нафти. Да і ті договірняки з сусідами, бульбашами...Путлер рулить((
Тільки мені не зрозуміло: Для чого ця дичь...
Але: Я вже писала, колись, будучи в Київі, в 2008, він заявив, що хоче схавати Україну.
автор Mary4444 • 16 мая 2025
Ответ дляFlower Girl23
А что, разве он из Албании в Стамбул вернулся?
Так
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляMary4444
Кому повезли? Зе по Стамбулу гуляє, кебаб наминає
Зе ще вчора вилетів в Албанію, Ви новини не читаєте взагалі?
Natalia505• 16 мая 2025
Ответ дляdiamond_shop
нічого
Ядерна зима думаєте? та нє
Flower Girl23• 16 мая 2025
Ответ дляZanka_
А что кто-то серьезно полагал, что на переговорах будет толк?!
Нет. Смысл был в том, чтобы продержаться подольше и обвинить в срыве противоположную сторону...
JannyMoney• 16 мая 2025
Ответ дляБасина
З пуйлом вони теж до одного місця.
Мы этого не узнаем, пока пуйло по углам ныкается.
navariya• 16 мая 2025
Ответ дляКокоСина
Російська та українська делегація «взяли паузу» в переговорах у Стамбулі, заявило джерело російського «Інтерфаксу».

За даними українського джерела Sky News, Росія висунула вимоги, які є «нереалістичними та виходять далеко за межі всього, що обговорювали раніше».
Хтоб сумнівався...
Natalia505• 16 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
Хто вам сказав, що він никається? Він на всіх положив, поки що.
Perfect look• 16 мая 2025
Ответ дляdulenok
не , не останется...они прут и прут, и все больше нашей земельки оттяпывают, походу убивая нас
Так я имела ввиду, что будет так как сейчас, они прут, обстреливают и весь мир наблюдает.
Им не нужен конец войны сейчас, они делают, что хотят и весь мир это позволяет. На словах хотят мира, на деле войны. Трамп верит в их слова.
Aksinia 111• 16 мая 2025
Підорашка в Стамбулі вимагає від України вивести війська зі «своєї території» для припинення вогню, додавши, що кацапськи вимоги включають й інші «непочаткові» пункти, — Reuters.
И это ТОЛЬКО для укладення договору про припинення вогню!
Give us victory• 16 мая 2025
Ответ дляMary4444
Який кінець по вашому?
Удалено администрацией...
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Так у них полно своего вооружения, там заводы 24/7 клепают, плюс кучу берут у СКореи и Ирана, Китай тоже через СКорею им дает
це вам русня сказала що повно? щоб кліпати зброю потрібні - а) ресурси - метал, верстати, тощо б) робітники (більшість вже на есвео) в) гроші!

корея та інші не дають зброю, а ПРОДАЮТЬ! не буде грошей, ніхто нічого не дасть
_Твоя_подруга• 16 мая 2025
Этот ребёнок родился мертвым.
О чем вы говорите...
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляFresh_coconut
К сожалению выход один, собрать вещи продать недвигу и уехать бо это капец.
їдьте
Plushaa• 16 мая 2025
Хех. Первые переговоры я так ждала, нервничала, верила что сейчас все закончится, а сейчас так пофиг. Не в том плане что мне все равно, а что я не верю и не жду ничего уже, занимаюсь дальше своими делами
Give us victory• 16 мая 2025
Ответ дляdiamond_shop
їдьте
Удалено администрацией...
Lizavel• 16 мая 2025
Ответ дляMary4444
Он улетел уже
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляcoloritka
але помітьте, він шизофреник чітко у свій бік
Yuliya-23• 16 мая 2025
ага, рашка як завжди хотіла шоб ми вийшли повністю з 4 областей
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Ядерна зима думаєте? та нє
ні, нічого це нічого, тобто нічого не зміниться на цей час, як було так і буде
КокоСина• 16 мая 2025
Ответ дляYuliya-23
Щоб ми вийшли зі своїх областей. Дебілоїди
Perfect look• 16 мая 2025
Ответ дляdiamond_shop

То вам русня говорит.
По вашему они чем города обстреливают и наступают ? Лопатами или лаптями ?
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
ну якби Трамп до нього прилетів він би не никався, але це, мені здається, навіть для шизоїдного Трампа вже занадто
diamond_shop• 16 мая 2025
Ответ дляAksinia 111
а що, хтось очікував чогось іншого? достатньо глянути на склад ’делегації’