Леопардові панчохи• 16 мая в 16:05
Это ПТСР так проявляется?
Была очень близко с местом когда туда влетели ракеты, с тех пор пугаюсь любого резкого звука, неважно источник басы в музыке, просто на улице. Пугаюсь так что будто сердце останавливается. Оно пройдет со временем?
Will_Be...• 17 мая в 07:29
Ответ дляДиви яка я пава!
Это к психиатру, а не к невропатологу
Правда? С каких это пор сотрясение мозга лечится у психиатров? Контузия,по сути,и есть это самое сотрясение мозга.
Моль Моллівна• 17 мая в 09:40
Э чіткі критерії діагностики ПТСР, крім наявності травматичного досвіду в анамнезі, мають виповнюватись і інші критерії. Тоді тільки лікар-психіатр може встановити діагноз ПТСР.
Після травматичного досвіду, окрім ПТСР, можуть розвиватись тривожні розлади, фобії, депресії і інші. Або ви можете знаходитись на спектрі певного розладу.
Все це може проходити з часом саме (при наявності відповідних умов), а може навпаки загострюватись і посилюватись.
Якщо ці прояви вже суттєво впливають на якість вашого життя, то є сенс не чекати, поки само розсмокчеться, а звернутись за допомогою.
Моль Моллівна• 17 мая в 09:46
Ответ дляВинник
Думаю, да.
У меня само не прошло. Уже три года как...
Психолог помог немного, но всё равно перед сном иногда стоит картина взрыва перед глазами.
Травмо-фокусована терапія або EMDR вам би могли допомогти.
В таких виплаках працюють техніки, які мають нейробіологічне обгрунтування, а не просто підтримка психолога, що також важливо, але цього недостатньо.