Ms. Откровенность• 16 мая 2025
Чи підколоти мені губи ще трошки? Фото
Снідаю авокадо• 16 мая 2025
Ответ дляДюагональ
Ні, звісно, знала і знаю і бачила, але щоб в 35 такі, вперше бачу. У моїх ровесниць не у всіх такі. В 35 років - ще дівча, а на фото жіночка 50+/-.
Дівча 🤣
Пані ,у 35 далеко не дівча
Дюагональ• 16 мая 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Дівча 🤣
Пані ,у 35 далеко не дівча
Не знаю, що треба робити, щоб так стомлено виглядати в 35 і бути не дівчам. У мене інші приклади і досвід.
Дюагональ• 16 мая 2025
Ответ дляКusalochka
Что фу? Это вообще похоже на свои🙈
Де ви бачили свої завернути, крім дуууже рідких виключень )))
Сусідка знизу• 16 мая 2025
Ото у автора проблемы, губы себе наколбасить. Не тем занимаетесь, правильно выше писали, следите за фигурой!