Молода і нерозважлива• 08 апреля 2025

у кого наколоті губи, питаннячко

думаю нарешті уколоти губи, бо дуже тонкі, є асиметрія.. але боюсь.

Підкажіть, як вам відчуття в губах після збільшення? чи є відчуття інородного тіла? чи є якісь обмеження назавжди - типу терти губи, спати губами в подушку, пристрасні поцілунки і тд?
чи життя після, таке ж як і до?
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2025
Якщо у вас буде тільки 1 мл це буде не помітно
Ксерокопия ночи• 08 апреля 2025
Нет ничего такого. Разве что с утра пельмени огромные. Отпекшие. Но в течении часа-двух ,а может быстрее проходит. Но это не всегда так
Червона рута• 08 апреля 2025
носогубка у многих вылазит
PORKA• 08 апреля 2025
Ответ дляЧервона рута
носогубка у многих вылазит
У меня. Поэтому больше не буду делать
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
отой вислів - наколоті губи🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️де ви цього набираєтесь?
Ваше життя не буде попереднім, інколи буде з губи вискакувати чужий, головне щоб він соплями не захлиснувся коли у вас насморк буде
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
пусть все пишут что это не видно и все будет норм, но по факту всем окружающим в 99% наколотых губ видно, что это не естественная внешность, что что-то не так с человеком, иногда это неуловимо, иногда хорошо заметно. практически нет шансов, что вы будете именно тем уникумом, у кого реально видно не будет
А у нас макарошки• 08 апреля 2025
Ничего хорошего в этом нет
Сама купляю квіти• 08 апреля 2025
Йой.. Де ви таких жахіть начиталися?) Головне, не колоти потім до стану губ-пельменів. Я підколювала, бо було цікаво років 5 тому, але дуже сподобався ефект, що губи не так жахливо сохнуть. Тепер підколюю по 0,5 - 1 мл кожні два роки, для зволоження та виправлення легкої асиметрії. Взагалі нічого непомітно. Вибирала майстра, яка робить максимально натурально. Звичайно, якщо вам потім буде здаватися, що губи треба ще доколоти - то вже буде капець)
Захекалася читать• 08 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Звісно видно. А ще чомусь всі уколовші різко змінюють аватарки в соцмережах, вайберах і на фото стараються ще більше губи скласти і випучити
Щоб ВСІ помітили
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2025
А если уколоть 0.5 мл насколько это будет существенно?
Коллега уколола пол мл, пока был отек от процедуры было конечно заметно, а недели через две вообще ничего не видно, как ничего не делала. Вот я и не пойму- получается нет смысла колоть 0,5 или это индивидуально и зависит от препарата!? А начинать с 1 мл тоже страшно
Стрекоза любви• 08 апреля 2025
В мене наколоті. Дуже гарно наколоті:)
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Щоб ВСІ помітили
Це бачать тільки ті які все мріють вколоти губи, але бабла на це не мають.
Якщо шось я губи не колю
Вічний двигун• 08 апреля 2025
В мене ’наколоті’))))
Тут на форумі дві групи стосовно губ)) Одні кажуть фу, жах. Інші із задоволенням користуються.
Я раз на два роки колю 1 мл. Це не дає майже жодного збільшення. Вони просто більш пухкі та гарно зволожені, бо з віком вони в мене якби всихають, робляться дуже тонкі та сухі. Просто візуальний ефект красивих губ
Захекалася читать• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо шось я губи не колю
Це бачать ВСІ , хто має очі
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Це бачать ВСІ , хто має очі
Ахахаха а хто має розум чужі губи не розглядає на предмет 0,5 гр гіалуронки
КаваЗМолоком• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви маєте на увазі герпес?
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
они сами в глаза бросаются, их и изучать не надо для этого. просто смотришь на человека и думаешь, что же с ним не так? и потом только понимаешь, что дело в надутых или опухших губах, это выглядит неестественно и нездорОво
Захекалася читать• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ага, ви очі заплющуєте одразу як бачите
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Покажите пример, может, то о чем вы говорите не о 0,5 мл!?
КаваЗМолоком• 08 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Яке у вас приторне життя)
Це ж як мають цікавити чужі губи щоб строчити ці поеми і розглядати людей годинами))
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ага, ви очі заплющуєте одразу як бачите
Я фігньою не страждаю
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Яке у вас приторне життя)
я просто наблюдательный человек))
Захекалася читать• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я фігньою не страждаю
А так і не скажеш. 24/7 в кожній темі по 10 коментарів не по ділу
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ви заходите в кожну і перераховуєте? Для чого?
Захекалася читать• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Для статистики
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
ну пример о чем я говорю показать сложно, это же случайные люди на улице, я не знаю, сколько мл именно они вкололи, кто-то больше, кто-то меньше, но видно у всех! вот фото именно 0,5 мл для примера https://barb.ua/foto/idea/386460
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Для статистики
Ясно, як і чужі губи
ВсеЧетко• 08 апреля 2025
У всіх воно рано чи пізно мігрує вгору в ’гіалуронові вуса’. Це жахливо виглядає і потім тільки розчиняти то все треба
Мию чакри щоденно• 08 апреля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Сколько времени нужно для этого момента?
Всміхайлик• 08 апреля 2025
Я б не робила, якщо знала, як філлер поведе себе з часом. Нижня губа філлер розчинився, верхня неприродньо торчить, ще й фіброзіні ущільнення є.