Барабасиха• 16 мая в 22:55
А есть тут те кто учится в школе, где дети на выходные домой ездят?
Какой возраст и как там ребенку?
Карапулька• 16 мая в 22:58
Моя сестра ходила в таку школу. Я знаю , що різним дітям було там по різному. Моя сестра вважає, що це класний досвід і у неї був дуже хороший і дружній клас. Але були діти які постійно плакали, а були і дівчата з хлопцями, які постійно городили ночувати разом, і звісно, що в них це виходило.
Карапулька• 16 мая в 22:59
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
Чому відразу для неблагополучних? У нас це ліцей для обдарованих дітей, і не кожен туди потрапити може.
САМ_ТАКОЙ• 16 мая в 23:00
Ответ дляКарапулька
Рівне?
IQ 80• 16 мая в 23:02
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
Есть спортивные школы-интернаты.
Берут туда только перспективных детей
сладкий_ноябрь• 16 мая в 23:03
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
😆😆😆😆😆
Сама вумна тутички• 16 мая в 23:09
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
Вы когда - нибудь слышали о школах- пансионах? И сколько надо денег, чтобы ребенок там учился?
Аноним_Русалка• 16 мая в 23:10
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
Яких неблагополучних? Є наприклад УФМЛ один із найкращих фізмат ліцеїв України , обдаровані діти з усієї України вчаться і проживають там. Туди ще вступити треба і сподіватися що твою дитину візьмуть .
Розбещена цяточка• 16 мая в 23:19
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
Вот же сейчас дети в музыкальных или спортивных интернатах бровь приподняли
Личко Невеличке• 16 мая в 23:20
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
Слышала звон не знаю откуда он
Мост_Устал• 17 мая в 08:21
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Школа-інтернат? То для неблагополучних
То для УФМЛ :)