Нафаня Маня• 16 мая 2025

Какая у вас температура дома?

Мона Лиза• 16 мая 2025
Где-то 25. Два обогревателя и один кондиционер пашут. Окна на проветривание, чтоб был свежий воздух.
Напланетянка• 16 мая 2025
Без понятия. Комфортная)
Заела_пластинка• 16 мая 2025
22.3 котел с обеда включен. С утра было 19 но ощущалось как 17.
Бяки-козяки• 16 мая 2025
Не против• 16 мая 2025
22 без всяких доп отоплений, окна на мал проветривании
вре_Динка• 16 мая 2025
На першому поверсі сигналізація пише переважно 17
тяжкаялюдина• 16 мая 2025
Я в Киеве. 21.9. Холодно. Руки синие. Хожу во флисовом костюме.
Еще и горячей воды нет.
Но у меня первый этаж, всегда холоднее, чем на верхних этажах.
С третьего и выше значительно теплее. Соседка приходит и всегда удивляется, как холодно.
ЯспАкойнаЯ• 16 мая 2025
MacOS-ница• 16 мая 2025
У батьків на 1 поверсі 16, 5(((
КондуктЕр тролейбуса• 16 мая 2025
Не знаю. Но очень комфортная. Не дай бог теплее, мне конец
ФрекенБок• 16 мая 2025
Камин затопили. Офигеть. В мае камин :)
тянитолкайка• 16 мая 2025
17 чи 18. Приватний будинок. Газ включати чоловік не дозволяє. Іноді обігрівач вмикаю у дитини
тянитолкайка• 16 мая 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Еще и горячей воды нет.
Для нас це спека взимку завжди. Зазвичай 20 на програматорі
Пишу_граммотно!• 16 мая 2025
Градусов 15, мерзнет кошка и мои ноги) за бортом +8
лаМпочка• 16 мая 2025
19. При чому і зимою у нас 19, і це комфортно. А зараз холодно. Напевне через сирість. Включала на кілька годин котел
тяжкаялюдина• 16 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
Я, звісно, не виключаю, що мій старий китайський термометр дав дубу.
Але, якщо я зніму дві свої флісові кофти і штани і залишусь на 5 хвилин в одній спідній білизні, я посинію відразу.
І це не тільки мої відчуття. Усі на 1 і 2 поверсі так ходять і всі, хто приходять, запитують, чого у нас так холодно.
Морская свинка• 16 мая 2025
Если бы не подогревали,15градусов
Пліткарка• 16 мая 2025
21. 8, мерзну
вре_Динка• 16 мая 2025
Ответ дляФрекенБок
Камин затопили. Офигеть. В мае камин :)
Доречі гарна ідея, у мене якраз щепи черешньові свіжі є. Повернемось додому в неділю- запалимо камін.
Почемучка• 16 мая 2025
МадамОхмури• 16 мая 2025
22. Мне холодно.
ЛЮБА• 16 мая 2025
+ 23 , включили отопление …. Майская зима …
Гигиенишвили• 16 мая 2025
я сегодня искала в телефоне, когда в прошлом году купили машину. нашла. 15 июня. муж в курточке. одесса. а вы говорите май)))))
Каляка маляка• 16 мая 2025
Не знаю, холодно. Собаку вигулювала в зимовій куртці. Ледве заставила себе в душ сходити. Ще влітку здох кондиціонер, навіть погрітися нема чим. Сплю в піжамі і ще худі на флісі поверх, і двома ковдрами вкриваюся. Син в флісовому кігурумі і ще грілку йому зробила. Ненавиджу весну, бо години рахую до літа, цілу осінь і зиму його чекаю, і тут ще весна така паршива😫
Помилуйте мадам• 17 мая 2025
+20. Кондиціонер не вимикається.
Алина-1240• 17 мая 2025
27.котел работает
Басина• 17 мая 2025
18-19 градусів. Мені більш-менш. Чоловік і син у флісках. Котя трохи мерзне.
ЛЮБА• 17 мая 2025
Ответ дляБасина
Та ладно муж и сын … кота жалко !
Басина• 17 мая 2025
Ответ дляЛЮБА
Та ладно муж и сын … кота жалко !
Він приходить грітись під ковдру до всіх по черзі))
ПампушОК• 17 мая 2025
20 градусів. я в футболці, штанах і тонких шкарпетках, мені норм.
дитина взагалі босоніж вдома, не визнає ні шкарпетки ні тапки