Анонім Завгосп• Изменено 08 февраля в 12:23
Гуляла містом, підійшла жінка загиблого воїна
Сьогодні гуляла містом, до мене підійшла жінка загиблого воїна з маленькою листівочкою, там було посилання…
Жінка просить проголосувати за присвоєння посмертно звання героя. Я перепитала, вона підтвердила, що це її чоловік. Жінка приїхала з маленького міста в обласний центр, щоб попросити долучитися більшу кількість людей. Прошу від її імені приділити кілька хвилин і підписати петицію 🙏
Я теж підписала.
120-120-120 (не худею)• 09 февраля в 21:28
Ответ дляПодмигашка
Татьяна вашу историю уже все знают. Вы сами своего сына затюкали так, что не смог за себя постоять, отстоять. Там ни шагу, ни продыху от вас не было.
А можно подробней ?
Анонім Завгосп
• 09 февраля в 21:28
Ответ для120-120-120 (не худею)
Гарний 😢
І дружина його гарна, мені її так шкода стало, прониклася, хоча говорили хвилини півтори від сили
Анонім Завгосп
• 09 февраля в 21:29
Ответ для120-120-120 (не худею)
А можно подробней ?
Якщо що, той пост не мені був, це для прояснення, бо сама спочатку не зрозуміла
Області пітьми• 09 февраля в 21:52
Ответ дляАнонім Завгосп
И поэтому вы уже сто тем наклепали
Анонім Завгосп
• 09 февраля в 22:01
Ответ дляОбласті пітьми
И поэтому вы уже сто тем наклепали
Чому я це роблю пояснювати не треба, тут все зрозуміло. А хто не розуміє, тому тим більше пояснення не потрібні.
Області пітьми• 09 февраля в 22:09
Ответ дляАнонім Завгосп
Да понятно. Что тут непонятного. Желание получить больше денег.
Анонім Завгосп
• 09 февраля в 22:21
Ответ дляОбласті пітьми
Доведіть свою правоту або не наговорюйте на людей 😡 А поки ви не довели, ваші слова є наклепом!
Мамин тріль• 09 февраля в 22:34
Я считаю человека не вернуть, все что может сделать государство сейчас для справедливости, это пустить все деньги не на выплаты а на окончание войны,
Если бы воинов можно было воскресить то другое дело,
Ну если есть дети , им помощь на на учебу и жилье, притом под контролем государства и льготы, не женам,
Звезда это не для горж, а для больших выплат
Мамин тріль• 09 февраля в 22:38
Ответ дляОбласті пітьми
15 миллионов видимо мало ... 3 квартиры можно купить за 400 ттыс.дол
А война будет ещё хер знает сколько, и это все повышения цен на всё лягут на наши плечи
Надо помогать и спонсировать воинов при жизни, что бы они не в чем не нуждались на передовой , а не после смерти обеспечить их жен,
Анонім Завгосп
• 09 февраля в 22:44
Ответ дляМамин тріль
У нього сини залишилися і у батьків був єдиним сином …. Він нічим їм тепер не допоможе, бо пішов їх захистити і загинув сам. Як можна пошкодувати три хвилини на підпис?
Мамин тріль• 09 февраля в 22:50
Ответ дляАнонім Завгосп
Виплати отримають всі, так що не треба ля ля ,суми сім´я великі виплачують , ще й куча льгот , не треба показувати жадібність
Я вважаю всі герої, так що він не один
Але хочу щоб підтримували живих в не мертвих,
Я вважаю всі герої, так що він не один
Анонім Завгосп
• 09 февраля в 23:01
Ответ дляМамин тріль
Я вважаю всі герої, так що він не один
Не хаміть мені! І якщо ви підтверджуєте, що виплати отримують всі, значить тим більше питання в званні!
Вас ніхто не примушує, якщо не вважаєте потрібним, не підписуйте і не виправдовуйтеся тоді. Це ваше особисте право, а не обов’язок. Це все що я вам скажу. Більше відповідати не буду, бо очевидно у вас і к мене різні світогляди і ми не зрозуміємо одна одну, а сваритися це точно зайве. Всього найкращого, дякую за увагу.