Лорка-хлорка• 17 мая 2025

Чи є взагалі шанс отримати непридатність?

У кого чоловік був обмежено придатний і зміг отримати непридатний? Є такі випадки? Яка хвороба? І непридатний це вже остаточно, чи тільки тимчасово?
Наш випадок вже 4 місяці розглядають, відповіді ніяк не дадуть(
r25-1• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Та яка половина... Сто відсотків більше.
Ще попробуй оплатити... Не у всіх брати хочуть,😂
да ну, кто то же действительно по честному проходил.
Но денег хорошо срубят. Сейчас вообще никому не нужно останавливать войну- все эти деньги полюбому половинят и отправляют выше. Плюс всякие суммы за выход из тцк и тп
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Так,брехня.Мого сина визнали непридатним з виключенням з військового обліку у березні 2022 року.А місяця півтора назад прислали повістку.І в резерві написано все і відразу:і виключений,і на обліку,і непридатний,і військовозобов´язаний.Ще й порушення військового обліку вліпили.
Ну так розберіться,що там відбулося.. В резерві збій вийшов. це конкретний випадок.
Эта_Шикарна)• 17 мая 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Чоловік ногу втратив на фронті. 8 місяців чекав
У меня знакомый руку потерял в мае 22-го. Инвалидность добился только в январе 2025, все доказывал, что рука не отросла. И то только 3 группу дали. Ну и списали естественно.
Безлім на все• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ви плутаєте котлети з мухами
Де котлети, а де мухи?Розкажіть мені.Було - стало.
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляr25-1
Просто половина хвороб,які раніше давали цей статус вже зняті. І немає за що платити. Цим людям не повезло.
Якщо раніше з плоскою ступеню отримали такий статус, то наразі вже ніяк.
Це якщо у когось на грані висновки - ну як подивиться лікар і чи є порушенням функцій,то так можна доплатити.
Ну це я про простих смертних. Тим кому потрібно,то ставлять все по повній програмі. Мажорам - безкоштовно.
Іншим приближеним у нас ’ кажуть’, що це до 40 тис списання коштує.
Сижу_и_плачу• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Звідки мені знати,що там за питання. Що значить подали на Львів......
З вашого пояснення точно правда невідома.
Я вам ще раз кажу - батько має відстрочку. Ну якось же йому дали? Ну не дають
відстрочку по догляду за здоровою придатною до
служби людиною.
це капець..до такого абсурда жодний фантаст не додумався б
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Що мені розказати?
Сижу_и_плачу• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Що брехня🤪 людина була списана, знята з обліку. А потім їх знайшли десь і поставили на облік?
таких випадків повно вже
Безлім на все• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Що мені розказати?
Питання ж було поставлене?А ви розумниця,от і відповідайте
Безлім на все• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
служби людиною.
Подали на Львів на затвердження рішення районної ВЛК про непридатність.Потім,якщо затвердить це рішення Львів,вони його надсилають у Київ.А там уже затверджують кінцевий результат.Люди по року чекають.
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Ну значить дочекаються і вони. І не говорити,що людина з таким діагнозом не описана
А поговорить?• 17 мая 2025
зависит от вашего города и того, кто в комиссии. есть зажравшиеся, есть более справедливые.
у меня знакомый боится ходить по улице. у него ребёнок ДЦП, сам не выживет. Жена его умерла от онкологии. А свиду здоровый мужчина. Конечно никто там слушать не будет что и как. Потому что были случаи когда и многодетных забирали и разных..
Слоник-тоник• 17 мая 2025
Ответ дляr25-1
треба було забрати документи, але так і не ходив- лох , что я могу сказать.
Ні, як раз в цей період помінявся порядок (після випадку з Хм. Головою мсек) і все одно прийшлось би проходити заново
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Та куди мені до такого статусу?
Резерв пише,що можливо є порушенням, а я знаю чому?
То дізнайтеся в ТЦК. Які саме і де ті порушення вилізли. І буде вам, розумниця відповідь.
все по ГОСТу!• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Але поки чекати - можна і на полігоні опинитись. Військовообліковий документ є
Безлім на все• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Та куди мені до такого статусу?
Ну ви ж написали,що плутаю котлети з мухами.То значить,точно все знаєте,якщо дали оцінку моїм розумовим здібностям.
Що стосується,дізнатися,то вони мене не слухають,говорять нехай він приходить.
Слоник-тоник• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Від того,що когось спишуть чи ні гроші точно не потрібно. Вони ж всерівно,як ходили на роботу так і будуть ходити. Там інша кухня.
Ви не зрозуміли. Лікар має бути на роботі, а його нема. В тцк просидів 2 години поки з´ясувалося що той хто треба у відпустці
Держ.світла нема, в поліклініці працює тільки генератор, нахера він працює якщо більше ніхто не працює. І це лише те що на поверхні. Лікарі запізнюються на роботу на 2-3 години
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Ну якось логічно, що нехай він. Трошки вже дорослий, щоб з мамою розмовляти.
В таких випадках люди йдуть з адвокатом. Якщо бояться,що самі не справлять з юридичною стороною питання.
А ви просто наразі немає точної картини ситуації,яка склалася,то і пишете,що знятого з обліку поставили на облік і ще штраф.
Треба все дізнатися
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
У нас лкк і лікарі в звичайній поліклініці.
Звичайні лікарі - приймають військовозобов´язаних
Безлім на все• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Треба все дізнатися
Дійсно,людина,яка глуха з народження і спілкується лише жестовою мовою,нехай іде сама, бо трошки доросла.Та ви геній.
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Ну хто б сумнівався 🤪 діагноз вашого сина тут всім відомо? Одна я не знала????
Ви точно геній. Тут без варіантів.
Якщо ви ходили і вас не чують. То чому не прийшли із сином? Ну просять,то прийдіть.
Чи ви зараз напишете ще щось ,що я мала знати про нього?
Гарантую неперелевки• 17 мая 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А що заважало комісії з ВЛК в Рівному списати? В Рівному не списали. Видали посвідчення з він-кодом
В чоловіка 3 гр з дитинства, пройшов комісію 1.5 року назад, непридатний, відправили теж документи на Львів. Місяць назад в пезерві засвітився ´в розшуку´. Ходив доказував шо він там був і влк пройшов. Сказали вказівка нікого не списувати і слідкувати за законами, може будуть з 3 гр призивати, то щоб одразу прийшов
Безлім на все• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ви точно геній. Тут без варіантів.
Так це ж ви,не знаючи ситуації,написали мені,що я плутаю котлети з мухами.А тепер викручуєтесь.
Скоро_вчера• 17 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
😂😂😂
КартаБезКомиссий• 17 мая 2025
Киев, 15 тыс $ и ты списан, но это мне говорил брат в 2023. Сейчас даже не знаю сколько стоит
А що таке?• 17 мая 2025
Знайомого глухого списали. Був обмежено придатний тому що погано чув колись. Потім повністю втратив слух і зараз на влк списали. Потім півроку чекав того списання.

А брат із сколіозом 3 ступеня і грижами став повністю придатним і служить
Плету корзинки• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Бо у них жорсткі квоти на таких.
За кожною непридатного - відповідають головою. Ото і ’ думають’
Є звіти, кількість знятих з обліку по області, потім по місту, кількість не повинна перевищувати інші області, інакше дбр прилетить.
А яким чином списати за 50т$, якщо кількість дуже обмежена, ось і тянуть інвалідів роками.
ПростоБелка• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ну як варіант. А то з 6 червня відкривається полювання 🤪
Воно вже давно відкрито.
Плету корзинки• 17 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Да зачем вы доказываете. Это теоретики.
Пока сами не пройдут всю кухню, не поверят)))
Сейчас инвалидов не исключают из учета. Просто дают им отсрочку. Никакие законы не работают.
Исключают только прокуроров, стерненок и другую шушеру
Я вище про це і написала
Безлім на все• 17 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ви точно геній. Тут без варіантів.
А якщо сина нема в країні?Виїхав і давно там працює,в Україну вже і не хоче,то нехай приїде і застрягне у цій чарівній країні,поки купа інстанцій буде розглядати його непридатність?Нє,ну варіант,звичайно.Тільки дуже хреновий.