Эскиз бесконечности• вчера в 09:28

Коммуналка

У меня такая, а у вас?
Подвійна веселка• вчера в 09:29
12000 світло/газ
Витрати на генератор - 6000
Вода 1000
Я шалунья• вчера в 09:30
В три раза больше
КликОЛЬКА• вчера в 09:30
У нас на зоне бесплатно.
Невгамовна сила• вчера в 09:30
9 тис за все
А я кумедна• вчера в 09:31
Газ 5600,доставка 470,енерго 570.
Магиня• вчера в 09:31
4800 за 2 кімнатну квартиру
5200 за 2-поверховий будинок
Сиреневая цапля• вчера в 09:33
Щось мало послуг. Якщо квартира, то де гаряча вода, квартплата, домофон, вивіз сміття? Чи у Вас всього цього немає?
автор Эскиз бесконечности • вчера в 09:33
Ответ дляМагиня
4800 за 2 кімнатну квартиру
5200 за 2-поверховий будинок
Почему квартира так дорого?
автор Эскиз бесконечности • вчера в 09:34
Ответ дляСиреневая цапля
Предлагаете дорисовать?) В Одессе горячей воды сто лет уже нет.
Зілля до весілля• вчера в 09:35
Ответ дляЭскиз бесконечности
А обслуговування будинкив? Или у вас частный дом, так надо это сразу указывать?
Магиня• вчера в 09:36
Ответ дляЭскиз бесконечности
Почему квартира так дорого?
Сама в шоці. Найбільше газ і опалення. Що ж там того газу на плиту. Буду їхати з понеділка розбиратися
Страхованная• вчера в 09:36
7000 за 3 кімнатну, 67 м.кв. Газу немає
Сиреневая цапля• вчера в 09:39
Ответ дляЭскиз бесконечности
Та я ж і запитую чому так мало переліку послуг, а не чому мало платити? Я ж не з Одеси, тому не знаю які у Вас надаються послуги, тому і запитала.
У мене Харків 2 кімнатна квартира електробудинок 50 кв м за минулий місяць 5000 грн. Це:
Опалення
Вивіз сміття
Квартплата
Холодна вода
Гаряча вода
Електропостачання
Домофон
Сиреневая цапля• вчера в 09:44
Забула дописати - живемо 3 людини
автор Эскиз бесконечности • вчера в 09:48
Ответ дляСиреневая цапля
Опалення
Вивіз сміття
Квартплата
Холодна вода
Гаряча вода
Електропостачання
Домофон
А что за квартплата, квартира не приватизирована? 5000 что-то дофига.
У меня дом, мусор 45 грн с человека, но раз в неделю, ну интернет еще 500 грн за скорость 1гб.
ТебеОноНадось• вчера в 09:50
Ответ дляСиреневая цапля
Це не квартира, доставка газу в квартиру +/-30 грн в середньому
Трільчиха• вчера в 09:51
У меня в Одессе приблизительно так и было. Тоже автономка.
Трільчиха• вчера в 09:52
Ответ дляЭскиз бесконечности
Прочитала, что у вас дом.
У меня сейчас под киевом дом - доставка газа в 4 раза дороже.
Трільчиха• вчера в 09:53
Ответ дляМагиня
4800 за 2 кімнатну квартиру
5200 за 2-поверховий будинок
У меня за трешку 72 квадрата и за дом 132 - одинаково получается)
Робот Вертер• вчера в 09:58
Більше.
За опалення 2800, за світло 1000 з чимось, хоча сиділи по 18-22 години без світла на добу...
В цілому десь 5.5 тис на місяць разом за все.
автор Эскиз бесконечности • вчера в 10:00
Ответ дляТрільчиха
Прочитала, что у вас дом.
Доставка от объёма потребления зависит, значит у вас и площадь намного больше.
Кредитная• вчера в 10:02
Ответ дляСиреневая цапля
Мало де є гаряча вода.
Квітка Миру• вчера в 10:05
3000 за все
З бісиками• вчера в 10:11
Будинок, з інтернетом і охороною приблизно 5000 за минулий місяць. Коли не буде опалення, то буде приблизно 1000 за все.
Пьяная вишня• вчера в 10:24
5200 грн за трикімнатну квартиру, автономне газове опалення

Газ 3469,20
Доставка газу 273,36
Електроенергія 388,80
Вода 449,82
Вивіз сміття 64,36
ОСББ 550,55
Сама собі лікар• вчера в 10:35
Ответ дляСиреневая цапля
Оплата за газ вам ни о чем не говорит?
Сиреневая цапля• вчера в 10:36
Ответ дляСама собі лікар
Оплата за газ вам ни о чем не говорит?
У мене немає газу в квартирі, тому я не знаю які зараз нарахування по квартирам і будинкам за газ, доставку і розподіл
Сама собі лікар• вчера в 10:37
Ответ дляСиреневая цапля
Раз в 10 меньше в квартире, самая маленькая сумма в списке платежей в квартире это газ.
Трільчиха• вчера в 10:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
У меня объем потребления почти как у вас: на 1800-2200 в месяц
Сиреневая цапля• вчера в 10:42
Ответ дляЭскиз бесконечности
Квартира приватизована. Квартплата це прибирання прибирання прибудинкової території, обслуговування ліфтів, освітлення загальних місць користування.
Сміття за трьох 70 грн в місяць. Дуже багато тягне опалення 2000 грн, і електрика 2000 грн