Эскиз бесконечности• вчера в 09:28
Коммуналка
У меня такая, а у вас?
Сиреневая цапля• вчера в 09:33
Щось мало послуг. Якщо квартира, то де гаряча вода, квартплата, домофон, вивіз сміття? Чи у Вас всього цього немає?
Эскиз бесконечности
• вчера в 09:33
Ответ дляМагиня
4800 за 2 кімнатну квартиру
5200 за 2-поверховий будинок
Почему квартира так дорого?
Эскиз бесконечности
• вчера в 09:34
Ответ дляСиреневая цапля
Предлагаете дорисовать?) В Одессе горячей воды сто лет уже нет.
Зілля до весілля• вчера в 09:35
Ответ дляЭскиз бесконечности
А обслуговування будинкив? Или у вас частный дом, так надо это сразу указывать?
Магиня• вчера в 09:36
Ответ дляЭскиз бесконечности
Почему квартира так дорого?
Сама в шоці. Найбільше газ і опалення. Що ж там того газу на плиту. Буду їхати з понеділка розбиратися
Сиреневая цапля• вчера в 09:39
Ответ дляЭскиз бесконечности
Та я ж і запитую чому так мало переліку послуг, а не чому мало платити? Я ж не з Одеси, тому не знаю які у Вас надаються послуги, тому і запитала.
У мене Харків 2 кімнатна квартира електробудинок 50 кв м за минулий місяць 5000 грн. Це:
Опалення
Вивіз сміття
Квартплата
Холодна вода
Гаряча вода
Електропостачання
Домофон
Опалення
Вивіз сміття
Квартплата
Холодна вода
Гаряча вода
Електропостачання
Домофон
Эскиз бесконечности
• вчера в 09:48
Ответ дляСиреневая цапля
Опалення
Вивіз сміття
Квартплата
Холодна вода
Гаряча вода
Електропостачання
Домофон
Опалення
Вивіз сміття
Квартплата
Холодна вода
Гаряча вода
Електропостачання
Домофон
А что за квартплата, квартира не приватизирована? 5000 что-то дофига.
У меня дом, мусор 45 грн с человека, но раз в неделю, ну интернет еще 500 грн за скорость 1гб.
ТебеОноНадось• вчера в 09:50
Ответ дляСиреневая цапля
Це не квартира, доставка газу в квартиру +/-30 грн в середньому
Трільчиха• вчера в 09:52
Ответ дляЭскиз бесконечности
Прочитала, что у вас дом.
У меня сейчас под киевом дом - доставка газа в 4 раза дороже.
Трільчиха• вчера в 09:53
Ответ дляМагиня
4800 за 2 кімнатну квартиру
5200 за 2-поверховий будинок
У меня за трешку 72 квадрата и за дом 132 - одинаково получается)
Робот Вертер• вчера в 09:58
Більше.
За опалення 2800, за світло 1000 з чимось, хоча сиділи по 18-22 години без світла на добу...
В цілому десь 5.5 тис на місяць разом за все.
Эскиз бесконечности
• вчера в 10:00
Ответ дляТрільчиха
Прочитала, что у вас дом.
Доставка от объёма потребления зависит, значит у вас и площадь намного больше.
Кредитная• вчера в 10:02
Ответ дляСиреневая цапля
Мало де є гаряча вода.
З бісиками• вчера в 10:11
Будинок, з інтернетом і охороною приблизно 5000 за минулий місяць. Коли не буде опалення, то буде приблизно 1000 за все.
Пьяная вишня• вчера в 10:24
5200 грн за трикімнатну квартиру, автономне газове опалення
Газ 3469,20
Доставка газу 273,36
Електроенергія 388,80
Вода 449,82
Вивіз сміття 64,36
ОСББ 550,55
Газ 3469,20
Доставка газу 273,36
Електроенергія 388,80
Вода 449,82
Вивіз сміття 64,36
ОСББ 550,55
Сама собі лікар• вчера в 10:35
Ответ дляСиреневая цапля
Оплата за газ вам ни о чем не говорит?
Сиреневая цапля• вчера в 10:36
Ответ дляСама собі лікар
Оплата за газ вам ни о чем не говорит?
У мене немає газу в квартирі, тому я не знаю які зараз нарахування по квартирам і будинкам за газ, доставку і розподіл
Сама собі лікар• вчера в 10:37
Ответ дляСиреневая цапля
Раз в 10 меньше в квартире, самая маленькая сумма в списке платежей в квартире это газ.
Трільчиха• вчера в 10:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
У меня объем потребления почти как у вас: на 1800-2200 в месяц
Сиреневая цапля• вчера в 10:42
Ответ дляЭскиз бесконечности
Квартира приватизована. Квартплата це прибирання прибирання прибудинкової території, обслуговування ліфтів, освітлення загальних місць користування.
Сміття за трьох 70 грн в місяць. Дуже багато тягне опалення 2000 грн, і електрика 2000 грн