Хата на мати• 17 мая 2025
Як вважаєте, скільки оптималько мамі сидіти в декреті?
Можливо, зі свого досвіду
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ дляAnnaOst
У нас і у арабів на це немає просто грошей)
Не скажіть. Скинути старого в такий дім за його пенсію - це значно дешевше, ніж за ним доглядати. Особливо, якщо ледача людина чи просто треба лікування. У нас більше в голові сидить, що батьків не кидають, що не можна відмовлятися. А вони навіть не розуміють: а що тут такого? Вони міркують як тут вище Порадниця: у мене є моє життя і воно в пріоритеті, тому всі інші йдуть лісом, в тому числі в старечий дім. Це дуже егоїстично і неправильно. Бо суспільство має відповідати за дітей та немічних, а не скидати їх на державу чи чужих людей.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Це відбувається, бо у дитини нема зв´язку з батьками. Дитина розуміє,якщо її скинули на чужих від перших днів, то і вона може так робити. Для них це норма - здати батьків в старечий дім, у той час як для українців чи арабів це швидше виключення.
В Україні так, діти не здають батьків, бо це коштує грошей, батьки просто помирають в самотності.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ви говорите про певний прошарок суспільства, який є в будь якій країні
Ответ дляАноним Советчик
Залежить від дитини, але 2 роки мінімум. Це якщо виходити з інтересів дитини. Я зараз в країні, де виходять зазвичай коли дитині 2 місяці. З цього віку діти в садку чи з нянею (одна на 4 різновікові дитини). Це жах. Жінки вимушено працюють через гроші і дуже заздрять українкам з трьома роками декрету )
А яка країна якщо не секрет? В Німеччині просто більшість мам віддають дитину в садочок в рік. При цьому вони не йдуть на роботу. Відновлюються і відпочивають. Від сидіння нашого 24 на сім з дитиною три роки в шоці
НуКаНаКа• 17 мая 2025
До полугода , это максимум . Первый раз была год, считаю это слишком долго. Обе дочери отлично и в сад и с няней были . Не рыдали , очень редко болели . Вообще никаких проблемных ситуаций не помню.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Догляд за такими батьками в Україні коштує набагато більше, ніж старечий дім. Старечий дім у країні мого перебування коштує приблизно як 2,5-3 пенсії на місяць. Тобто дуле дорого. Але діти надають перевагу здати старого в такий дім аби тільки не глядіти його. Тому питання точно не у фінансах.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Відсоток цього прошарка дууууже різний
В Україні це виключення. В іншій країні - правило.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Відсоток цього прошарка дууууже різний
Ви провели статистику?бо в мене працює тітка соц працівником, вона займається саме от такими самотніми людьми, які мають дітей. І їх дуже багато.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ дляAnnaOst
Це Франція, тут чешуть на роботу у два місяці дитини, інколи у три, якщо працюють до пологів.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ви не зрозуміли.
Там платять, то це їх відповідальність.
А в нас лишають самих. Приїжджають тоді, коли майно ділити потрібно,
Там платять, то це їх відповідальність.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
У оточенні ваших батьків скількох з їх друзів діти здали в інтернати для старих? А серед сусідів?... Ось вам і відповідь на запитання про статистику. За кордоном це питання обговорювалося на курсах. Тоді я вперше почула про таку проблему і згодом вже розпитала місцевих друзів. Для них це норма.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви не зрозуміли.
Там платять, то це їх відповідальність.
Чия відповідальність? Дітей? Так за кордоном діти не глядять батьків, це велика рідкість. І майно так само ділять як у нас )
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Не здали, бо це гроші, вони просто помирають в самотності, тому що нікому не потрібні.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Так дати й не повинні глядіти , вони повинні їм забезпечити старість.
В Україні з ним проблеми вже давно,
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Погуглила статистику. В Україні 8 тис людей проживає у геріатричних пансіонатах. У Франції майже 595 тисяч на 60 млн населення. Ви і правда не бачите різниці?
Au 31 décembre 2019, 594 700 personnes âgées sont hébergées en Ehpad ou le fréquentent.
В танке• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
На щастя, законодавство захищає вашого працівника. Інколи так трапляється, що люди хворіють, це нормально. Ви як керівник маєте спланувати роботу таким чином, щоб у разі відсутності працівника інші могли нормально працювати. А не валити на одну людину роботу трьох, а потім бідкатися, що інший не зможе його замістити, бо фізично роботу шести не потягне.
В нашій компанії саме так бо це сфера обслуговування спочатку шукається людина з інших установ, не завжди знаходиться бо люди часто мають плани на свої вихідні, я керівник не власник і за 6 років була тільки 1 раз на лікарняному, бо це не та робота де можна все зупинити із-за того що хтось захворів, клієнтів це не цікавить, якщо ти купив просрочку із-за того що відповідальна людина на лікарняному… або цінники не виставили, в компанії й так є не закриті вакансії, не думайте що керівник це і цар і бог який швидко закриє відсутність людини іншою
На_оба_рот• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
А Корее принято досматривать родителей, при этом к них декрет около 3 месяцев. И большинство дорожат своей работой. Не от того что зависит)
На_оба_рот• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Там тоже у кого есть деньги сиделку нанимают
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дивлячись яка робота, в мене не день сурка.
А дитину ти свою щодня бачиш, а не раз на тиждень. Тому повністю приймаєш участь в її житті.
Любая работа это день сурка)
Как видите? Пару часов? А все остальное пропускаете.
Я с первым была как вы и очень пожалела о таком решении, со вторым таких ошибок не совершала)
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Скажите, какая необходимость всем рожать? Ведь декрет не вечный и оставлять ребёнка придётся с чужой тетей))
Ну мне нет, я рожала подготовившись, что смогу быть с ребенком сколько захочу.
А вообще есть разница, это манюня или ребенок, который уже социализирован и все понимает и может постоять за себя.
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Якщо жінка до декрету працювала, то її місце за нею завжди зберігається. Коли я була в декреті, то жінки три роки отримували еквівалент 100 доларів. Не густо, але в райцентрах тоді непогана зпл для жінки була 200 євро.
Формально сохраняется, а по факту она выходит и ей создают условия или просто просят на выход, если она все раки решила выйти.
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Як би з онуками не прийшлося точку зору змінити, життя воно любить пошуткувати. Спокійна дитина - лотерейний квиток. Бувають діти з якими спиш по 3-4 години на добу уривками. І так кілька років.
А зачем мне менять точку зрения с внуками? Я не собираюсь ими заниматься. У них будут родители - это их ответственность
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Так, 8 тис більш відповідальних
А яка кількість помирає на самоті, бо дітям не до них?
І рівень таких пансіонатів порівняйте :)) це теж важливо
Джага-джага• 17 мая 2025
Сколько людей , столько и мнений.Кума моя вообще 2 месяца после родов дома побыла и вышла на работу, а с ребенком сидела няня и родители помогали.Я с первенцем просидела 3 года и только потом сдала в садик, а сама пошла работать. Так 1,5 года только и вызывали на ковер к начальству из за частых больничных. И это при том , что я ещё не на все больничные сама ходила, со многими родители меня перекрывали. С меньшим я была умнее, отдала его в 1,5 в садик , а сама дома наслаждалась декретом и была на подстраховке с его болезнями. Ребенок легче адаптировался к садику, да и я вышла с декретного не загнанной лошадью. И меньше ходила на больничный, т.к ребенок за те 1,5 года успел обменяться в группе инфекциями и стал меньше болеть. Сотруднице пришлось 4 год декретного оформлять, т.к ребенок после сдачи в садик в 3 года болел через неделю и руководство ставило ультиматумы по поводу больничного. Помочь ей было некому, а за няню она категорично была против. Так что каждому свое
Эскиз бесконечности• 17 мая 2025
Все зависит от обстоятельств. Есть ли с кем оставить ребёнка и т д.
Шумелка Мышь• 17 мая 2025
Я була по 2,5 роки. Що в 26, що в 38 я не могла довго сидіти вдома, це жах 😅
Грибной_Дождик• 17 мая 2025
у мене не було нормального декрету із старшим - я паралельно розгрібала справи з приватним бізнесом. тепер з другою дитиною я такого робити не хочу. планую найняти замість себе когось - і мати один-два робочих виходи за тиждень. я думаю, це буде ідеально. а загалом я думаю, що нормально, якщо мама з дітьми працює не більше 4-6 год на день. інакше - суцільне вигорання.
Млинець Мій• 17 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Постоять за себя ребёнок может лет в 16 и то не всякий. Есть большая разница когда няня приходит к вам в дом и когда каждое утро с плачем тянут ребёнка в сад, хоть он уже и не манюня. Такую вы уже придумываете ерунду. Для многих детей детский сад- стресс.
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Так я против садов, не ко мне вопрос.
И нет, уже лет в 5 ребенок отлично лает отпор, если им эти 5 лет занимались.
У меня было 6 нянь, первой наняла в ее 11, младшему с рождения, все дорогие и с рекомендациями, в итоге все плохие, ни одна не делала нормально.
Млинець Мій• 17 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Так я против садов, не ко мне вопрос.
Ваш случай не единственный в мире, мы же не вас обсуждаем конкретно)