Хата на мати• 17 мая 2025
Як вважаєте, скільки оптималько мамі сидіти в декреті?
Можливо, зі свого досвіду
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Т.е. когда к этому добавляется работа, то мама сразу счастливая?)
Для меня декрет это самое крутое время, реально отпуск, правда жаль война подпортила все.
Ну в мене не має потреби в такому відпочинку.
В мене завжди була помічниця по дому, потім ще й няня,
Мені щоденний день сурка щастя б не приніс, ні фізичного, ні психічного
На_оба_рот• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А какая выгода ребенку если у него мама большой руководитель, а его чужому человеку подкинули?
Вы хоть понимаете, какая это проблема найти хорошую няню и сколько это стоит? Тут домработницу адекватную найти проблема, а это к ребёнку человека допустить...
Возможностей у ребенка больше
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Это правда.
Но нашим женщинам до сих пор непонятно, какое это благополучие иметь 3 года законного декрета и практически бесплатный сад...
Это где практически бесплатные сады? Ну и 3 гола без оплаты и часто без сохранения места, в чем благополучие?
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Да находят кто ищет, не придумывайте ерунду. Если женщина хочет и может зарабатывать, на фига себя привязывать к батарее.
А какая такая острая необходимость в принципе рожать такой женщине?
Olivka-Misha• 17 мая 2025
Працюю віддалено с першого дня народження сина, і це ідеально, я не втрачаю навички, не випадаю з робочого процесу, заробляю гроші, мені ні у кого не треба просити гроші дитині на памперси чи на іграшки, одяг. Достатньо часу приділяю сину, тому що я поряд з ним. Все що не встигаю по роботі, то дороблчю вночі, коли він спить, на вихідних, уже так 1.5 року, все супер!!
бЭйбА• 17 мая 2025
Ответ дляВ танке
У меня сфера обслуживания многие с мужем работают 4/4; 2/2 чтобы кто-то был выходной
Супер, конечно так можно жить. А нам надо брать на 5 дней в неделю на целый день (это чуть меньше 2к/день). Это большая часть от моей зп будет(((( знаю тут пишут: «надо больше зарабатывать», но есть что есть. Мне идеально до 2 лет посидеть, а потом в частный садик. Но если бы был доход больше, то я за няню)))
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Це нормально для мене.
На першому місці у себе я.
І я маю багато причин працювати.
Потім всі інші, включаючи дитину.
Спочатку маску на себе, потім на дитину.
Я не поділяю ідею жертовного материнства. Це не для мене
На першому місці у себе я.
І я маю багато причин працювати.
Потім всі інші, включаючи дитину.
Ну ваш выбор, мы все разные, для меня наоборот, ребенок важнее.
Из своего опыта, чем раньше , тем лучше , просидела в декрете 12 лет , и сейчас когда вышла на работу , жалею что не сделала этого раньше , поверьте , ни ребенок , ни муж , не оценят это , все это воспринимается , как должное ,а вы, ваша самооценка , ваше восприятие себя , очень изменится за время декрета.
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А на работе не день сурка? А с ребенком ежедневно что то новое, странно, зачем вообще рожать, если не интересно с ребёнком?
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляOlivka-Misha
Вот, я так же считаю, идеальное соотношение ❤️
Кудесница_с_пургеном• 17 мая 2025
Автор, кожній дитині потрібні якісний догляд, турбота та любов. Хто це буде робити - залежить від бажання та фінансів, це особиста справа кожної родини. Плюс в кожної жінки своя особиста ситуація. Є такі, що кайфують від материнства та немовлят, є такі, що люблять проводити час з більш старшими дітьми. Кожна ситуація унікальна. А щодо деградації, особисто я проти, коли скрізь ліплять це слово деградація. Кожна людина, незалежно від віку та статі, повинна розвиватися, це залежить від внутрішнього бажання. Для прикладу, чиновники, які беруть хабарі, в чому їх розвиток, а не деградація? На мою думку, саме жінки повинні підтримувати жінок, незалежно від вибору, ситуації. Тут, на цьому форумі, дуже багато випадків, коли жінки хочуть вкусити одна одну, присоромити, розкритикувати, хіба це не деградація? А от добро й толерантність - це завжди розвиток. Тому вирішуйте про власний декрет по особисто вашій ситуації та відчуттям.
На_оба_рот• 17 мая 2025
Ответ длябЭйбА
Хорошая няня стоит больше 20(((( просто многие кто за «родил-вышел на работу» почему то это не учитывают. Даже при хорошей зп няня - не дешевое удовольствие((( по крайней мере сейчас. Может раньше по другому было
У меня няня в 21 году была за 22 к в Киеве, с за в 70, вполне ок
В танке• 17 мая 2025
Ответ длябЭйбА
Понимаю, пошла на повышение на график 5/2 было 4/4, это жесть у меня просто нет жизни теперь
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляOlyaolya5
А что они должны были оценить? А почему самооценка и восприятие себя меняется? Разве не работать, если есть такая возможность, это прямо так плохо?
Дама_с_караваем• 17 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Ні. Мені пропонували перевестися в наш офіс в Мілані.
Це стандартні умови декрету в Італії.
Пс: це щасливі декретниці і мамочки ангелочків вже натикали масу пальців вниз обом повідомленням?
Одразу видно щасливих жінок
Це стандартні умови декрету в Італії.
Одразу видно щасливих жінок
причем тут счастье к вашей дезинформации, на которую тыкнули пальцы? Если вы пишете про конкретную страну, то ее и указывайте!! А за границей сотни стран с разными условиями декрета.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Дивлячись яка робота, в мене не день сурка.
А дитину ти свою щодня бачиш, а не раз на тиждень. Тому повністю приймаєш участь в її житті.
Млинець Мій• 17 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Скажите, какая необходимость всем рожать? Ведь декрет не вечный и оставлять ребёнка придётся с чужой тетей))
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Велика вигода дитині.
Не підкинули, а делегували частину обовʼязків.
Якщо так міркувати, то потрібно до 18 сидіти вдома з дитиною, щоб не дай Бог чужа людина не мала на неї впливу.
Хороша фінансова база батьків це гарантія гарної якісної освіти, мотивація і приклад для дитини.
Французів підкидають з двох місяців. І ви праві в одному - діти дійсно отримують приклад. Знаєте де закінчують свої дні багато французів, які мають дітей? В старечих будинках....
Я опитала чимало знайомих француженок пенсійного віку що вони думають з цього приводу, може в тих будинках умови ліпші. Всі як одна сказали, що поки зможуть самі ходить - ні за які гроші в ті будинки не підуть, що ті будинки то страшний сон для любого француза і ніхто туди добровільно не хоче.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Да, это точно пишет женщина.
При том, я руководитель. С ребёнком была сама без помощи.
3,5 года декрета - это самое прекрасное время в моей жизни.
Уставать дома от быта может только тот, кто на работе нихрена не делает...
Як би з онуками не прийшлося точку зору змінити, життя воно любить пошуткувати. Спокійна дитина - лотерейний квиток. Бувають діти з якими спиш по 3-4 години на добу уривками. І так кілька років.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ дляВ танке
Це дуже відповідально з вашої сторони, бо в мене працівник вийшла, йде на лікарняні часто, оплата їй йде, компанії збитки через її відсутність та лікарняні, кожна жінка має оцінити свою відповідальність і перед дитиною і перед роботодавцем
На щастя, законодавство захищає вашого працівника. Інколи так трапляється, що люди хворіють, це нормально. Ви як керівник маєте спланувати роботу таким чином, щоб у разі відсутності працівника інші могли нормально працювати. А не валити на одну людину роботу трьох, а потім бідкатися, що інший не зможе його замістити, бо фізично роботу шести не потягне.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Он этого даже не запомнит
Це ви себе так втішаєте?
Є така вчена Чернігівська, все життя мозок людини вивчала. Вона стверджує, що дитячі ясла то велике зло і вони мають бути ліквідовані, що жінка має займатися лише малою дитиною, а не бігти на роботу. Тому що для дитини, її розвитку і для мозку чужа людина поруч то велика втрата.
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Якщо жінка до декрету працювала, то її місце за нею завжди зберігається. Коли я була в декреті, то жінки три роки отримували еквівалент 100 доларів. Не густо, але в райцентрах тоді непогана зпл для жінки була 200 євро.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ви серйозно не розумієте, що такі речі відбуваються не через те, що батьки пішли рано працювати.
Такі історії є скрізь, в Україні їх теж вагон
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ дляOlivka-Misha
А як у вас дитина в рік без нагляду, поки ви працюєте? Там на 5 хв залишив - і дитина вже на меблях сидить або ще яку школу робить. Ви одне з двох: або дивилися за дитиною, але робота не робилася, або працювали, а дитина була сама по собі. Суміщати звичайну офісну роботу і малу дитину абсолютно неможливо.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Зараз вам напишуть, що це не лотерея, а їх заслуга 😂😂😂😂
Залежить від того, з ким буде залишатися дитина. До 1,5 років точно не варто віддавати в дитячий садок. Але якщо є можливість залишити дитину з бабусею, нянею чи татом, то мама може на пів дня йти на роботу хоч з 6 місяців дитини. Я почала лишати дитину на 4,5 години 4 дні на тиждень в її 10 місяців. Решту свого часу я проводила з дитиною. Для мене це було виснажливо. Дитині наче нормально було, вона лишалася з бабусею і півтори години з цих 4,5 то був денний сон.
В садочок дитину віддала в рік і 10 місяців. Це було зарано. Зараз би почекала хоча б до 2 років
Аноним Советчик• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це відбувається, бо у дитини нема зв´язку з батьками. Дитина розуміє,якщо її скинули на чужих від перших днів, то і вона може так робити. Для них це норма - здати батьків в старечий дім, у той час як для українців чи арабів це швидше виключення.
Ответ дляАноним Советчик
У нас і у арабів на це немає просто грошей)
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
якщо мама просиділа з дитиною 6 років в декреті, в неї теж може не бути з нею звʼязку. Звʼязок дитини й матері не залежить від того, скільки часу мама сидить з дитиною, але лише від якісно проведеного часу.