Хата на мати• 17 мая 2025
Як вважаєте, скільки оптималько мамі сидіти в декреті?
Можливо, зі свого досвіду
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це точно пише жінка?
Да, это точно пишет женщина.
При том, я руководитель. С ребёнком была сама без помощи.
3,5 года декрета - это самое прекрасное время в моей жизни.
Уставать дома от быта может только тот, кто на работе нихрена не делает...
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Да, это точно пишет женщина.
Керівник чого саме?
Як ходили на зустрічі чи їздили в командировку? З дитиною на руках?
Чи ваша керівна посада цього не вимагала?
В танке• 17 мая 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Я уже 28 лет в ,,декрете,, И меня всё устраивает
Моя свекровь тоже, до сих пор возле сына бегает чуть што, может прийти без предупреждения, начать хозяйку включать, жалеть сыночка
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Велика вигода дитині.
Не підкинули, а делегували частину обовʼязків.
Якщо так міркувати, то потрібно до 18 сидіти вдома з дитиною, щоб не дай Бог чужа людина не мала на неї впливу.
Хороша фінансова база батьків це гарантія гарної якісної освіти, мотивація і приклад для дитини.
У вас какая-то каша в голове. Между быть с ребёнком до того момента пока мама перестаёт быть целым миром и до 18 лет - пропасть
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Керівник чого саме?
Вы читать умеете вообще?
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Да, это точно пишет женщина.
Чи може тому, що у вас не було допомоги, тепер ви бʼєте себе в груди і принижуєте тих, хто робить по іншому, а не тягне все на собі? :)
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вы читать умеете вообще?
Тю, так ви в декреті 3,5 роки були
В чому героїзм?
На це здатні абсолютно всі.
В чому героїзм?
На це здатні абсолютно всі.
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Удалено администрацией...
Це так 3.5 річний декрет вплинув на вашу нервову систему ? 😂😂😂😂
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет. По этой причине декрет в 3,5 года был самым прекрасным временем в моей жизни. Т к контакты с тупыми людьми были сведены к минимуму
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так, прекрасні часи, що ви взагалі забули що таке спілкування без хамства
бЭйбА• 17 мая 2025
Ответ дляМлинець Мій
Естественно выйти на 5 тысяч, а заплатить няне 20 только дура может.
Хорошая няня стоит больше 20(((( просто многие кто за «родил-вышел на работу» почему то это не учитывают. Даже при хорошей зп няня - не дешевое удовольствие((( по крайней мере сейчас. Может раньше по другому было
сладкий_ноябрь• 17 мая 2025
Ответ дляПросто звязда
При хорошем муже сидеть можно долго))) до лет 50
За умови, якщо жінка сама цього прагне
Форточка• 17 мая 2025
Це так індивідуально...якщо посада не вимагає постійного розвитку та навчання - хоч і 6 років, де динамічне середовище, то звичайно рік-півтора, або і через кілька місяців гібридно виходити.
В танке• 17 мая 2025
В мене заступник вийшла коли малій було 3 роки, роботи її не бачу постійно лікарняні та якісь проблеми, при тому що в неї є чоловік, скоріше за все будемо прощатися, втрати на роботі шалені від не виходу на роботу та постійного пошуку заміни на 1-7 днів. Тому все залежить від посади та обов’язків і здоров’я дитини
Файна пані• 17 мая 2025
1) чи є кому допомагати з дитиною на час хвороби?
2) чи є гроші на няню
3) чи посада варта того щоб позбавити себе бачити як росте мала дитина до 3 років як мінімум
2) чи є гроші на няню
В танке• 17 мая 2025
Ответ длябЭйбА
В мене майстер манікюру брала няню погодинно все добре в них вийшло
Щепотка_совести• 17 мая 2025
Не знаю, я сидела столько, сколько в этом нуждался ребёнок, старший часто болел, в садик нормально стал ходить в 4 года, тогда и вышла на работу, младшая в 2 года радостно бежала к деткам в сад, вышла через 2 года.
В танке• 17 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Це дуже відповідально з вашої сторони, бо в мене працівник вийшла, йде на лікарняні часто, оплата їй йде, компанії збитки через її відсутність та лікарняні, кожна жінка має оцінити свою відповідальність і перед дитиною і перед роботодавцем
Ручки-Крючки• 17 мая 2025
Колись я теж думала, що рік півтора посижу і вийду на роботу, бо керівна посада. Але мене чекав такий епік фейл в плані очікування-реальність. Дожилась до того, що сусіди поліцію викликали, бо дитина кричить.
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
У нас на роботі 1 рік звичайно зі збереженням посади.
Знаю, що закордоном 6 місяців з оплатою, 6 місяців без.
Якщо через рік не вернулась, то звільняють.
Я - керівник з двома іноземними мовами вільно і розуміла що за 3 роки я все забуду, втрачу компетенції і буду пасти задніх.
Рік, як на мене, ідеально.
Якщо кар´єра/гроші не цікаві, то можна і все життя сидіти)
Рік, як на мене, ідеально.
В какой вы стране?
бЭйбА• 17 мая 2025
Ответ дляВ танке
Если график не нормированный, то да - удобно. А если работа в офисе, то няня нужна на целый день с 7:30-19. Это уже другие расценки. Не все, у кого дети работают в сфере обслуживания и могут регулировать графики. У меня знакомая парикмахер, у них тоже все получилось с няней, но она не каждый день даже работает.
На_оба_рот• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вы чудите?
Ребенка в год к чужим людям, а сама такая счастливая - он прям проникается вашим счастьем, когда оторванный от мамы в яслях пол дня рыдает...
Он этого даже не запомнит
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А який відсоток жінок щасливий в декреті?
Втомлені побутом мами, які не мають часу на себе, на дитину, це стандарт. Тому так, дитина баче саме таку реальність.
Т.е. когда к этому добавляется работа, то мама сразу счастливая?)
Для меня декрет это самое крутое время, реально отпуск, правда жаль война подпортила все.
В танке• 17 мая 2025
Ответ длябЭйбА
У меня сфера обслуживания многие с мужем работают 4/4; 2/2 чтобы кто-то был выходной
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
У нас різні погляди на це з Вами.
Я за няню.
Сама на роботу
Я за няню.
Сама на роботу
Ну вы же понимаете, что работа вами выбрана в ущерб ребенку?
Оля_с_киркою• 17 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Це нормально для мене.
На першому місці у себе я.
І я маю багато причин працювати.
Потім всі інші, включаючи дитину.
Спочатку маску на себе, потім на дитину.
Я не поділяю ідею жертовного материнства. Це не для мене
На першому місці у себе я.
І я маю багато причин працювати.
Потім всі інші, включаючи дитину.
Статус Ква• 17 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А что там уставать от быта если целый день дома с одним ребёнком?
Вот тоже не понимаю, от чего усталость? Понимаю если в селе или женщина удаленно работает, а так спи, гуляй и играй с ребёнком, от чего уставать?