Голодаю• 17 мая 2025
Як ви вважаєте чи можна назбирати на житло самій?
М Київ зп 45-60 тис; одна без дітей, наприклад буду знімати кімнату . Чи варта така зп переїзду в це місто назавжди, раніше була заміжня , моє рідне місто під обстрілами недалеко від кордону раші
Незламна Україна• 17 мая 2025
За 10 можно снять однушку + на жизнь около 15 итого 25 . 40-25=15 /0,45 это около 300 баксов с месяц. У мня на районе к примеру однушку вторично можно купить за 35/40. То есть шанс 5 лет насобирав хотя бы 50% можно взять уже в кредит , жить уже с своей и не платить аренду. Ну это если Вы одна будете, с так может мужичка встретите, к нему переедите и тогда откладывать будет больше. Просто у Вас уже есть тпчт отношений в итоге в 30+ Вы остались с 0.
Дело было давно• 17 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Да, стоит. Вы одна, без детей. Найдёте себе мужика и он вам купит/поможет купить квартиру
Не... Это она ему будет помогать, он на ней будет экономить, себе зарабатывать, говорить что нет денег...
Патриоточка• 17 мая 2025
Ответ дляМост_Устал
В мене 20 тис. Збираю на квартиру. Зйом 10 з комунальними, решта харчування 8, 2 відкладаю. Багато років буду відкладати, але це можливо
Якби втричі більша була зп, було б легше, але таку роботу не знайшла ще
Років 80 збирати прийдеться
Алина-1240• 17 мая 2025
Реально вполне. Выбдите стройку дома подходящую скоро к концу и которую бвстро введут в эксплуатацию и покупайте с первички. Даже в кредит можно и частями выплачивать, все равно кочуя по сьемах вы деньги теряете, а так за свою конуру хоть
Патриоточка• 17 мая 2025
Ответ дляМост_Устал
Ну а що мені робити? Зовсім не відкладати? Потрошку, десь ще зекономлю і буде на тисячу більше
Ви все життя просрете відкладаючи на квартиру((. Навіщо вона вам в 80 років?
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляДело было давно
А кем работаете? На себя,?
Управляющая площадки в сфере обслуживания
Дело было давно• 17 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Ну не знаю. Мне купил любовник. Я не талантливая)
Да то она хотела написать не талант, а сосать... Ну шо...
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляНезламна Україна
Зате в мене було яскраве і насичене життя, зараз я готова просто відкладати
Незламна Україна• 17 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Очень смешно ))
Мост_Устал• 17 мая 2025
Ответ дляПатриоточка
Можете щось інше порадити?
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляНезламна Україна
Очень смешно ))
Я вам реально кажу, подорожувати більше не хочу, брендові речі перестали бути цікавими, змінилися цінності, стала більш проста, мабуть подорослішала
Да Щас же• 17 мая 2025
Автор, можна, 15-20 тисяч на життя, а 25-30 тис., чи 40-45 тис.відкладати щомісяця. А назбиравши певну суму можна взяти на виплату квартиру, або в іпотеку.
Да Щас же• 17 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Автор, я така ж, зараз можливості є купувати все, але бажання немає.
Незламна Україна• 17 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Да, да ) просто когда тебе 30+ уже не так спешат тебя возить в путешествия и на шопинг в Милан. А будь Вы мудрее Вы бы не только планку себе не понижали, а ещё бы и приумножали блага
Дело было давно• 17 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Не понимаю а как это
Незламна Україна• 17 мая 2025
Ответ дляДело было давно
Не понимаю а как это
Администратор это )))
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляДело было давно
Не понимаю а как это
Директор по іншому однієї з установ великої компанії
Дело было давно• 17 мая 2025
Ответ дляНезламна Україна
Администратор это )))
С такой зарплатой? Это где можно им работать?
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляНезламна Україна
Администратор это )))
Адміністратор посада є така, це мої підлеглі
Дело было давно• 17 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Вот так более ясно.
И не понимаете сколько времени и реально ли на квартиру на собирать?
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляДело было давно
Вот так более ясно.
Чесно не розумію бо заміжня була взагалі про це не думала, хочеться почути думки тих хто сам назбирав
Леплю из пластилина• 17 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Дураков все меньше
Леплю из пластилина• 17 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Я в змозі це зробити, в мене гарна зовнішність вік 30 років , але бажання не має, вже був такий з квартирами, залишив з 0.
А білизна?
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дураков все меньше
Я думала що зараз у жінок більше шансів самій купити щось
Ответ дляГолодаю
7 років працюю все влаштовує, хотіла звільнитися дуже просили цього не робити, мабуть і тримало те що постійно підвищують зп, коли відбувається ріст цін і при короні і в перші дні війни робота була
Шкода, що стільки часу змарнували, можна було б замислитися про покупку квартири ще 3-4 років тому, вже певну частину б виплатили. В принципі реально з вашою зарплатою платити іпотеку, але при умові скромного життя.
Щира українка• 17 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Вот кто такое пишет, хоть кому-то покупали/помогали с квартирой? Если купили в браке и записали на мужа, то не в счет.
Голодаю
• 17 мая 2025
Ответ дляКітті_
Ну ми ж всі перші роки думаємо що вийшли заміж раз і назавжди, а мій чоловік мав декілька квартир від батьків тому питання нерухомості взагалі не піднімалося
хутряна володарка• 17 мая 2025
Вы просто живите и откладывайте деньги.
Развивайтесь в профессии
Там будет видно
Развивайтесь в профессии
Там будет видно