Дівчата,поділіться досвідом хто вживав морозник для схуднення,чи був результат,як на здоров´ї позначилося.
Приймала дуже давно. Результат був. Але не раджу, якщо не хочете проблем зі здоров´ям. Побочки можуть бути у кожного різні, тому не питайте саме про моЇ. За допомогою дефіциту калорій схудла та три роки утримую результат, змінила своє ставлення до харчування. Почуваю себе пречудово!
useruseruser• 17 мая в 16:31
Чай зелёный без сахара пейте.Да,конечно же вам придётся придерживатся дефицита калорий+физической активности,но тем не менее зелёный чай ускоряет метаболизм.
useruseruser• 17 мая в 16:32
Ответ дляМилабуга
Не тратьте деньги и время, ничего он не даёт, никакого похудения.
Может немного и поможет.