язззззь!!!• 17 мая 2025
Сын решил жениться в 23 года. Норм?
Я ему ничего не говорю против, считаю не имею права))) Просто как по мне, рановато, что-ли… Невесте 21 😀 Позавчера было предложение, заказал даже музыканта,арку цветочную, все так красиво сделал, по мужски…. Фотки постят без конца)) Радуюсь конечно, но все равно как то рановато… Переживаю, хотя понимаю, что они счастливые) Думаете норм возраст?)
Свезло так свезло• 18 мая 2025
Я з чоловіком почали зустрічатися в 16 років, в 22 жити почали разом після універа, якраз пішли на роботу , в 24 одружилися заробили гроші, 25 син, в 29 другий син, зараз нам по 35. Ми все самі і щей батьків тягнемо Головне щоб толкові були. Одне що війна не дає впевненості в майбутньому, оце мене найбільше лякає.