Носки на подтяжках• 17 мая в 14:34
Хто зараз у відносинах з військовим?
Але не дружина, як то все у вас відбувається? Як відносини ? Чи часто зустрічаєтесь ? Чи плануєте офіційний шлюб ?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 мая в 14:37
У всіх по-різному, як і з невійськовим.
Але по вашим запитанням видно, що ви вже фату вибираєте
Брюлик в стразах• 17 мая в 14:40
Ответ дляКнягиня пітьми
Хто у відносинах, пишіть під анонімом
Чому обов´язково під анонімом?
Носки на подтяжках
• 17 мая в 14:41
Ответ дляБрюлик в стразах
Автор, а у вас як зараз?
Як часто зустрічаєтесь і які плани?
Незрозуміло, зустрічаємось по тижню на місяць, це я їду в іншу область
Іноді приїздить він. Але мені зручніше виїзжати, бо сама собі хазяйка. Там наче все ок, весь інший час дуже незрозуміло. Може бути навіть ігнор
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Носки на подтяжках
• 17 мая в 14:42
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У всіх по-різному, як і з невійськовим.
Навпаки, думаю піти з відносин
Ответ дляНоски на подтяжках
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Так это дело не в военный/невоенный, просто у вас нет будущего, его служба здесь ни при чем.
Якось так і живу• 17 мая в 14:44
Ответ дляНоски на подтяжках
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
В якому сенсі ігнор? В мене чоловік військовий, і в нас є чітко визначений час на спілкування, тому що постійні бойові та навколобойові завдання в нього. І це нормально.
Кидстаффовка• 17 мая в 14:44
Ответ дляНоски на подтяжках
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Авторе, військові живуть одним днем. Тому відносини з ним такі гострі і палючі. І так, перспективи із людиною, яка постійно отримує адреналін- ну це дуже сумнівне задоволення
Кидстаффовка• 17 мая в 14:45
Ответ дляЯкось так і живу
Це нормально,коли люди не переживають стан любовної ейфорії, вони мислять адекватно.
А коли тільки почали романтичні стосунки,то хочуть зв´язку якомога частіше
Из Виа-гры• 17 мая в 14:47
Ответ дляНоски на подтяжках
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Тому оце розумію, що втрачаю час
Не бачу перспектив
Что значит игнор?
Якось так і живу• 17 мая в 14:49
Ответ дляКидстаффовка
Ну, тут згодна. Ви абсолютно праві.
ГендиреХтор• 17 мая в 14:49
Ответ дляНоски на подтяжках
Навпаки, думаю піти з відносин
Те саме. Приїхав, побачилися і пиши пропало, не ясно де він, що він…нічого не каже, каже дай відпочити, а я і знати не знала що він втомлений, бо не розказував що робить … посварилися. Важко це все
Из Виа-гры• 17 мая в 14:50
Ответ дляКидстаффовка
Почему они живут одним днем? Они все живут по разному и служат по разному.
Носки на подтяжках
• 17 мая в 14:52
Ответ дляИз Виа-гры
Что значит игнор?
Просто сухо відповідає - да. Ні, привіт, пока
Носки на подтяжках
• 17 мая в 14:53
Ответ дляНаодинцi
Та ні, як би був у мене в місті- то відносини були б постійно
А там жити я не буду
А він людина, яку пошлють куди пошлють
Якраз велике значення
А там жити я не буду
А він людина, яку пошлють куди пошлють
Якраз велике значення
Из Виа-гры• 17 мая в 14:54
Дело не в том, что он военный. У вас проблемы в отношениях. Дальше будет хуже. Если в самом начале жопа, то нах оно надо?
Носки на подтяжках
• 17 мая в 14:56
Ответ дляГендиреХтор
Так отож, я не бачу перспективи
Життя проходить, хочется якоїсь норм сімʼї, тут я її не бачу, навіть, якщо одружитися
Носки на подтяжках
• 17 мая в 14:57
Ответ дляИз Виа-гры
Коли разом - ніякої проблеми не має
І це не початок, вже майже півтора року. Ми не сваримося, нема фінансової проблеми тощо
Але, мабуть я не готова так жити - окремо, по суті
ГендиреХтор• 17 мая в 14:59
Ответ дляНоски на подтяжках
Так отож, я не бачу перспективи
От і я так
Хоч би крапля взаємності була , я ж і чекаю , і підлаштовуюся , і цікавлюся, а то таке (((
Носки на подтяжках
• 17 мая в 15:01
Ответ дляГендиреХтор
От і я так
І чекаєш змін, закінчиться війна і буде норм стосунки
А цього нема. І не туди, і не сюди
Носки на подтяжках
• 17 мая в 15:05
Ответ дляЯкось так і живу
Ну ви дружина, може вам так ок
А я же дівчина, такі перспективи мені якось.. ( ніяк
Язикувата Хвеська• 17 мая в 15:06
Не бачу перспектив - ну, от Ви і відповіли собі. Зазвичай, найпростіша відповідь найправдивіша.
Носки на подтяжках
• 17 мая в 15:11
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я от і питаю, як в інших дівчат
Чи ок такі відносини
Бо батьки мені кажуть, що ти як перекотиполе, витрачаєш час
Батьки в мене хороші, добрі і відносяться до нього нормально
Але, кажуть треба норм сімʼя
Чи ок такі відносини
Але, кажуть треба норм сімʼя
Ответ дляНоски на подтяжках
Коли разом - ніякої проблеми не має
Ну полтора года- поры бы уже прийти к какой-то определённости. Я не хочу вас настраивать на что-то плохое, но женщина если не занимается самообманом знает, нужна ли мужчине или нет. Главное быть честной С СОБОЙ. Проанализируйте ваши встречи, что значит ’игнорирует’? Да, на службе нет возможности всегда быть на связи- это понятно, но не стоит все списывать на неё.
Алина-1240• 17 мая в 15:17
Вы ждуля?) Военный, не военный..но переться к черту на куличики к мужику..ну такое себе
Дівка в намисті• 17 мая в 15:21
Ответ дляНоски на подтяжках
Это не зависит от службы скорее всего. Может не влюблен, а может если ходит на боевые- не хочет особо привязываться и чтоб вы влюблялись.