Сколько ж их жесть…
Киев область юг, если шо
уже просто все внутри выскочило..
Киев область юг, если шо
уже просто все внутри выскочило..
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ длябибизяна
Знаете, я живу в Запорожье.
И если я буду уверена, что после того, как ’нас сдадут рашке’ больше не погибнет ни один украинский ребёнок, я соберу вещи, маму-инвалида, собаку и уеду от оккупации. Ничего страшного не случится. Тем более, что люди из Запорожья и Херсона 4 год живут не на курорте - многие и так и уехали, а кто остался прекрасно осознают возможность оккупации и, соответственно, имеют план на этот случай.
Пы.сы. задолбали эти тупые манипуляции тех, кто и рядом никогда не был ни в Запорожье, ни в Херсоне.
Можна вашу локацію (загальний план)? Не вірю, що ви в Запоріжжі.
Може ще хтось тут ж цих міст? Ви теж готові до окупації?
Княгиня пітьми• 18 мая 2025
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Тепер вже не знаю. У мене воювали рідні, але не за цю хрінь, що робиться. Це найбільша помилка в їх житті була, яка коштувала життя і здоров´я.
Спішу - перекидаюсь• 18 мая 2025
Ответ дляГейСюда
То які договорняки?
Правильно, як казали наші великі і потужні: ’ куля в лоб так куля в лоб!’
’ До останнього українця!’
’ Не буде зброї- з лопатою на ворога підемо’!
Які великі лозунги!
’ До останнього українця!’
Які великі лозунги!
Marinamariana• 18 мая 2025
Когда же кацапских свинособак так будем закидывать ? Пока не будем отвечать зеркально - война не закончится
Свій варік• 18 мая 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Она вам надо,та локация,не верите ,ну и ладно
Спішу - перекидаюсь• 18 мая 2025
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Дехто каже - щоб буряти до Львову не дійшли.
Marinamariana• 18 мая 2025
Ответ дляБавовна
Літає як в себе вдома. Гуде і вибухи, одночасно. Скоріше б уже шось підписали
Хоть щось ?? Их это не остановит пока по мордасам не получат
Свій варік• 18 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляСвій варік
Значить брехня
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Ваш чоловік , сподіваюся, саме цим і займається зараз?
Свій варік• 18 мая 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Пусть и она идёт,там нужны и женщины
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляСвій варік
Пусть и она идёт,там нужны и женщины
Ні, ну мій от саме це і робить зараз . Як може. А кому не подобається і знає, як це краще зробити, то місця там вистачить всім
КонхфЭдкаТузик• 18 мая 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
то маня, який чоловік
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ось питання - чому ми на 4 рік війни не робимо і не запускаємо такі Шахеди на москву та пітер. Малі бпла не рахую,бо вибити вікна в якійсь квартирі не зрівняється з вибухом від шахеду.
Дуже велике питання...
Ваш чоловік служить? Він би він відповісти на ці питання
Цветочница• 18 мая 2025
Ответ дляГейСюда
Це кацапи так миру хочуть, а Україна на шляху стоїть. Відбивається від «обіймів». Тут є ж полуумні, які проти того щоб збивали. Впевнено пишуть, що летять на військові цілі.
Тут є такі, що виправдовують путіна, що не пристав на припинення вогню після пропозиції президентів, продовжити припинення після 11 травня.
Вони ж балакати про переговори можуть роками
Цветочница• 18 мая 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Боже
Це доречно оце все? Люди білою діляться і знають хто їх вбиває, русня
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
Це ви в параші таке чекаєте? Не дочекаєтеся
Цветочница• 18 мая 2025
Ответ дляСпасу мир
Интересно почему мы никуя не лупим по рашке? Перестали после какой-то встречки разъебывать из НПЗ. Мост уже давно можем снести тот крымский... Что вообще происходит? И ещё некоторые говорят, что за и ко ничего не могут сделать. Тогда зачем мешают военным делать свою работу?
В общем одни вопросы.
Договорнячки? ((
В общем одни вопросы.
Договорнячки? ((
Ми позавчора вразили склад бомб в Криму, військові цілі
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Мы никуда уезжать не хотим. Пусть просто закончится война!
Ми всі цього хочемо. І що для цього потрібно?
Скокмоно - стокнуно• 18 мая 2025
Ответ длябибизяна
Знаете, я живу в Запорожье.
Обнимаю вас
Если бы ещё государство помогало переехать людям, дали им жилье
Многие бы согласились ?
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Обнимаю вас
Многие бы согласились ?
Вона не живе в Запоріжжі.
Ви з якого міста? Якби ваше місто повинні були рашистам віддати, поїхали б, без проблем?
Дуже зручно «віддавати» чужий дім і чуже місто, аби не своє
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
то маня, який чоловік
шо там в новой методичке у вас,порохо-мертветчуковский бот?
Цветочница• 18 мая 2025
Ответ дляБольшой секретик
Ну да, Украина напала на россию
Вот и будут лететь шахеды и ракеты, пока так некоторые украинцы думают, а путин будет вас спасать таким образом
Відки взялося це? Шо Україна чи Влада напада на українців і винна в масових обстрілах?
Це помимо терору, рф вкидає в інформаційну війну? Путін бачить що всім срати, світ боїться і з катушки злетів , умови видав неприйнятні і масові атаки зробив страшніше
Скокмоно - стокнуно• 18 мая 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Вона не живе в Запоріжжі.
Я из Киевской области. Рядом Василькова
Очень страшно сегодня было( несколько таких ночей - и можно просто поехать крышей
Очень жаль людей там, было видно зарево и небо это страшное в огне
Не понимаю, как можно обманывать в таких темах
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляСвій варік
Удалено администрацией...
вы уже из под печки челябинского барака сыначку выудили на штурма глинобитного донбасского деревенского сарая?
Цветочница• 18 мая 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дуже велике питання...
Не буде ніхто запускати на жилі квартали, якщо і почують то мимо летять по цілям
хоча, ці виродки і розуміють відповідь силою, терор на терор
БершкомангоЗар• 18 мая 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я из Киевской области. Рядом Василькова
Це не обман. Тут працюють боти. І їх значно більше, ніж ви можете собі уявити
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляСвій варік
Удалено администрацией...
вы думаете,россиян хватит на Украину?они ж не китай
marimagdali• 18 мая 2025
нічо.скоро являться вгодовані шоколадні бички молоді гетьмани з лондонів і стануть до захисту своїх імперій і батьківщини.буде легше