Vika-Dance• Изменено 18 мая в 03:14

Закидали нас..

Сколько ж их жесть…
Киев область юг, если шо
уже просто все внутри выскочило..
ГейСюда• 18 мая в 08:26
Ответ дляСпасу мир
Ну объясните, почему мы перестали бить по нпз и всяких объектах? Это произошло после какой-то встречи.
Как ещё думать?
Слушала Свитана, он точно так же считает.
То які договорняки?
БершкомангоЗар• 18 мая в 08:27
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Це цитата з рашастського змі якогось? Які заручники? Людей в Запоріжжі, Херсоні взяти і раші здати? Вони не заручники? Чи не люди?
Про те чи хоче Зе війну закінчувати чи ні написано багато всякого. Але поки пуйло не закінчить , війна не закінчиться
ЗавЛабСнаб• 18 мая в 08:27
Ответ дляВикупана
Да уж, давненько такого ужаса не было, летели группами гуськом, гул пипец просто, сбивали всем подряд со всех сторон, над гаражом у меня падали какие-то шарики огневые((( Если и дальше такие ночи будут, то это морально вынести нереально (((
Это тактика ковровых бомбардировок. Раньше делали самолетами. А сейчас это не нужно, есть шахеды.
И никаких ядерных ударов не надо. Достаточно запускать кучу дронов.
Спасу мир• 18 мая в 08:28
Ответ дляГейСюда
То які договорняки?
Имеющий уши услышит, имеющий глаза увидит, перед дурнем не стоит и распинаться.
Больше читайте, слушайте.
ГейСюда• 18 мая в 08:31
Ответ дляСпасу мир
Больше читайте, слушайте.
Ну. Маєте інфо то про, що домовились? Бо тут воліють, що треба домовлятися. Ви вже маєте інфу, що про щось домовились.
ЗавЛабСнаб• 18 мая в 08:31
Ответ дляГейСюда
То Зеленський винний, що іде війна? А путін?
Якщо віддамо області росія далі не піде?
Ви в кого в заложниках?
Удалено администрацией...
Сонечко• 18 мая в 08:31
Ответ дляСпасу мир
Как ещё думать?
вважати можна все, що завгодно. в мене мати таке вважає, що я вам скажу.
хто такий світан, щоб щось знати?
експерти диванні
ГейСюда• 18 мая в 08:32
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Чого не їдете на росію?
З вашої писанини то вони все таки трохи кращі.
Strelka_007• 18 мая в 08:33
Васильків, вся Київська область, просто обійняти вас хочу (Київ). Чула цей жах навіть у нас на правому березі. Тримайтеся, рідні.
Сонечко• 18 мая в 08:34
Ответ дляГейСюда
То які договорняки?
про це вам пізніше розкажуть, бо зараз неможна! головне, що лайно-блохери все знають!
Безсовісна кума• 18 мая в 08:38
Ответ дляБершкомангоЗар
Відкриваються кордони і всі заручники вільні і ви спокійно собі захищаєте кого вам там треба.
ЯспАкойнаЯ• 18 мая в 08:43
Ответ дляГейСюда
Чого не їдете на росію?
1. Людина вам про сімʼю написала. Хто їх хоч кудись випустить повним складом зараз?

2. Людина тут живе, тут її дім якого їй лишати все вам ?
Большой секретик• 18 мая в 08:47
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Ну да, Украина напала на россию
Вот и будут лететь шахеды и ракеты, пока так некоторые украинцы думают, а путин будет вас спасать таким образом
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 08:47
Ось питання - чому ми на 4 рік війни не робимо і не запускаємо такі Шахеди на москву та пітер. Малі бпла не рахую,бо вибити вікна в якійсь квартирі не зрівняється з вибухом від шахеду.

Дуже велике питання...
Спасу мир• 18 мая в 08:52
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

Дуже велике питання...
Ну хоть кто-то ещё задумался.
Ухахайкина• 18 мая в 08:54
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

Дуже велике питання...
Может одна из причин, именно такая ночь? Что бомбят каждую ночь шахеды, ракеты?
Малая еще та• 18 мая в 08:58
Ответ дляБольшой секретик
Ну да, Украина напала на россию
Його оточили трьома цивільними авто, напали та скрутили, супроводжуючі це погрозами та брудною лайкою. Один з тцкашників почав його бити поки інші тримали. ТЦКшник отримав розсічення на обличчі. Після чого він пообіцяв жорстоко помститися, вже не кулаком, а палицею. В той день чоловіка відпустили.
Малая еще та• 18 мая в 09:01
Ответ дляБольшой секретик
Ну да, Украина напала на россию
Повідомляють, що у Харкові у Шевченківському ТЦК вбили чоловіка й списали смерть на самогубство

8 травня його «бусифікували».

10 травня його знов затримали й відвезли в Шевченківське ТЦК, а потім сповістили рідних, що Олексій помер, нібито вчинив самогубство. Тим часом поховання проводиться у закритій труні.
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:05
Ответ дляУхахайкина
Ну Сумщину і вдень фігачать, тривоги повітряні постійні, але пишуть в смі крохи, і нічого- якось живимо, якісь виробництва працюють.

А дрони виробляти треба як в раші- в 3 зміни, тисячі в місяць, давая робочі місця людям, а чоловікам бронь. Виробництво ховається під землю (метро, тунелі тощо)- для захисту персоналу від обстрілів. І робиться!!!

Можуть бути долучені і жінки, і діти до зборки не опасних частин.
Княгиня пітьми• 18 мая в 09:09
Ответ дляМалая еще та

8 травня його «бусифікували».

ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
І в чому відмінність з рашою?
Коли тут всі говорять, що українці інші, що у нас такого нема, що прийдуть кацапи і всім смерть. Для чоловіків вже нема різниці кацапи чи нібито свої. І ті, і інші просто вбивають, тримають по підвалам, знущаються. Це поки що жінок не торкаються.
Йосип_молодий• 18 мая в 09:09
Ответ дляБезсовісна кума
Мы никуда уезжать не хотим. Пусть просто закончится война!
Та прям багіня• 18 мая в 09:10
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

А последний абзац это чьи желания ?
Йосип_молодий• 18 мая в 09:11
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

Они и бьют по нашим производствам последние месяцы
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:13
Ответ дляСпасу мир
Ну хоть кто-то ещё задумался.
В мене ще діти казали на 2й рік це.
Це всі розуміють, але щось лише бачу віддачу від того- що люди самі донатять навіть на потреби СБУ тощо (на дрони). Ну це жесть...

Де державна програма щодо виробництва важких дронів не на словах а на ділі? Не в 100 разів більше (типу в тому році 1 зробили, в цьому в 100 разів більше!)- а кількості? Сотні тисяч? Де це?

От і все. Так практично во всьому.

Та і людей ловлять по вулицях. Бо мотивувати якось не можуть. Справді вільна країна вільних людей. Нажаль...
КонхфЭдкаТузик• 18 мая в 09:15
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

дітей не чіпайте
Агент Пинкертона• 18 мая в 09:17
Россия запустила по Украине этой ночью 273 беспилотника, сообщают ВСУ.

Из них сбили 88, ещё 128 оказались имитаторами. То есть около 60 дронов долетели до своих целей.

Основной удар приняла Киевская область. Власти сообщают о прилёте в комбикормовый завод Фастова, а также падении обломков на Обуховский район, где погибла женщина.

Паблики же пишут о массированной атаке на Васильков (кадры пожара оттуда).

Также в Киеве обломки повредили здание в Голосеевском районе.
Малая еще та• 18 мая в 09:18
Ответ дляКнягиня пітьми
І в чому відмінність з рашою?
Удалено администрацией...
Спасу мир• 18 мая в 09:19
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Язикувата Хвеська• 18 мая в 09:20
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Он вас запер где-то в бункере?
бибизяна• 18 мая в 09:21
Ответ дляБершкомангоЗар
Знаете, я живу в Запорожье.
И если я буду уверена, что после того, как ’нас сдадут рашке’ больше не погибнет ни один украинский ребёнок, я соберу вещи, маму-инвалида, собаку и уеду от оккупации. Ничего страшного не случится. Тем более, что люди из Запорожья и Херсона 4 год живут не на курорте - многие и так и уехали, а кто остался прекрасно осознают возможность оккупации и, соответственно, имеют план на этот случай.
Пы.сы. задолбали эти тупые манипуляции тех, кто и рядом никогда не был ни в Запорожье, ни в Херсоне.