Vika-Dance• Изменено 18 мая в 03:14

Закидали нас..

Сколько ж их жесть…
Киев область юг, если шо
уже просто все внутри выскочило..
Aksinia 111• 19 мая в 09:45
Ответ дляМанула
А, ну звісно краще ж така відповідальність як у Резнікова за яйця)) Чи у друга дитинства лейтенанта Баканова))
Звісно краще місцевим бюджетам красти на барабанах , квітах і т.д. звичайно треба дати їм можливість . Тоді і яйца не повинні визивати ажиотаж. Хай тоді всі крадуть , і місцеві і центральні .
Все вірно, ’ барабани’ ж не відповіли, чому ’яйця’ комусь винні? )
Манула• 19 мая в 09:54
Ответ дляAksinia 111
Красти та паразитувати на війні не можна нікому! Потрібна відповідальність крадіїв на всіх рівнях, а не оце, що ви пропонуєте - передати керування всіма бюджетами в руки команди найвеличнішого найпотужнішого лідера сучасності (за версією зермака)
Із обговорення виходжу, тема взагалі не про це.
Прошу вибачення у автора!
Aksinia 111• 19 мая в 11:49
Ответ дляМанула
Прошу вибачення у автора!
’Красти та паразитувати на війні не можна нікому!’
Місцеві бюджети це роблять законно, завдяки децентралізації. Вони вирішили , депутати проголосовали і купили шо завгодно . Немає механізмів в законі о децентралізації, щоб заборонити такі трати.